Reklamı kapat

Satış Alarmı: Yüklü Miktarda SHIB, Ünlü Borsaya Boşaltıldı!

0 görüntülenme

Rekor düzeyde SHIB, anonim bir balinanın cüzdanından kripto para borsası Crypto.com’a aktı. İşlem esnasında Shiba Inu fiyatı hafif düşüşteydi.

1,7 milyon dolar değerinde Shiba Inu borsaya aktı, işte nedeni

Gün içinde, anonim bir cüzdandan 150.000.000.000 SHIB gibi şaşırtıcı bir transfer gerçekleşti. Bu devasa SHIB işleminin ayrıntıları, Etherscan’dan gelen verilerle ortaya çıkıyor. Sadece birkaç saat önce, büyük bir Shiba Inu transferi daha gerçekleşti. Bu sefer işlem, ilkinin yarısına denk gelen 73.084.292.466 SHIB oldu.

Balinaların şu anda 150 milyar SHIB’yi hareket ettiriyor. Neredeyse 1 trilyon adet satış gerçekleştirdiler. Verilere göre, büyük miktarda Shiba’nın anonim bir cüzdandan Crypto.com borsasındaki bir adrese satılmak üzere aktarıldığı görüyoruz. Alıcının adresi hala 23,9 trilyon Shiba Inu tutuyor. Bu fiat bazında 266.444.027 dolar demek.

Etherscan’a göre bu balina, 160.000.000.000.000, 160.000.000.000.000, 200.000.000.000, 150.000.000.000 ve 160.000.000.000 Shiba Inu da dahil olmak üzere geçtiğimiz ay Crypto.com’a birkaç devasa SHIB yığını aktardı. Yukarıdaki işlem kayıtlarından görüldüğü üzere, toplam 830 milyar Shiba Inu transferini tamamladı. Günün 150.000.000.000 adetlik işlemiyle birlikte, toplam 980 milyar Shiba Inu’luk bir transfer söz konusu. Bunun 73 milyar dolarlık kısmı Uniswap havuzuna yatırıldı.

SHIB, balinalar arasında popülerliğini koruyor

WhaleStats’tan elde edilen verilere göre, piyasa değerine göre ikinci en büyük meme token, dolar değerinde hala en büyük token pozisyonunu koruyor. Ethereum’daki en büyük 100 balina şu anda 135.337.214 dolarlık Shiba tutuyor. Böylece balinaların portföylerinin %5,4’ü Shiba’dan oluşmaktadır.

 Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, meme token şu anda 0,000011 dolardan işlem görüyor. Şu anda topluluğun merakla beklediği yeni oyun yayında.

Shiba Eternity oyunu sonunda çıktı

Bugün erken saatlerde, Shytoshi Kusama olarak bilinen Shiba Inu’nun baş geliştiricisi, Shiba Eternity adlı çok beklenen SHIB odaklı akıllı telefon oyununun küresel piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Geliştiricinin tweetine göre, bu şimdiye kadarki en zor kart oyunu olacak. 10.000 Shiboshi kahramanı, 500 koleksiyon kartı, 87 kart özelliği ve 21 özel havlama gücüne sahiptir. Bunun dışında oyun 21 kartlı anahtar kelime ve 11 pasif güç sunmakta. Ayrıca, zengin ve derin bir irfana ve Kusama’nın özetlediği gibi “sonsuz olasılıklara” sahiptir. Oyun Ağustos ayında Vietnam’da test edildi. Ardından Avustralya, önce iOS’ta, ardından Android cihazlarda piyasaya sürüldüğü ilk ülke oldu.

Bununla birlikte, Shytoshi Kusama’nın yeni bir tweet’inin yorum dizisinde, çeşitli kullanıcılardan oyunu eleştiren, “çocuk oyuncağı” olarak nitelendiren, Shiba yatırımcılarının hepsinin “büyüdüğünü” ve oynamaya zamanlarının olmadığını belirten yorumlar görünmeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

3 Kez Bilen Analist: Ripple Bu Seviyelere Zıplayabilir! İsabetli tahminleriyle bilinen bir kripto analisti, SEC davasına dayanarak Ripple (XRP) fiyatının %50 dalgalanacağını söyledi. Ripple yatırımcıları SEC’e karşı potansiyel bir zaferden umutlu Davadan son gelişmelerde, bölge mahkemesi yargıcı Yargıç Analisa Torres, 29 Eylül’de komisyona SEC’in kurumsal...
Buğra Çağlar 2 ay önce