Dikkat: SHIB Coin ve O 5’inden Sıcak Haberler Var!

Dikkat: SHIB Coin ve O 5’inden Sıcak Haberler Var!
Dikkat: SHIB Coin ve O 5’inden Sıcak Haberler Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün, SHIB coin, Unibot, Galxe gibi kripto para birimlerine yönelik  önemli gelişmeler dikkat çekti. İşte en son yaşanan sıcak gelişmeler…

SHIB coin ekosisteminde büyük finansman turu

Mem tabanlı kripto para birimi projesi, 12 milyon dolarlık yeni bir yatırım ve ufukta yepyeni bir Blockchain ile gözünü aya ya da belki de metaverse’in kendi köşesine diktiği için Shiba Inu’nun (SHIB) köpek günleri sona erdi.  Shiba’nın yakında piyasaya sürülecek olan TREAT token’ının satın alınmasıyla sağlanan bu büyük finansman turu, büyük isim yapmış risk sermayedarlarından oluşan bir konsorsiyumdan gelen büyük bir güven oyu niteliğinde. Mechanism Capital, Animoca Brands ve Polygon Ventures gibi tanıdık isimler, Shiba Inu’nun uzun vadeli potansiyeline olan inancın sinyalini vererek projenin arkasına ağırlıklarını koyanlardan sadece birkaçı.

Yarının En İyi Kripto Paraları Açığa Çıktı: %5000'lik Artış Bekleniyor

Ancak asıl bomba Shiba Inu için özel olarak yepyeni bir Blockchainin duyurulmasıyla geldi. Bu yenilikçi Blockchain, Zama.ai ile ortaklaşa olarak en son FHE teknolojisini entegre ediyor. Bu şifreleme, SHIB ağına akın eden on milyonlarca kişi için büyük bir nimet olan kripto alanındaki uzun süredir devam eden gizlilik ve güven endişelerini gidermeyi vaat ediyor.

Shiba Inu’nun esrarengiz Baş Geliştiricisi Shytoshi Kusama, paylaştıkları yolculuğu kabul ederek topluluğa minnettarlığını ifade etti. Shiba Inu, Ryoshi’nin beyni olarak mütevazı başlangıcından itibaren, DeFi, metaverse özlemleri ve ShibArmy olarak bilinen tutkulu bir destekçi ordusunu kapsayan tam teşekküllü bir ekosisteme dönüştü. Kusama, bu yeni yatırım dalgasının sadece finansal destekle ilgili olmadığını belirtiyor. Ayrıca Shiba Inu’nun topluluğu için gerçek potansiyelini ortaya çıkarmakla ilgili olduğunu söylüyor.

SHIB Coin ve Bu 6'su İçin Listeleme Müjdesi! Coinbase de Duyurdu

Diğer gelişmeler nelerdi?

SHIB coin ön plana çıkarken, kripto dünyasının geri kalanı da hareketlilikle çalkalanmakta. İşte diğer bazı kayda değer gelişmelere hızlı bir bakış:

  • Unibot Büyüme Planlarını Açıkladı: Unibot, üç yönlü bir stratejiyle büyümeye odaklı olduğunu açıkladı. İlki, katılımı teşvik etmek için bir tavsiye sistemi. İkincisi, yatırımcı güvenini artırmak için token geri alımları. Sonuncusu ise daha küçük sahiplere fayda sağlamak için bir ödül sistemi.
  • Mina Network Berkeley Yükseltmesini Planlıyor: Hafif Blockchain ağı Mina, harekete geçti. Zira bugünkü açıklamasına göre 4 Haziran’da önemli bir yükseltme için hazırlanıyor. Berkeley yükseltmesi, yeni olasılıkların kilidini açabilecek teknik bir gelişme olan ağın ZK programlanabilirliğini geliştirmeyi amaçlıyor.
Halving Sonrası STX Coin ve Bu 2 Altcoin, Bitcoin’i Geçti!
  • Galxe Token Geçişini Teklif Etti: Sosyal kimlik bilgisi ağı Galxe, token sembolünü yenileyecek. Ayrıca sözleşmesini taşımak için bir teklif sundu. Stratejik kaygılardan kaynaklanan bu hamle, GAL tokenlerinin 1:60 oranında G tokenlerine dönüşmesini sağlayacak.
  • LightLink Mocavers‘tan NFT Sahiplerine Airdrop: Ethereum Layer 2 ağı LightLink, airdrop gerçekleştirecek. Proje, Mocavers NFT sahiplerine token yağdırıyor. Her Mocavers NFT daha fazla ayrıntıyla birlikte 1.000 LL token talep etmeye uygun olacaktır. Bu airdrop, TIA ve PYTH stakerlarını özel NFT’ler ile ödüllendiren önceki duyurularını takip ediyor. Ayrıca, ağ güvenliğine katkıda bulunanları ödüllendirme konusundaki kararlılıklarını vurgulamaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Dikkat: SHIB Coin ve O 5’inden Sıcak Haberler Var!