XRP
XRP
$0.5 +3.01
Bitcoin
Bitcoin
$20.196 +0.34
Dogecoin
Dogecoin
$0.07 +0.75
Ethereum
Ethereum
$1.356 +0.39
Cronos
Cronos
$0.11 -0.76
Cardano
Cardano
$0.43 -0.46
Decentraland
Decentraland
$0.71 +0.68
Polkadot
Polkadot
$6.39 -1.23

SHIB Mucidi Açıklama Yaptı: Beklenen Haber Detaylı Paylaşıldı!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 hafta önce
9 görüntülenme
SHIB Mucidi Açıklama Yaptı: Beklenen Haber Detaylı Paylaşıldı!

Shiba Inu (SHIB) baş geliştiricisi, Shiba Eternity hakkında daha ilginç ayrıntıları paylaştı. Bu çerçevede, oyun karının %5’inin yakılacağını söyledi.

Ekip, Shiba Eternity’yi, yakma mekanizması için kullanacak

SHIB’nin arkasındaki ekip, yaklaşmakta olan Play-to-Earn (P2E) oyunu hakkında daha heyecan verici ayrıntılar yayınladı. Kriptokoin.com olarak Shiba Inu’nun P2E oyununun Avustralya’da lansmanını bildirmiştik. Bunun ardından, projenin arkasındaki ekip oyun hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmaya devam ediyor.

Lider geliştirici Shytoshi Kusama’nın resmi Shiba Inu kanalında bir duyuru yaptı. Buna göre ekip, Shiba Eternity dahil olmak üzere çeşitli projeler aracılığıyla SHIB topluluğuna geri vermeyi planlıyor.

SHIB

Shiba Eternity aracılığıyla topluluğa geri verme süreci şu şekilde işleyecek. Ekip, yerel kripto para birimi SHIB’yi yakmak için oyundan elde edilen kârın %5’ini ayıracak.

Özellikle, topluluğun daha fazla SHIB tokenini yakması için oynayacak çok önemli bir rolü var. Bu teşvikle topluluğun yakmasını kolaylaştıracak. Kusama’ya göre, ekibin oyunu çeşitli uygulama mağazalarının en üst sıradaki oyunlar listesine sokmadan önce yapması gerekenler var. Bu doğrultuda, topluluğun ilk olarak Shiba Eternity’yi kendi sayıları kadar indirmesi gerekiyor. Shytoshi Kusama, bunun, SHIB ekosistemi dışındaki oyuncuları da oyunu indirmeye çekeceğini söylüyor. Bu bağlamda SHIB mucidi, şu açıklamayı yapıyor:

Sadece oyunu indirerek, sizin yardımınızla, oyunu uygulama mağazalarının en üstüne taşımamız mümkün. Umarım, bu şekilde SHIB topluluğu dışındaki oyunculardan daha fazla gelir elde ederiz.

Daha fazla SHIB yakmak için çağrılar devam ediyor

Shiba Inu topluluğunun üyeleri, yakma programına büyük katkıda bulundu. Bu kapsamda milyarlarca SHIB tokenini yakarak, arzdan kalıcı olarak kaldırdı. Milyarlarca SHIB yok edilmesine rağmen, SHIBArmy üyeleri, ekibe devam eden yakma programına katılmaları için çağrıda bulunmaya devam ediyor.

SHIB

Kusama, topluluktan SHIB’yi yakmak için yapılan büyük çağrının ardından hareketin zorunlu hale geldiğini kaydetti. Shytoshi, GossipShib takma adıyla paylaştığı bir Discord gönderisinde “Bazen kardeşim, tüm SHIB arzını yak” gibi mesajlar alıyorum. Ancak, SHIB’yi yakmanın ve kripto para biriminin fiyatını artırmanın ekibe milyarlarca dolara mal olacağını kabul ediyor. Buna dayanarak ekip, yakma için oyun yoluyla elde edilen kârın %5’ini kullanmaya karar verdi. Böylece, SHIB’yi her zaman yakmaya devam etmeleri mümkün olacak. Shytoshi ayrıca, konuya ilişkin olarak şunları söylüyor:

Daha fazla token yakmak için gördüğünüz gibi bir plan uygulamamız gerekiyor. Bunun üzerinde çalışmamız eğlenceli. Ancak, milyarlarca doları yakmak kolay bir iş değil. Güvenin bana.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Piyasa Öncüsü: Bu Altcoin'den Yüklüce Almadığım İçin Pişmanım!
Piyasa Öncüsü: Bu Altcoin’den Yüklüce Almadığım İçin Pişmanım! Gokhshtein Media’nın Kurucusu David Gokhshtein, daha fazla Ripple (XRP) almadığına bin pişman. Çünkü, altcoin muhteşem bir ayı piyasası rallisi yaptı. “Kahrolası meme’ler yerine bu altcoin projesinden almalıydım” Eski ABD Kongre adayı ve Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein,...
Vural Erkan 2 hafta önce