XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

SHIB İçin 3 Sıcak Gelişme: Fiyat Patladı, Balinalar Aldı!

0 görüntülenme
SHIB İçin 3 Sıcak Gelişme: Balinalar Alıyor

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminden BONE ve LEASH son zamanlarda yukarı yönde ivme kazanıyor. Geçen ay 0,5 doların altında işlem gören BONE, bu hafta uzun süre 1 doların üstündeydi. Sadece 30 işlem gününde BONE, piyasaya da geri çekilme yaşanmasına rağmen fiyatını ikiye katladı. Sadece bu ay, yaklaşık %56 değer kazandı. Peki Shiba’nın ekosistem token’leri neden yükseliyor?

Gate.io listesi son rallinin itici gücü oldu

BONE, Gate.io’nun en yüksek oyu alması durumunda listeleme konusunda tweet atmasından sonra ilgi odağı oldu. Shiba Inu’nun ekosistem token’i, oylamayı kazanmak için bir dizi token’le mücadele grdi. Gate.io’nun ‘oylama’ ile ilgili tweet’ni, ShibaSwap’ın baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’da Twitter’dan paylaştı. Shytoshi, SHIB topluluğunu Bone’un arkasında toplanmaya ve listeyi kazanmasını sağlamaya çağırdı. Tweet, sosyal medyada geniş çapta yayıldı. Yerli ve yabancı binlerce insan Gate.io’nun BONE token’i listelemesi için oy verdi.

Balinalar fiyat rallisini milyonluk satın alımlarla destekliyor

BONE ve LEASH rallisi eşliğinde ivme kazanan Shiba, artan sayıda balina işlemine şahit oldu. WhaleStats kısa süre önce, “BlueWhale0113” isimli 395. en büyük ETH balinasını milyonluk işlemlerini bildirdi. BlueWhale0113, önemli bir işlemde 3.72 milyon dolar değerinde 312.28 milyar satın aldı.

Etherscan.io’nun bildirdiğine göre, 5 Ağustos (Cuma) günü, “BlueWhale0113” 7 ayrı işlemde 387.782 dolar değerinde 31.995.229.562 (31.99 milyar) Shiba satın aldı. En büyük ETH balinası şu anda cüzdanında 6.12 milyon dolar değerinde toplam 516.29 milyar Shiba tutuyor.

Teknik analizlere geçmeden önce, Kriptokoin.com olarak aktardığımız Shiba’nın yeni oyunu Shiba Eternity’den son gelişmelere buradan göz atabilirsiniz.

İndikatör, balinaların resmi olarak SHIB fiyatını elinde tuttuğunu gösteriyor

Yukarıdaki değindiğimiz üzere, SHIB ve ekosistem token’leri önceki görünümlerde tahmin edilen yükseliş görünümlerini koruyor. Bu esnada, DEX’lerdeki toplam işlem sayısı son 24 saatte SHIB fiyatına göre %40 azaldı. Böylece on-chain metrikler şaşırtıcı sonuçlar veriyor. CryptoQuant DEX Trades Analyzer, son 24 saat içinde tüm DEX’lerdeki SHIB işlemlerinde %40’lık düşüş bildirdi. Teoride, daha az işlem, piyasada daha fazla hodler’a işaret eder ve daha fazla hodler, gelecekteki yükseliş hedeflerinde akıllı para güvenine dönüşecektir.

SHIB İçin 3 Sıcak Gelişme: Balinalar Alıyor

Teknik analizler SHIB için neler söylüyor?

Shiba Inu fiyatı şu anda 0.00001195 dolardan işlem görüyor. Meme token, potansiyel fırsatlar için yatırımcıların listesinde kalmaya devam ediyor. 0,00001300 dolara doğru volatil bir artış, analistlere göre daha yüksek hedefler için önemli bir katalizör olacak. Yükseliş trendinin geçersiz kalması, SHIB dolara 0,00001150 dolara düştüğünde onaylanacak.

Diğer yandan, teknik analizler, SHIB’nin bir çıkışa hazır olduğunu gösteriyor. Bu ivme önümüzdeki günlerde veya haftalarda kendisini gösterecek. Analist Zabi, en son analizlerdeki SHIB grafiğinde şekillenen bir yükselen üçgen formasyonunu işaretlerdi. Formasyonu takiben 20-EMA üzerinde bu tür sıkı konsolidasyon, genellikle SHIB çevresinde güçlü satın alma baskısının oluştuğunu gösterir.

Sonuç olarak, Zabi’ye göre ilk kritik direnç olan 0,00002180 doların kırılması Shiba için %100 yükseliş anlamına gelecek. Ancak, SHIB 0.00000717 doların altında düşerse, bu olumlu görünüm geçersiz kalacak. Günlük grafikte izlenecek mevcut destek seviyeleri 0,00000983 dolar ve 0,00000717 dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Gate.io, 5 Milyon Dolarlık Ödül Havuzuyla WCTC Kayıtlarını Açtı
Gate.io, 5 Milyon Dolarlık Ödül Havuzuyla WCTC Kayıtlarını Açtı Gate.io Ticaret Yarışması Dünya Kupası‘nın (WCTC) 2. sezonu, maksimum 5 milyon dolarlık ödül havuzu ve yarışma yapısında yeni geliştirmelerle önümüzdeki haftalarda başlayacak. Rezervasyon aşaması kısa süre önce açıldı ve yarışma listesinde yer almak için şimdi kayıt olabilirsiniz....
Kriptokoin.com 2 ay önce