Reklamı kapat

SHIB Mucidi, Beklenen Duyuruyu Yaptı: İşte Ayrıntılar!

0 görüntülenme

Shiba Inu (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, merakla beklenen projelere dair yeni açıklama yaptı. Shiba Inu kart oyunu Shiba Eternity ve Shibarium’un bu projedeki rolü hakkında yeni ayrıntıları açıkladı. İşte detaylar…

SHIB mucidi Shiba Eternity’de gelir dağılımını açıkladı

Pazar günü Twitter’da, diğer adıyla GossipSHIB olan Lucie Sasínková yeni paylaşımlar yaptı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi GossipSHIB, Shiba Growth ekibinin bir üyesidir. Sasínková’nın paylaştığı mesajlara göre, Shiba Inu’nun geliştiricisi Shytoshi Kusama, çeşitli ayrıntılardan bahsetti. Shiba Eternity oyunundan elde edilen kârın nasıl kullanılacağına ve Shibarium’un rolüne ilişkin yeni ayrıntıları açıkladı.

Anonim geliştiriciye göre, kârın bir kısmı topluluğu uzun vadede desteklemek için yatırılacak. Ek olarak, bunun bir kısmının, karşılığında hiçbir şey beklemeden iyi amaçlar için çalışan kâr amacı gütmeyen gruplara gönderileceğini iddia etti. Geliştirici bu projeler için yüzdeleri belirtmese de, oyun gelirlerinin en az yüzde 45’inin kendilerine tahsis edileceğini iddia ediyor.

Yakımlar için ayrılacağı açıklanan yüzde 5 ile birleştiğinde topluluk, gelirlerin yüzde 50’sinin nasıl kullanılacağını artık öğrenmiş oluyoruz. Ancak Kusama, gelirlerin kalan yüzde 50’sinin nasıl kullanılacağı açıklamadı. Bunun, oyunun rekabete karşı iyi bir performans sergilemesini sağlamak için kullanacakları “ticari sır” olacağını söylüyor. Özellikle topluluk, ağın Doggy Dao aracılığıyla yatırım yapmasını istedikleri girişimlere oy verecek, yani token BONE, oy vermek için kullanılacak.

Shibarium’un rolü ne olacak?

Bu arada Kusama, Shiboshi sahiplerini ödüllendirme isteğini ortaya koydu. Shiboshi sahiplerinin ödül kazanmak için Shiboshi’lerini oyunun Blockchain versiyonunun oyuncularına kiralayabileceklerini belirtiyor. Ayrıca, varlıklarını kiralayamayan Shiboshi sahipleri yine de çeşitli ödüller alacaklar. Kusama’ya göre, tüm bunlar Shibarium üzerinde çalışacak.

Kusama’nın nihayet oyunun evrenini (lore) ortaya çıkardığından bahsetmekte fayda var. Oyunun hikayesi özellikle gezegenler arası savaşları ve evrimsel türleri içeriyor. Ek olarak geliştirici, GossipSHIB tarafından ayrı bir tweet’te vurgulandığı gibi, oyunun açık uçlu olduğunu da belirtti. Sonuç olarak, geliştiriciler oyun geliştikçe gelecekte her zaman yeni bir şeyler ekleyebilirler.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Shiba Inu oyunu şimdilik sadece üç ülkede (Vietnam, Endonezya ve Avustralya) piyasaya girdi. Ancak ilgili uygulama mağazalarında 5 üzerinden 4,9 puan aldı. Geçen hafta, oyunun yeni lansman tarihinin 6 Ekim, yani bundan yaklaşık üç gün sonra olduğunu belirtmiştik. Kusama, lansman gününde, topluluğun toplu olarak oyunu indirmesini istiyor. Bu arada, Shibarium’un halka açık beta test ağı, artık işlevsel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Korkutucu Hafta Geldi: 7 Analist, Bitcoin İçin Bunları Bekliyor! Analistlere göre kripto para piyasası, oynaklığın çok yüksek olduğu yeni bir haftaya başladı. Bu nedenle uzmanlar, yatırımcıları önümüzdeki haftaların Bitcoin için çok kritik olduğu konusunda uyarıyor. Peki hangi trader’lar BTC için hangi fiyat seviyelerini beklemeli? İşte analistlerin...
Serkan Eser 2 ay önce