SHIB, DOGE Değil: Bu Meme Coin Tahtadan Uçuyor!

patlayan meme coinler hangi borsalarda iste liste 1024x768 1
patlayan meme coinler hangi borsalarda iste liste 1024x768 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir meme coin fiyatı bugün %2000’den fazla artış gördü: Shiba Toby. Bazı kripto para birimleri, kripto piyasasının bu hafta yatay seyretmesine karşın önemli fiyat artışları gördü. Meme coin projeleri, çoğu çift hatta üç basamaklı yüzde kazançlar görerek pazarlara hakim olmaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak bu yazıda bugün %2000’in üzerinde değer kazanan bir meme coin olan Shiba Toby’ye bakıyoruz.

BofA, Bu Altcoin Projesine Gözleri Çevirdi

Meme coin projesi olarak Shiba Toby (SHBT) nedir?

Ocak 2022’de piyasaya sürülen Shiba Toby, BSC üzerine inşa edilmiş bir Shiba Inu temalı bir meme coindir. Gücü şeffaflık olan BSC’deki bir sonraki büyük merkezi olmayan meme projesi olacak gibi görünüyor. Shiba Toby, her satış işlemi için %5 ödüllendiren bir yansıma tokeni. Ödüllerin otomatik olarak yeniden dağıtıldığı hiper deflasyonist bir token. Shiba Toby ayrıca, kullanıcıların şu anda kontrol etmeleri için mevcut olan meatverse oyununa da sahip. Shiba Toby oyunları için bazı planlar arasında PVP ve PVE savaşları, Breeding NFT’leri ve çok daha fazlası yer alıyor. Ayrıca Shiba Toby, bir NFT koleksiyonu yayınlayacak. CoinMarketCap’teki grafiğe bakıldığında Shiba Toby, önemli fiyat artışları görmeden önce bir aydan fazla zaman aldı. Kripto para PancakeSwap’ta listeleniyor. Yazma sırasında, SHBT’nin piyasa değeri 299 bin dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 148 bin dolar. Son 24 saat içinde, çok sayıda alım hacmi tokeni yeni zirvelere taşıdı.

Bu Meme Coin Tek Tweetle Uçtu!

Sahiplerin dağılımına bakıldığında, en üstteki sahibi %30’un üzerinde arz ile PinkSale Likidite Kilidi adresi ve onu arzın %15,3’üne sahip olan dağıtımcı takip ediyor. Bu tutucu dağılımı nispeten sağlıklı. Dağıtıcı, arzın yalnızca %15’ini elinde tutuyor, bu da makul bir durum. Geliştirici ekip, Shiba Toby’yi geliştirmeye devam ederse ve NFT koleksiyonları piyasaya çıkarsa, SHBT kolayca büyüyebilme imkanı bulabilir. Meme coinlere  yatırım yapmak her zaman risklidir. Ve her bir yatırımcının kendi araştırmasını yapması önemle önerilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB, DOGE Değil: Bu Meme Coin Tahtadan Uçuyor!