Analist: Mart’ta Sepetinizde Bu 5 Altcoin Olmalı!

Vural Erkan
Vural Erkan 4 hafta önce
4.877 görüntülenme
Analist: Mart'ta Sepetinizde Bu 5 Altcoin Olmalı!

Bir kripto haber ve analiz platformu CryptoBusy’nin analisti, göz kulak olmak için en iyi altcoin projelerinden bazılarını paylaştı. Analistin listesinde Optimisim (OP), Ankr (ANKR) ve Stacks (STX) dikkatleri çekiyor.

Mart ayında sepete atılacak ilk 3 altcoin: OP, ANKR ve STX

Kripto analiz platformu CryptoBusy, en son YouTube videolarından birinde Mart 2023’te takip edilmesi gereken en iyi altcoin projelerinden bazılarını paylaştı. Listede yer alan altcoin’lerden öne çıkan ilk 5’i, Optimism (OP), Ankr (ANKR), Stacks (STX), Polygon (MATIC) ve Cardano (ADA).

OP 1 günlük fiyat grafiği / Kaynak: TradingView

CoinMarketCap’e göre OP, son gün fiyatında %5,43’lük bir düşüşün ardından şu anda 2,78 dolardan işlem görüyor. Ancak altcoin, geçen haftaya göre %10’dan fazla yeşil renkte. CryptoBusy, kripto fiyatı makul bir artış görebileceği için traderların Mart ayı boyunca OP’ye göz kulak olması gerektiğine inanıyor. Bu iyimserlik, çoğunlukla Coinbase’in Optimism’e dayalı bir ETH Katman-2 ağı başlatmasından kaynaklanıyor.

ANKR 1 günlük fiyat grafiği / Kaynak: TradingView

Dikkat edilmesi gereken ikinci altcoin Ankr (ANKR). Kripto, son 24 saatte %7,17’lik bir fiyat düşüşünden sonra yaklaşık 0,0405 dolar değerinde. CryptoBusy, kurumsal node hizmetleri sunmak için Microsoft ile yakın zamanda yaptığı ortaklık nedeniyle bu kriptoda potansiyel görüyor.

Altcoin
STX 1 günlük fiyat grafiği / Kaynak: TradingView

Analistin listesindeki üçünü token STX. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere altcoin, son gün içinde %7’den fazla talihsiz bir fiyat düşüşü yaşadı. STX, şu anda 0,859 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, kripto para, son yedi gün içinde hala %19’dan fazla yeşil bölgede.

Analist ayrıca MATIC ve ADA’ya güveniyor

Traderlar ayrıca Polygon (MATIC)’in fiyatındaki değişiklikleri de göz önünde bulundurmalı. CryptoBusy, projenin birçok yeni ortaklığının ve zkEVM lansmanının bu ay kripto paranın lehine olacağına inanıyor. MATIC, fiyatta %2,45’lik bir düşüşün ardından 1,22 dolardan işlem görüyor.

Altcoin
MATIC 1 günlük fiyat grafiği / Kaynak: TradingView

CryptoBusy’nin listesinde sonuncu altcoin Cardano (ADA). Şubat ayı ADA için zor bir ay olmasına rağmen, birçok kişi hala Mart’ın ‘Ethereum katili’ için daha da kötü olabileceğine inanıyor. CryptoBusy, ADA söz konusu olduğunda uzun vadeli düşünmenin daha iyi olduğunu düşünüyor. ADA, fiyattaki %0,05’lik bir artışın ardından şu anda yaklaşık 0,3614 dolar değerinde.

Altcoin
ADA 1 günlük fiyat grafiği / Kaynak: TradingView

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Haftanın Altın Fiyatı Grafiği Çıktı: Bu Seviyelere Kilitlenin!
Haftanın Altın Fiyatı Grafiği Çıktı: Bu Seviyelere Kilitlenin! ABD Doları yükseldi ve bu da altın fiyatı için düzeltici bir önyargıya neden oluyor. Teknik analist Ross Burland, altının, haftanın ilk dengesi için yukarı yönlü düzeltmeleri odakta bırakan bir destek bölgesine girdiğini söylüyor. Piyasalar ISM anketlerini izleyecek...
Vural Erkan 3 hafta önce