SHIB Coini, Shibarium Lansmanı ve Bu Haberlerle Uçtu!

SHIB Coini, Bu Haberlerle Uçtu
SHIB Coini, Bu Haberlerle Uçtu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir SHIB ekosistem coin’ini, bugün %20 artarak gün içi en yüksek seviyesi 1,5 doları belirledi. Rallide, Shibarium’un halka açık beta tesnet lansmanı ve yeni bir duyuru etkili oldu.

SHIB coini yeni güncellemeler nedeniyle %87 arttı

Shiba Inu’nun ekosistem kriptolarından BONE, bugün 1,5 dolara temas etti. Shibarium’un halka açık beta testnet’inin piyasaya sürülmesi rallide etkili oldu. Tesnet tarihi yaklaştıkça ve yatırımcılar token üzerinde satın alma baskısı oluşturdukça BONE’nin fiyatı yükselmeye devam ediyor. Hiçbir şey değişmezse, testnet lansmanı bu ayın sonunda gerçekleşecek.

Haftanın başlarında, BONE 1,77 dolarda zirve yaptı ve son 30 gün içinde yüzde 87 arttı. Sonuç olarak, geçen ay BONE’a yatırım yapanlar portföylerini neredeyse iki katına çıkardı. BONE’nin fiyatı Temmuz 2022’den beri yükseliyor. Bir aydan kısa bir süre içinde 0,48 dolardan 1,10 dolara yükseldi.

En son Coingecko grafiği, BONE’nin fiyatının Perşembe öğleden sonra hala yükselmeye devam ettiğini gösteriyor. Bu ivmeyi sürdürebilirse, önümüzdeki haftanın sonundan önce muhtemelen 2 dolardan işlem görecek. BONE’nin fiyatı son üç ayda ikiye katlanarak yatırımcılara büyük yatırım getirileri sağladı.

BONE’nin fiyat artışı ve Shibarium lansmanı

BONE, Shibarium katman-2 ağının yönetim tokeni olacak. Ağı oluşturan şirket olan Unification xFund’a göre, katman-2 ağının belgeleri önümüzdeki hafta çıkacak. Firma, BONE tokeninin Shibarium ağında gas ücreti olarak hizmet ettiğini açıkladı. Böylece, Shiba Inu topluluğunda mükemmel bir kullanım örneği haline getiriyor.

Bununla birlikte, Shibarium ağının lansmanı için kesin tarih henüz belli değil. SHIB ekibi yalnızca lansmanın bu ay olacağını duyurdu. Shibarium lansman tarihinden önce erken bir giriş pozisyonu almayı umarak yatırımcıların daha fazla BONE tokeni satın alması şaşırtıcı değil. Yatırımcılar, tokenin Shibarium ağında bir kullanım durumu olacağından BONE’nin fiyatının artmaya devam edebileceğine inanıyor.

Bu nedenle, fiyat artışı bu yatırımcılar için daha iyi getiri anlamına gelir. Güncel haberlere göre BONE, SHIB ekibi 2. katman ağının lansman tarihini açıklayana kadar daha fazla satın alma baskısı çekmeye devam edecek.

BONE, son haftalarda neler yaptı?

En son verilere göre, BONE şu anda 1,5 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 10,9 arttı. Bununla birlikte, Temmuz 2021’de belirlediği 15.50 dolarlık zirve fiyatından hala yüzde 91,3 daha düşük. Ayın başlarında, SHIB ekibi BONE için 230 milyona bir üst sınır ilan etti. Böylece BONE tokenin daha fazla basılmasını önledi. BONE’nin maksimum arzı hala 250 milyon olsa da, kalan 20 milyon gas ve Shibarium doğrulayıcıları içindir. Borsa listeleri haberi, BONE’nin geçen ay fiyatta önemli bir artış elde etmesinin nedenlerinden biriydi ve o ay en çok kripto kazananlardan biriydi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB Coini, Shibarium Lansmanı ve Bu Haberlerle Uçtu!