SHIB, LUNC ve XRP İçin Dev Tahmin: Analistler Bu Seviyeler Dedi!

SHIB, LUNC ve XRP İçin Dev Tahmin: Analistler Bu Seviyeler Dedi!
SHIB, LUNC ve XRP İçin Dev Tahmin: Analistler Bu Seviyeler Dedi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Eternity oyuncu rehberinin lansmanının, SHIB için %50 ralliyi tetiklemesi mümkün mü? Terra Luna Classic (LUNC), Dogecoin ve Shiba Inu’dan daha iyi performans gösterecek mi? Coinbase, SEC’e karşı savaşta Ripple’ın arkasına ağırlık verirken XRP fiyatı yükselecek mi? Kripto analistleri, bu sorulara cevap arıyor. Ripple (XRP) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

SHIB, Shiba Eternity oyuncu kılavuzunu yayımladı

Shiba Inu, uzun vadeli düşüş trendinden çıkmaya hazır. Dogecoin katilinin geliştiricileri, Shiba Inu ekosistemindeki güncellemeleri duyurdu. SHIB ekosisteminin oyunu Shiba Eternity’nin oyuncu rehberi yakında geliyor. Kılavuz, 2 Kasım’da, Meksika’da geleneksel olarak “Ölüler Günü” olarak kutlanan Día de los Muertos’ta yayımlanacak. Kılavuz, oyundan orijinal bilgi ve sanatın yanı sıra Shiba Eternity’nin ayrıntılarını özetleyen 1.000’den fazla sayfalık bir kitapçık.

Oyuncular, bir süredir ayrıntılı kılavuzun yayımlanmasını bekliyordu. Kitapçık, oyun ortamındaki kullanıcılar için daha iyi performans ve deneyimin anahtarı olacak.

“SHIB, %40 ralli için hazır”

Analistler, Shiba Inu ekosistemindeki güncellemeler ışığında meme coin’inin değerlendirdi. FXStreet analisti Akash Girimath, Shiba Inu fiyatının istikrarlı bir destek seviyesinin üzerinde gezinmeye devam ettiğini söylüyor. Bu da SHIB fiyatındaki son rallinin tesadüf olmadığını gösteriyor.

SHIB
SHIB fiyat grafiği

Shiba Inu fiyatı yükseliş momentumunu sürdürürse, SHIB’de patlayıcı bir hareket olması muhtemel. Bölgenin 0,0000082 dolar ile 0,0000093 dolar arasında yakın zamanda yeniden test edilmesinden sonra, SHIB %64 ​​arttı. Bunu büyük miktarda kar elde etme izledi. Ayrıca, altcoin’in fiyatı 0,0000129 dolar seviyesine düştü. Satıştan bağımsız olarak, SHIB, yükseliş tezini doğrulayarak 0,0000118 dolar destek seviyesinin üzerinde sabit kaldı. Analistler, 0,0000103 dolar seviyesinin kırılması durumunda yükseliş tezinin geçersiz olacağını söylüyor. Bunun sonucunda da SHIB’i ayıların devralacağını kaydediyorlar.

LUNC yakma Aralık ayında Binance’de gerçekleşecek

Kriptokoin.comdan takip ettiğiniz üzere Binance, LUNC yakma mekanizmasını güncelledi. LUNC yakma uygulamasının haftalık yerine aylık olarak gerçekleştirileceğini duyurdu. Bu arada, Binance’in son haftalık yakımı 1,5 milyar LUNC’yi yok etti. Arzdaki bir sonraki büyük LUNC indirimi şimdi 1 Aralık 2022’den sonra gerçekleşecek. Binance şu ana kadar 12,5 milyar LUNC yaktı.  

SHIB
LUNC yakma mekanizmasında Binance güncellemesi

Tipik olarak, bir varlığın dolaşımdaki arzdan çıkarılması, borsalar arasındaki satış baskısını azaltır. Analistler, arz dinamikleri fiyatı doğrudan etkilediğinden, bunun uzun vadede LUNC fiyatını yükseltmesini bekliyor.

SHIB
Farklı birimlerin LUNC yakma uygulaması

LUNC, SHIB ve DOGE’den daha iyi performans gösterecek mi?

