SHIB İçin 3 Sıcak Gelişme: Dünyanın En Büyüğünde!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu, son 24 saatte çeşitli gelişmelere tanık oldu. Bu gelişmeler arasında bir etkinliğe katılma, balina hareketleri ve SHIB yakımları yer alıyor. Etkinliğe katılım, Shiba Inu’nun yakında çıkacak oyunu ‘Shiba Eternity’nin benimsenmesi için oldukça önemli.

Shiba Inu oyun danışmanı, bu etkinliğe katılıyor

Shiba Inu oyun danışmanı William Volk, dünyanın en büyük video oyunu ticaret fuarı Gamescom’a katılacağını duyurdu. Gamescom etkinliği, 24 ile 28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Volk kısa süre önce Twitter’dan fuara katılacağını duyurdu. Buna göre danışman, Shiba Eternity adlı Shiba Inu oyna-kazan (P2E) oyununu fuarda sergilemeyi amaçlıyor. Gamescom, Almanya’nın Köln kentinde her yıl düzenlenen bir video oyunu ticaret fuarıdır.

Etkinlik, Alman video oyun endüstrisinin bir derneği tarafından düzenleniyor. Gamescom’un bir bölümü, Devcom adlı video oyunu geliştirmeye ayrıldı. Fuar, sergi alanı ve ziyaretçi sayısı ile dünyanın en büyük oyun etkinliği olarak yer alıyor. Buna göre, 2018 yılında fuara 370.000 ziyaretçi katılırken, 56 ülkeden 1.037 katılımcı da yer aldı. Volk, oyun sonunda piyasaya çıktığında Shiba Eternity’nin genel olarak benimsenmesini sağlamayı umuyor.

Shiba Eternity benimsenmesinde patlama

Shiba Inu oyun geliştiricileri, Shiba Eternity’nin büyük ölçüde benimseneceğini tahmin ediyor. Bu nedenle, oyuna giren oyuncuların sayısını artırmak için sunucu kapasitelerini 50 kat artırdılar. Volk, bir tweet’te “Vay canına, Vietnam test lansmanından gelen oyuncularla başa çıkmak için oyun sunucusu kapasitesini 50 kat artırmak zorunda kaldık” dedi. 

Son 24 saatte 105 milyon SHIB yakımı gerçekleşti

Shiba Inu topluluğu, son 24 saat içinde 105.08 Milyon Shiba Inu’yu (SHIB) yaktı. Önde gelen Topluluk liderliğindeki yakım girişimlerinden biri olan “1Cent Token”, iki ayrı işlemde 40 Milyon Shiba Inu ve 130 BONE yok etti. Son yakımları SHIB BURN hesabı paylaştı. Buna göre, Shiba Inu topluluğunun son 24 saat içinde 23 ayrı işlem gerçekleştirdiğini aktardı. Bahsi geçen 23 işlemde ölü cüzdanlara 105.084.459 (105.08M) SHIB gönderdiler.

1Cent, son 24 saat içinde en fazla Shiba Inu tokeni yakan girişimdi. Bununla birlikte 22 Ağustos’ta 1Cent, Haftalık Yakma Etkinliğini düzenledi. Sonuç olarak, “inferno” adreslerine önemli bir işlemde toplam 40.000.000 (40M) SHIB gönderdi. Aynı zamanda proje başka bir işlem daha gerçekleştirdi. Bu işlemde Shiba Inu ekosisteminin yönetim tokeni olan toplam 130 BONE tokenini yaktı.

Balinalar SHIB satmaya devam ediyor

Zincir üstü veri platformu WhaleStats, SHIB’in, Ethereum balinaları arasında en popüler tokenler listesinde 4. sıraya düştüğünü paylaştı. Bu düşüş, birkaç gündür devam eden balina satışlarının sonucuydu. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Ethereum balinaları, pazartesi günü başka bir satış daha gerçekleştirdi. Satışların ardından en büyük 100 Ethereum balinası 159 milyon dolar değerinde SHIB tutuyordu.

Ancak satışlar devam etti. Bugün balinalar, 1.5 trilyon SHIB satışı daha gerçekleştirdi. Bu yazının yazıldığı sırada, cüzdanlarında Shiba Inu’da 140 milyon dolar tutuyorlar. Aslında balinalar, son 1.5 trilyonluk satışı meme coin %3’lük bir kazanç kaydettikten sonra yaptı. Bu küçük fiyat artış, büyük miktarda coin satışından elde edilen kârı sabitlemek için yeterliydi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB İçin 3 Sıcak Gelişme: Dünyanın En Büyüğünde!