Reklamı kapat

Şaşırtan Dogecoin Tahmini: Aralık’ta O Rakamları Bekleyin! 

Vural Erkan
Vural Erkan 28 Haziran 2022
0 görüntülenme
M33BC66TJJACLHGJAJG54G5PJU

Kripto analisti Tony M’ye göre, Dogecoin (DOGE), 2022’de yatırım yapmak için en iyi kripto olabilir. Ancak analist, yine de erken bir girişi yakalamanın zor olacağını söylüyor. Dogecoin, Pazartesi günü 0,08 dolar bariyerinin hemen altında reddedildikten sonra 0,06 dolara geri döndü. Tony M’nin teknik analizini ve tahminlerini okuyucularımız için hazırladık.

“Dogecoin (DOGE)’nin bunu yapması gerekiyor”

Kriptokoin.com’dan da takip ettiğiniz üzere Dogecoin, etkiletici bir ralli yaptı. DOGE, 18 Haziran’ın düşüğü 0,048 dolardan 27 Haziran Pazartesi gününün yükseği 0,078 dolara %58’lik artış kaydetti. Bunun ardından nihayet beklenen geri çekilmeyi görüyor. Hafta sonu görünümünde, DOGE Pazar öğleden sonra konsolidasyonun ortasında tükenme benzeri semptomlar göstermeye başladı. Bu yüzden, 0,055 dolar bölgesindeki hedeflerle bir geri çekilme potansiyeli var. 28 Haziran Salı günü, kâr alma biraz fazla ileri gitti. Ayrıca, çıkış yapan traderlar düşüş momentumuna yakıt ekledi. Bütün bunların tetiklemesiyle boğalar nihayet teslim oldu.

Popüler meme coin’i Dogecoin (DOGE), şu anda 0,067 dolardan işlem görüyor. Çünkü meme coin’i 0,07 dolar bariyeri destekleyici zemini korumayı başaramıyor. Pazartesi gününün yükseği 0,078 dolardan bugüne kadarki en dik geri çekilme noktasına 0,073 dolara düştü. Bun düşüşü çevreleyen bir Fibonacci Projeksiyon aracı, olası bir geri çekilme bölgesi olarak önceki görünümde bahsedilen 0,055 dolar bölgesinin aynı çevresinde %261,8 Fib seviyesi öngörüyor. Piyasa koşulları gerçekten yükseliş gösteriyorsa, traderlar 0,055 dolar bölgesinden başlamak için bir dip ve yükseliş eğiliminin devamını arayabilirler.

Dogecoin
DOGE 15 dakikalık fiyat grafiği

DOGE için en güvenli giriş neresi?

Yükseliş trendi senaryosunun geçersiz olması muhtemel. Bu da, 18 Haziran’ın düşüğü olan 0,048 doların altında bir kırılmaya işaret ediyor. Erken traderların, 0,055 dolar civarındaki düşük seviyeyi satın almaması gerekiyor. DOGE fiyatının 0,065 doların üzerine çıktığını gördüğünüzde, fiyatın 0,055 dolar bariyer seviyesine düşmesine ve gerçekçi bir şekilde bir kırılmaya katılmasına izin verin. Ayrıca, en güvenli giriş, Pazartesi gününün yükseği 0,078 dolardan ikinci bir kırılmadır.

Teknikler bu sonucu üretirse, boğaların makro hedefleri 1,00 dolarda doğrulamak için güvenle 0,25 dolara yönelmesi lazım. Buna karşılık, V şeklinde bir toparlanmanın 0,055 dolar civarında gerçekleşmeme ihtimali var. Bu durumda, 18 Haziran’ın düşüğü olan 0,048 doların altında bir kırılma kaçınılmaz olacaktır. Ayıların, DOGE fiyatını 0,01 dolara kadar düşürmesi mümkün. Bu da mevcut Dogecoin fiyatından %70’lik bir düşüş anlamına gelir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

cust
Altın Bu Verileri Bekliyor: İşte Görülecek Seviyeler! Altın, başlangıçta elde ettiği tüm kazanımları kaybetti ve 1.820 dolara düştü. Commerzbank stratejistlerine göre, değerli metallerin zayıf performansında ETF çıkışları rol oynuyor. Bu ortamda piyasa analist Dhwani Mehta, altının yol haritasını çıkarıyor. “Altın/gümüş oranı 86 civarında çok...
Vural Erkan 29 Haziran 2022