İşte Sepete Konulacak Layer 1 Coinleri ile DeFi Coinleri!

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 4 Ocak 2022
8 görüntülenme
shutterstock 2013036089

Önümüzdeki yıl hangi coinlerin gerçekten 10x olacağını sadece zaman gösterecek. Ancak bu projelerin arkasındaki temeller, onların yine de büyük bir yatırım olup olmayacaklarını belirliyor. 2022’de büyük kazançlar elde etmek için portföyünüzde yer alacak önde gelen Layer 1 blockchain tokenlerine ve DeFi coin projelerine göz atalım. Kripto analist Thoa Tran, 2022’de portföyünüzde bulunmasını tavsiye ettiği önde gelen DeFi coinleri ve Layer 1coinlerini sıralıyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

2 DeFi Altcoin'i Ortaklık Kurdu: Fiyatlar Haberler Fırladı!

DeFi coinleri ve Layer 1 coin projeleri

Analistin dikkat çektiği ilk kategori, Layer 1 blockchain tokenleri. Devasa bir performans sergileyen Layer 1 tokeni Solana (SOL), birkaç dolardan geldi ve yazım sırasında 170 doların üzerine çıkmış görünüyor. AVAX kesinlikle etkileyici bir şekilde gidiyor ve de 110 dolara doğru hızlanıyor. Analiste göre, yatırımcının portföyünde kesinlikle Ethereum’dan (ETH) olmalı, çünkü sahip olmaları gereken öncelikli Layer 1 budur. Ayrıca, Cosmos (ATOM) yatırımcılar için tavsiye ediliyor, çünkü şu anda analiste göre kendisini yeni bir koşunun gerçekleşmesi için hazırlıyor. Polkadot (DOT) burada çok ağır bir düzeltme hareketi gördü ama hala daha tavsiye listesinde. Analistin listesinde Curve DAO tokeni CRV de bulunuyor.

Popüler Altcoin DeFi ve Katman-2 Geliştirme Aşamasına Geçti – Fiyat Fırladı

Yatırımcıların bakması gereken bir diğer kategori ise DeFi projeleri. Analiste göre, 2022 büyük olasılıkla DeFi için harika bir yıl olacak, çünkü tüm pazar buna yönelik olarak beklenti içinde ve DeFi projelerinin çoğu zirveden bu yana %70 ila %80’den fazla düşüş gösteriyor. Portföyünüzde olması gereken bir kategori. Mutlaka dikkate almanız gereken projeler: Curve DAO Token (CRV), Aave ve SushiSwap (SUSHI). Analiste göre mutlaka portföyünüze dahil edilmelidir. Analiste göre yatırımcılar, hangi yükselişlerin 10 katına çıkacağına değil, portföylerini Layer 1 ve Layer 2 araçları ile iyi dengelemeye odaklanarak 2022’ye hazırlanmalı.

"Metaverse Yılı" Diyen Analist, Sepetindeki 7 Metaverse Coin'i Duyurdu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

billy markus
Dogecoin Mucidi, Kripto Paralarda Kazanmanın Yolunu Açıkladı! 2013 yılında Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından bir şaka olarak yaratılan kripto para birimi Dogecoin (DOGE), şu anda 25 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 12. kripto para haline geldi. Dogecoin mucidi, bugün paylaştığı bir...
Vural Erkan 4 Ocak 2022