Yakma uygulaması sırasında, Binance ve diğer borsalar gibi kuruluşlar, büyük miktarda LUNC’yi dolaşımdan kaldırdı. Ancak bu, LUNC fiyatını yükseltmeyi başaramadı. Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme paraları şu anda LUNC’tan daha iyi performans gösteriyor.

Analistler, LUNC fiyat trendini değerlendirdi ve varlık için uzun vadeli hedefler belirledi. Bir kripto para fiyat tahmin web sitesi olan Telegaon, 2025’te LUNC’un minimum ve maksimum fiyatının 0,0089 dolar ve 0,028 dolar olacağını tahmin ediyor. Teknik analistler ise LUNC için ortalama 0,015 dolar fiyat belirlediler.

Coinpedia, fintech ve kripto para haber medyasındaki kaynaklar, LUNC’nin gelecekteki performansı konusunda o kadar iyimser değil. Coinpedia, LUNC’nin 2025’te en yüksek 0,002846 dolara ve 0,001094 dolara kadar düşeceğini öngörüyor. Varlığın ortalama fiyatı 0,001776 dolar olacak.

LUNC, şu anda borsalarda 0,000241 dolardan el değiştiriyor. Ayrıca, geçen hafta boyunca sahipleri için %4,6 kazanç sağladı. NewsBTC’deki analistler, boğaların varlığı 0,000277 dolarda 21 günlük EMA’nın üzerine itmesi durumunda LUNC’ta bir trendin tersine dönmesinin muhtemel olduğunu söylüyor. Analistlere göre, LUNC fiyatı 0,000277 dolarlık kilit seviyenin üzerinde kaldığı sürece, yükselmesi mümkün.

LUNC fiyat grafiği

Analist Akash Girimat, yükseliş tezinin geçersiz olması halinde, fiyatın %50 oranında düşeceğini kaydediyor. Bu doğrultuda, 0,000176 dolar ve 0,000142 dolara gerilemesini bekliyor. Analist, LUNC hacim profiline göre 0,000292 dolardan Kontrol Noktasının (POC) üzerinde gezindiğini kaydediyor. Bu, 24 Ağustos’tan bu yana en yüksek işlem hacmi seviyesi. LUNC boğaları POC hacmini koruyamadığından, 0,000234 dolara düşüş olası.

LUNC/BUSD kalıcı vadeli işlemler

Coinbase, SEC’e karşı yasal savaşta Ripple için kefil oldu

Coinbase, SEC’in Ripple aleyhindeki davasının kripto endüstrisini tehdit ettiğini ileri süren gruplara dahil oldu. Böylece Coinbase, Ripple’ın müttefiklerinin uzun listesine girdi. Bu doğrultuda, yargıç Analisa Torres’e bir amicus curiae brifingi sunmasını isteyen bir itirazda bulundu.

Coinbase’in baş hukuk görevlisi Paul Grewal, 31 Ekim’de bir dizi tweet’te borsanın başkan hakimden bir amicus brifingi dosyalamak için izin istediğini söyledi. Grewal, davanın “adil ihbarın ne kadar kritik olduğunun” bir “ders kitabı” tanımı olduğunu vurguladı.

“XRP fiyatı ilerlemeye devam edecek”

Birkaç analist, XRP’nin geçen ay büyük ölçüde değişmediğini belirtti. XRP holder’larının kazançları, fiyatındaki son düşüşle birlikte silindi. Kripto analisti Azeez Mustapha, boğaların XRP fiyatını devralmaya çalıştığını söylüyor. Analiste göre, 0,45 dolardan kilit direnci geçtikten sonra, XRP’nin bir sonraki 0,47 dolar ve 0,50 dolar hedefine doğru ilerlemesi muhtemel.

XRP fiyat grafiği

Bununla birlikte, satıcılar hakim olursa, düşüş baskısı desteğin 0,43 dolardan kırılmasına neden olabilir. Düşüş devam ederse XRP’nin 0,39 dolar ve 0,36 dolar destek seviyelerine düşmesi olası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB, LUNC ve XRP İçin Dev Tahmin: Analistler Bu Seviyeler Dedi!