SHIB Mucidinden Gizemli Tweet! Şimdi Ne Geliyor?

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 1 hafta önce
1.253 görüntülenme
SHIB Mucidinden Gizemli Tweet Geliyor

Shiba Inu’nun (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba ekosisteminin merakla beklenen metaverse’ünden yeni ekran görüntüleri paylaştı. Haberler bununla sınırlı değil: Shibarium genel betası artık yayında.

SHIB kurucusu SHIB Metaverse’in başka bir gizemli görüntüsünü paylaştı

Shytoshi Kusama, Twitter’dan SHIB ekibinin her yıl ABD’nin Teksas kentinde düzenlenen bir festival olan SXSW için “en iyi film afişi” yarışmasına hazırlandığını paylaştı. Merakla beklenen SHIB Metaverse, bağımsız film, medya ve müzik festivallerinin bu önemli yıllık festivalinde gösterilecek. Kusama’nın paylaştığı poster, Shiba Inu Metaverse’den ekran görüntüleri içeriyor.

Shiba Inu ölçekleme çözümü Shibarium genel betası yayında

SHIB Metaverse’den önce, Shiba Inu topluluğunun uzun zamandır beklediği 2. katman ölçeklendirme çözümü Shibarium’un herkese açık beta sürümü yayınlandı. Lider geliştirici Shytoshi Kusama, 11 Mart’ın akşam saatlerinde ilk kullanıcılar için testnet’in kullanıma sunulduğunu duyurdu.

İlk beta testnet, puppynet adını alacak ve Kusama, ölçekleme çözümünü, herkesin dApp’ler oluşturmasına, gerçek hayattaki işlere entegre olmasına ve projelerini güçlendirmesine olanak tanıyan bir katman-2 Blockchain olarak tanımlıyor. Shibarium ayrıca SHIB token yakımlarını da destekleyecek.

“Puppynet’teki tüm token’ler GERÇEK DEĞİL”

Kusama’dan gelen bir uyarıda, kullanıcıların Puppynet’teki tüm token’leri tavsite edildi. Projeler testnet’in bir parçası olmak için başvuruda bulunabileceğinden, baş geliştirici samimi bir şekilde birçok projenin ayakta kalamayacağını ve kullanıcıların Kendi Araştırmalarını Yapması gerektiğini (DYOR) belirtti.

Shibarium, SHIB fiyatını hızlandıracak mı yoksa bu bir ‘haberi sat’ etkinliği mi?

Halka açık betanın açıklanmasının ardından Shiba Inu fiyatı, son kayıplarını silerek 0,00001034 dolar seviyesinin üzerinde bir geri dönüş yaptı. Meme coin teknik açıdan yükseliş potansiyeline sahip ve toparlanmaya başlayabilir. Bununla birlikte, Silicon Valley Bank çöküşü, Silvergate FUD ve enflasyonist baskılar dahil, kripto fiyatlarını ve yatırımcılarını olumsuz etkileyebilecek çok sayıda faktörün göz önünde bulundurulamsı gerekiyor.

Bu arada, Santiment’e göre SHIB, ağırlıklı duyarlılık metriğinde oldukça olumlu bir yükseliş sergiledi. Bu, yatırımcıların varlığa ilişkin görünümünün iyileştiğini ve bunun potansiyel bir toparlanmayı destekleyebileceğini gösteriyor.

Bununla birlikte, aktif mevduatlar da arttı. Bu veri, daha fazla SHIB’nin boşaltma için merkezi borsalara taşındığını gösteriyor. Özetle kısa vadeli satış baskısının bir işareti olabilir. Ancak, BTC 20.000 dolar seviyesini geri alır ve yukarı doğru yükselirse bir toparlanma mümkün olabilir.

Shiba Inu ekosistem token’leri de yükseliyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Shiba Inu’nun yönetim tokeni Bone ShibaSwap’ı (BONE) hafta içinde bir dizi merkezi borsada listelendi. Başlangıçta çift haneli yükselen BONE fiyatı yazım sırasında yatay hareket ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

25’ten Fazla Sinyali Çıktı! İşte Son Bitcoin Tahmini
25’ten Fazla Sinyali Çıktı! İşte Son Bitcoin Tahmini 25’ten fazla isabetli Bitcoin tahmini çıkan Tom DeMark (TD) Sequential indikatörü, en son tahminlerinde, boğaların asla kaybetmemesi gereken kritik bir destek seviyesini vurguladı. Boğalar, Bitcoin (BTC) fiyatında uygun zamanı bekliyor Bitcoin fiyatı, Ocak ayından bu yana ilk...
Buğra Çağlar 1 hafta önce