SHIB, Büyük NFT Satışını Duyurdu! Fiyat Tırmanacak Mı?

shiba coin shib
shiba coin shib
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB), ShibaSwap’ta satışa sunulan rastgele oluşturulmuş 10.000 NFT’nin satışını duyurdu. Alıcılar, SHIB token yakarak, dolaşım arzını daha da azaltarak Shiboshi’lerini adlandırabilecekler. Ancak son duyuru bir yana, analistler Shina Inu yatırımcılarının ilgisiz olduğunu söylüyor. Yükseliş hissini alevlendirmek için dolaşım arzını azaltacak ekosistemdeki son gelişmeler fiyatı daha yüksek seviyelere itebilir mi? Analist Ekta Mourya cevaplıyor…

SHIB en son trendine atladı, NFT’leri duyurdu

Shiba Inu token ekosisteminin geliştiricisi ve lideri Shytoshi Kusama, merkezi olmayan değişim ShibaSwap’ta 10.000 NFT’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Rastgele oluşturulmuş NFT’lerin koleksiyonuna “Shiboshis” adı veriliyor.  Shiba Inu ekosistemindeki yeni ürün sürümü yalnızca LEASH sahipleri için geçerlidir. Satış 24 saat içinde sona erer.  Ayrıca, her alıcı, SHIB’yi yakarak satın aldıkları Shiboshi’nin adını değiştirme olanağına sahiptir. Shytoshi, SHIB, BONE ve LEASH token’lerine “Shib Token Trifecta” olarak atıfta bulunur. Aşağıdaki duyuru, oyun veya kazan-kazan ekosisteminde başka bir lansmanın ipuçlarını veriyor. 

Shiboshiler geliyor. Daha fazla bilgi edinin, neden düşüş için biraz LEASH isteyebileceğinizi ve neden bu kadar heyecanlı olduğumu öğrenin. @NOWPayments_io Shib’i bu yeni MEDIUM’da kullanılabilir hale getirmek!

SHIB arzının düşmesi fiyatı olumlu yansıyabilir!

Daha fazla token yakılmasıyla, Shiba Inu savunucuları, dolaşımdaki arzda bir düşüş bekliyor ve bu da SHIB fiyatında yukarı doğru bir tırmanış anlamına geliyor.  SHIB’in yanı sıra analistler Dogecoin içinde yükselişte. Shiba-Inu temalı kripto para birimi birkaç milyoner üretti. Yaklaşık 2 milyon dolar değerinde DOGE’ye sahip bir Dogecoin milyoneri olan Glauber Contessoto, DOGE cüzdanını bozdurmayı düşünmediğini söylüyor

Bir Dogecoin milyoneri olan otuz üç yaşındaki YouTuber Glauber Contessoto,

Contessoto uzun vadeli bir şirket sahibi ve gelecekte DOGE fiyatının artacağını savunuyor. Ayrıca, düşüşlerden yararlanmanın anahtar olduğu görüşünde ve Cardano’nun değerIendirilebileceğini düşünüyor.

DOGE ve SHIB’e yönelik toplumsal ilgide bir düşüş var

Meme coin talebini belirlemek için bir metrik olarak kabul edilen DOGE’nin sosyal katılımı, Mayıs 2021’den bu yana %90’lık bir düşüş kaydetti. Düşüşe rağmen, ekosistem güncellemelerinin Dogecoin ve Shiba Inu’da bir ralliyi tetiklemesi bekleniyor. SHIB ağındaki 660.000’den fazla yatırımcı, Ekim 2021’de bir güncelleme bekliyor. Shiboshis’in piyasaya sürülmesi, SHIB ağındaki yeni güncellemeler yönünde ilk adım olacak. 

Shiba Inu, bir kripto veri sağlayıcı platformu olan CoinGecko’dan alınan verilere dayanarak, geçen hafta Asya’da trend olan ilk 10 kripto para arasında yer aldı.  Analist SHIB trendini değerlendirdi ve patlaması için son bir şans olduğunu tahmin etti. Son 30 gün içinde Shiba Inu satın alan adresler şu anda gerçekleşmemiş zararlar üzerinde oturuyorlar, eğer fiyat daha da düşerse, analistlere göre aşağı yönlü hedef 0,00000300 dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB, Büyük NFT Satışını Duyurdu! Fiyat Tırmanacak Mı?