Reklamı kapat

SHIB Mucidi, Shiba Inu İçin Kritik Planı Paylaştı!

Vural Erkan
Vural Erkan 14 Eylül 2022
0 görüntülenme

Bir süredir Shytoshi Kusama takma adlı Shiba Inu’nun (SHIB) baş geliştiricisi, SHIB hayranlarının hedefindeydi. Popüler meme coin’i Shiba Inu’nun topluluğu, Kusama’nın kalan token arzını yakmak için hiçbir şey yapmadığını iddia ediyordu. Shiba Inu geliştiricisi, köpek temalı coin’in hayranlarına duygusal bir cevap verdi.

“Shibarium dolaşımda kalan SHIB’i yakmanın anahtarı”

İki kullanıcı, Shytoshi Kusama’yı SHIB arzının geri kalanını yakma sözü vermekten başka bir şey yapmamakla suçluyor. Bu yüzden, onu görünüşte sevmedikleri Brezilyalı politikacılarla karşılaştırıyorlar. Shytoshi Kusama, bu konuda bir açıklama yapma gereği duydu. Shiba Inu geliştiricisi, ne kendisinin ne de tüm SHIB topluluğunun şu anda dolaşımda olan tüm SHIB kaynağına sahip olmadığını söyledi. Kusama, arzın kalıntılarını yakmak için topluluğun satın alması gerektiğini vurguladı.

Kusama, onu suçlamalarından rahatsızlığını da dile getirdi. Bu doğrultuda, onu rahat bırakmalarını, ona ‘bağırmayı kesmelerini’ istedi. Ayrıca, işini yapmasına izin vermelerini talep etti. Ardından, bir takip yorumunda Kusama, Shibarium’un dolaşımda kalan SHIB’i yakmanın anahtarı olduğunu paylaştı.

Daha sonra yakmak için SHIB satın almak

Kriptokoin.com haberlerinden takip ettiğiniz üzere, şu anda, Shiba Inu geliştiricileri, SHIB Metaverse ve Shiba Inu tabanlı stablecoin SHI’nin hazır olduğunda piyasaya sürüleceği Shibarium Layer 2’yi inşa ediyor. Bunlara ilişkin çalışmalar halihazırda devam ediyor.

SHIB’yi yakmak için satın almaya gelince, oyun içi reklamlardan elde edilen karları kullanarak birkaç proje zaten bunu yapıyor. Oyunların yanı sıra, Travis Johnson, SHIB’yi satın almak ve haftalık olarak yakmak için Amazon ortaklık programından ve diğer kar kaynaklarından gelen komisyonu kullanıyor.

SHIB fiyat performansı  ve balina hareketliliği

13 Eylül’de fiyattaki %6’lık düşüşün ardından 1,3 trilyondan fazla Shiba Inu tokeni birikti. Bir Shiba Inu gözlemcisi olan ShibaPlay’e göre, ikinci en değerli meme coin’i önemli destek seviyelerinde kontrolünü kaybetti. O zamanda beri yüz milyonlarca işlem gerçekleşti.

SHIB

Basın zamanında, altcoin kurtarma üzerinde çalışmıyordu. CoinMarketCap, SHIB’nin %0,24’lük bir düşüşle trendini daha da aşağı çektiğini gösteriyor. Analistlere göre, bunların aynı anda gerçekleşmesi, SHIB’nin kısa vadeli dibinin neredeyse geldiğine dair bir işaret.

Bu arada, balinalar büyük miktarlarda token satın aldı. Ancak, bununla kalmayıp, çoğu hemen hemen aynı şekilde transfer etti. ShibaPlay’e göre, 193.923.219.456 SHIB satın alan bir balina, Etherscan’a göre bunu transfer etti. Daha sonraki işlemler de benzer bir yol izledi. Uyarının art arda gelmesiyle, “dipten satın alma’ fikri akıllara geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

İşte Ralli Yapma Potansiyeli Olan Oyun Coinleri! Oyun içi para birimi olan oyun coinleri, belirli bir oyun içinde belirli seviyelere özel erişim sağlar. Kripto uzmanı Will Izuchukwu, Eylül 2022’de mevcut indirimli fiyatlarıyla portföye eklemeye değer bazı oyun coinleri’ni paylaşıyor. Oyun coinleri listesinde ilk sırada...
Vural Erkan 14 Eylül 2022