SHIB Ekosistemi Hareketli: Bu Altcoin Uçuşa Geçti!

SHIB Ekosistemi Hareketli: Bu Altcoin Uçuşa Geçti!
SHIB Ekosistemi Hareketli: Bu Altcoin Uçuşa Geçti!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası yeni haftayı, Bitcoin’in %3,8’lik etkileyici yükselişinin öncülüğünde başlattı. Yani, büyük bir gürültüyle açtı. Üstelik bu yükseliş, başta düşüş pozisyonlarını etkiledi. Bunlar başta olmak üzere sadece dört saat içinde 39,22 milyon dolarlık önemli tasfiyeleri tetikledi. Bitcoin’in performansı büyük ilgi çekti. Ancak bu sırada, Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin daha az bilinen üyesi BONE da gündemde idi. Zira altcoin, daha da dikkat çekici bir performansla gösteriyi gerçekten çaldı. İşte detaylar…

SHIB ekosistem tokenı BONE, sahneyi çaldı

Shiba Inu ekosistemindeki bir token olan BONE, %6,5’lik bir değer artışı yaşadı. Böylece token başına 0,78 dolar gibi etkileyici bir değere ulaştı. Bu yükselişle, geçen haftaki en yüksek noktasına ulaştı. Bunun tam aksine, Shiba Inu ailesinin birincil tokenı olan SHIB sönüktü. Zira bu piyasa çılgınlığı sırasında yalnızca %2’lik bir artış kaydetti. BONE’un değerindeki bu artış sadece anlık bir yükseliş değil. Çünkü çok daha büyük ve dikkat çekici bir trendin parçası. BONE,  0,69 dolara düştüğü bir önceki Cuma gününden beri %10’un üzerinde artış gösterdi.

İleriye bakıldığında, BONE’un pozitif ivmesinin onu bir sonraki önemli fiyat seviyesi olan token başına 0,84 dolar gibi önemli bir kilometre taşına taşıyabileceği tahmin edilmekte. Bu hedefe ulaşmak için Shiba Inu’nun tokeninin %10’luk önemli bir sıçrama daha yapması gerekecektir. Bu yukarı doğru gidişat devam ederse, Shiba Inu ekosistemi için büyük bir atılım görme ihtimalimiz var. Yani bu da tüm SHIB topluluğunun hissiyatını değiştirme potansiyeli taşıyor.

Shiba Inu, coin yakımı gerçekleştirdi

BONE’un dikkat çekici performansına ek olarak, Shiba Inu (SHIB) haftaya olumlu bir notla başladı ve deflasyonist metriği olan yanma oranı daha önce görülmemiş yeni seviyelere ulaştı. Shibburn’den alınan verilere göre, bir gecede ölü cüzdanlara gönderilen toplam 55.399.172 SHIB tokenı ile yakma oranı %283’ten fazla arttı. Shibburn verilerinin incelenmesi, SHIB tokenlerinin yakılmasına artık eskisinden daha fazla cüzdanın dahil olduğunu ortaya koyuyor. İlginç bir şekilde, tokenlar artık toplu halde değil, küçük parçalar halinde yakılıyor. Bu durum, Shiba Inu’nun deflasyonist eğilimlerinin merkezsizleştiğini göstermektedir.

Şu ana kadar yakım oranındaki verilere göre ölü cüzdanlara gönderilen toplam SHIB 410,6 trilyonu aştı. Bu rakam 579 trilyon SHIB tokeninin üzerindeki dolaşım arzına kademeli olarak ayak uyduruyor. Deflasyonist stratejideki bu kayda değer kilometre taşı, geçtiğimiz birkaç hafta içinde kaydedilen düşük seviyelerin ardından daha geniş kripto para ekosisteminin yükseliş dönüşüyle uyumludur. Pozitif yakım oranı, SHIB yatırımcıları için bir ralliye yardımcı olacağını umarak token üzerinde her şeyi yapmaları için önemli bir itici güç olarak hizmet edebilir. BONE’un birleşik performansı ve SHIB tokenlerinin yanma oranındaki artış, dünya çapındaki kripto meraklılarının dikkatini çekmeye devam eden Shiba Inu ekosistemi için umut verici bir başlangıca işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

SHIB Ekosistemi Hareketli: Bu Altcoin Uçuşa Geçti!