SHIB, LUNC ve Ethereum: Aralık’ta Bu Seviyeler Bekleniyor!

SHIB, LUNC ve Ethereum: Aralık'ta Bu Seviyeler Bekleniyor!
SHIB, LUNC ve Ethereum: Aralık'ta Bu Seviyeler Bekleniyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası beklentilerin üzerine gelen ABD PCE verilerinin ardından, Federal Reserve’in daha fazla şahinleşeceği beklentisiyle yönünü güneye çevirdi. Piyasadaki belirsizliğin ortasında yatırımcılar radarlarındaki projelerin fiyat tahminlerini merak ediyor. Bu kapsamda yapay zekayı kullanan platformların SHIB, LUNC ve ETH için yıl sonu fiyat tahminlerini okuyucularımız için derledik.

Yapay zeka, 2023 sonu için SHIB fiyatını tahmin ediyor

ERC-20 tokeni Shiba Inu (SHIB), yüksek büyüme potansiyeli nedeniyle bireysel yatırımcılar arasında piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. Kripto para piyasası popülaritesini artırmaya devam ederken, yatırımcılar SHIB gibi varlıkların potansiyel fiyatını tahmin etmenin yollarını arıyor. Kullanılan yöntemlerden biri, diğerlerinin yanı sıra, modellerin tarihsel fiyatlar, işlem hacimleri, piyasa değeri, sosyal medya duyarlılığı ve haber makaleleri dahil olmak üzere çeşitli veri kaynaklarına dayanan yapay zeka.

Yapay zeka modelleri, büyük veri kümelerini analiz etmek ve gelecekteki eğilimleri tahmin etmeye yardımcı olabilecek kalıpları belirlemek için makine öğrenimi algoritmalarını kullanır. CoinCodex’in yapay zeka modeli, Shiba Inu’nun (SHIB) 31 Aralık 2023’te 0,000008451 dolardan işlem görmesi bekliyor.

Özellikle tahmin, meme coin’inin yayınlandığı tarihte işlem gördüğü 0,000013 dolardan %34’lük bir düşüşü temsil ediyor. Ancak, bu tahminlerin piyasa koşullarına ve diğer öngörülemeyen olaylara bağlı olarak değişebileceğini belirtmek gerekiyor.

Yapay zeka, 2023’ün sonu için LUNC fiyatını tahmin ediyor

Çöken Tera (LUNA) ekosisteminin orijinal Blockchain’i olan Terra Classic (LUNC), ilk sıfıra düşme projeksiyonunun ardından hala değerlemesini sürdürmeye çalışıyor. Bununla birlikte, çeşitli topluluk girişimleriyle LUNC, önceki zirvelerini geri kazanmayı umuyor.

Yapay zeka (AI) tahmin aracı CoinCodex’e dayalı olarak LUNC’nin yıl sonu fiyat tahminine bir göz attık. Tahmine göre, 24 Şubat’ta alınan verilere göre LUNC’nin 31 Aralık 2023’te 0,0000780 dolardan işlem görmesi muhtemel. Fiyat projeksiyonu, LUNC’nin yayınlandığı tarihteki değerinden yaklaşık %53’lük artışı temsil ediyor.

Çeşitli teknik analiz (TA) göstergelerini dikkate alan platform, LUNC’nin uzun bir yükseliş geleceği yaşamaya hazır olduğunu gösteriyor. Örneğin platform, Terra Classic’in yaklaşık %493,81 artacağını ve 27 Şubat 2024’e kadar yani bir yıldan biraz fazla bir süre sonra 0,000992 dolardan işlem göreceğini gösteriyor.

Yapay zeka, 2023’ün sonu için ETH fiyatını tahmin ediyor

Piyasadaki en değerli ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) fiyatını etkileyen bu kadar çok değişkenle, yatırımcıların fiyatını doğru bir şekilde tahmin etmesi zor olabilir. Bu nedenle yatırımcılar, çeşitli nedenlerle Ethereum gibi kripto para birimlerinin fiyatını tahmin etmeye yardımcı olmak için giderek daha fazla yapay zekaya (AI) yöneliyor. Yapay zekayı kullanan finans tahmin platformu CoinPriceForecast’ın 23 Şubat’ta alınan en son uzun vadeli tahminine göre, Ethereum’un fiyatı 2023’ün ortasında 2.000 doların üzerine çıkacak ve bugünden yıl sonuna kadar %31 artışla 2.146 dolara ulaşacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB, LUNC ve Ethereum: Aralık’ta Bu Seviyeler Bekleniyor!