SHIB Ekosistemi Gizemli Haberle Yükseliyor: Bugün Yayınlanabilir!

501 görüntülenme
SHIB Haberle Yükseliyor Yayınlanabilir

Shiba Inu (SHIB) kurucusu Shytoshi Kusama, bir süredir Twitter’dan topluluğu merakta bırakan paylaşımlar yapıyor. Yatırımcılar Shibarium’un yayınlanmasını beklerken, bugün süreyi 48 saate indiren gizemli bir mesaj geldi.

SHIB yatırımcılarının merakla beklediği Shibarium bugün yayınlanabilir

Shibarium’un bugün veya önümüzdeki 48 saat içinde piyasa sürülmesi bekleniyor. Beklentiler, kurucu Shytoshi Kusama’nın Twitter biosundan verdiği gizemli bir mesajla ateşlendi. Baş geliştiricisi, kısa süre önce Shibarium’un lansman tarihine işaret eden bir hamlede, Twitter biosuna (.) nokta işareti bıraktı. Bu noktalarda gün geçtikçe birer birer arttı. 26 Şubat’ta gelen üçüncü nokta, Shibarium’un çok kısa bir süre içinde yayınlanacağını ima ediyor.

Shibarium şu anda SHIB topluluğu arasında en sıcak konulardan biri ve lansman öncesinde ekosistem tokenlerinde yükseliş başladı. İşte önümüzdeki günlerde takip edilmesi gereken SHIB tokenleri..

Shiba Inu ekosistem tokeni BONE aniden yükselişe geçti

Yukarıdaki gizemli mesajlar, Shibarium’un popülaritesi nedeniyle BONE fiyatında ralliyi tetikledi. BONE’nin fiyatı son 24 saatte %5’in üzerinde artış gördü. Bu esnada, BTC ve ETH gibi piyasa devlerinin yatay hareket ettiğini belirtelim. Bağımsız BONE rallisi, bugün sosyal medyada çok koşulan Shibarium yayın tarihi beklentisiyle ivmesini koruyor.

Shibarium neden önemli?

Shibarium’un amacı, Shiba Inu’nun yaygın kullanımını sağlamak için DeFi, metaverse, gaming ve Web3 inovasyonu için güçlü ve ölçeklenebilir bir çözüm sağlamaktır. Diğer tüm Ethereum Layer-2 Çözümleri gibi, Shibarium da kolaylaştırabilir.

BONE, gas işlemleri için ödeme yapmak ve Shibarium protokolü dahilinde validatörleri ve yetki verenleri ödüllendirmek için kullanılan tokendir. Shibarium’daki her işlem, dolaşımdan belirli sayıda Shiba Inu yakacaktır. Bu sistem, topluluğun SHIB yakma çabalarını ciddi bir destek sağlıyor ve token fiyatlarına yükseliş getirmesi bekleniyor.

Shiba Inu (SHIB) benimsenme açısından dönüm noktasına ulaştı

BONE’in yer aldığı ekosistem olan Shiba Inu (SHIB), ağdaki toplam adres sayısının 1,23 milyona ulaştığını gördü. Bu seviye, proje için önemli bir dönüm noktası, çünkü son fiyat düşüşlerine ve diğer meme coin’lerden gelen rekabete rağmen ağın hala büyüdüğünü gösteriyor.

Shibarium lansmanından sonra SHIB ne kadar yükselebilir?

Analizlere göre, Shiba Inu’nun piyasa değerinin Polygon’u geçmesi pek olası değildir. Yani Shiba Inu fiyatının yükseleceği maksimum değer 0,0000198 dolarda. Fakat, Polkadot’u 0,0000138 dolara anda geride bırakabilir. Teknik analizler, SHIB için maks değerine 0,0000198, dip noktanın 0.0000138 dolar olabileceğini gösteriyor. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzer SHIB, 26 Şubat’ta yatay hareketlerle 0.00001247 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Önümüzdeki hafta yakın takip gerektiren 3 altcoin
İşte Bu Hafta İzlenecek 3 Altcoin ve Önemli Haberler Altcoin piyasası, birçok analistin bu yılın başında yalnızca kısa ömürlü boğa koşularını tahmin etmesinden sonra 2023’te beklentileri aşıyor. Bu düşük beklentilere rağmen, bazı altcoinler yatırımcıların dikkatini çekiyor ve önümüzdeki hafta bir kırılma yaşayabilir. Önümüzdeki hafta yakın takip...
Buğra Çağlar 1 ay önce