SHIB, LUNC ve ETH: Mart Sonunda Bu Rakamlardayız!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 3 hafta önce
9.962 görüntülenme
SHIB, LUNC ve ETH Mart Rakamları

Bugün, ABD’li ödeme ağı Silvergate’in SEC’e yıllık raporunu sunamaması ve diğer gelişmeler, kripto para piyasasında yıkıma yol açtı. Bitcoin’in piyasa değerinden bir saatte 22 milyar dolar silindi ve çoğu altcoin %5 civarında düşüş gösterdi. Zorlu bir Mart başlarken SHIB, LUNC ve ETH için hangi seviyeler kritik olacak? makine öğrenimi algoritmalarının tahminlerine göz atalım.

Makine öğrenimi algoritması, SHIB, LUNC ve ETH Mart sonuna bu seviyeleri bekliyor

Shiba Inu (SHIB)

Piyasa değerine göre 14.sırada yer alan SHIB, son 24 saatte göre %5 düşüşle 0.0000113 dolardan işlem görüyor. Geçen haftaya göre olan değer kaybı çift haneye ulaşıyor. PricePredictions’ın makine öğrenimi algoritmaları, Shiba Inu’nun fiyatının Mart sonuna kadar 0,000011 dolara ulaşacağını öngörüyor. Bu tahmin gerçekleşirse, SHIB, Mart sonunda mevcut seviyelerinden %8 indirimli işlem görecek.

Bu arada, Shiba’nın düşüş düşmeyeceği Layer-2 ağı Shibarium’un beta lansmanı ve SHIB’nin özel sergisi: 2023 SXSW’deki Metaverse gibi gelişmelere bağlı olacak. Meme token günün satışlarına rağmen hala Litecoin ve Uniswap gibi devlerden daha iyi performans gösteriyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum şu anda birden fazla olumsuz gelişmenin etkisi altında güçlü bir satış baskısı ile karşı karşıya. Son 24 saat içinde %3,5 değer kaybetti. Makine öğrenme algoritmaları, Ethereum’un Mart sonunda 1.529 dolardan işlem göreceğini öngörüyor. Mevcut 1,560 dolar fiyatıyla ETH, algoritmaya göre ay sonuna kadar %2,39 oranında değer kaybedecek.

Ethereum’un 1.500 dolarlık destek seviyesinin üzerinde tutunması veya hatta 1.700 dolardaki direnci kırması, büyük ölçüde, yatırımcıların stake ettikleri ETH’lerini geri çekmelerine izin verecek olan Şangay yükseltmesi gibi ekosistemin kendisindeki diğer gelişmelere bağlı olacak. Kriptokoin.com olarak Ethereum’un yükseltme tarihlerine ve ağda nelerin değişeceğine bu yazıda yer verdik.

Terra Classic (LUNC)

Çöken Terra (LUNA) ekosisteminin orijinal ilk hali Terra Classic (LUNC), haftalarca süren düşüşle karşı karşıya kaldıktan sonra hala cankurtaran halatı arıyor. Terra Classic topluluğu, LUNC’nin bir miktar fayda sağlamasına yardımcı olmak için önlemler alırken, yatırımcılar LUNC’nin fiyatını önümüzdeki günlerde nasıl performans göstereceğini izliyor.

Bu doğrultuda, makine öğrenimi algoritmalarını Terra Classic’in (LUNC) 31 Mart’a kadar muhtemelen 0,000174 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Öngörü, LUNC’nin önümüzdeki günlerde potansiyel olarak yükseliş ivmesini sürdüreceğini gösteriyor ve mevcut 0.0001506 dolar fiyatından %2’nin üzerinde değer kazanağını tahmin ediyor. Algoritma başlangıçta, LUNC’nin 1 Mart’ta 0,000156 dolardan işlem göreceğini tahmin etmişti.

Dalgalı fiyat yapısına rağmen, LUNC topluluğu için iyi bir haber, token yakımlarının hızlanması. Özellikle, Binance LUNC yakma mekanizmasının işlevselliğini geri kazanmayı amaçlayan kritik bir yükseltmeden geçti. Yükseltmenin, genel Terra ekosisteminin genel kararlılığını ve güvenliğini iyileştirmesi bekleniyor.

Terra Classic yatırımcıları bu gelişmelere dikkat

Terra Classic hakkında artan LUNC doğrulayıcı (validatör) sayısıyla ilgili endişeler de dile getiriliyor. Bazı doğrulayıcıların sıfır komisyonla staking hizmetleri sunması tartışmalara yol açtı. Bu durumda, bazı önemli ağ oyuncuları, yaklaşımın sıfır geliştirme anlamına geldiğini savundu. Ağ yükseltmelerinin yanı sıra, SEC tarafından kurucu Do Kwon aleyhine açılan dava etrafındaki gelişme, muhtemelen tüm Terra ekosistem belirteçlerinin gidişatını etkileyecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Finbold

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SEC Endişesiyle Balinalar 2 Altcoin Oynuyor
SEC Endişesiyle Balinalar Bu 2 Altcoin ile Oynuyor! SEC’in büyük kripto markalarına baskı uyguladığı son olaylar, balinaları 2 altcoin projesinden uzaklaşmaya zorluyor. Kripto balinaları düzenleyici belirsizliğin ortasında güvenli liman bulmakta güçlük çekiyor. Altcoin balinaları hangi stablecoin’i tercih edecekleri konusunda kararsızlar Son olaylar, ABD’li düzenleyici SEC’in,...
Buğra Çağlar 3 hafta önce