Reklamı kapat

SHIB, Polkadot ve LUNA: Haftaya Bu Seviyeler Görülebilir!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
0 görüntülenme

Kripto analisti Filip L, Shiba Inu (SHIB) fiyatının, mevcut piyasa kargaşasını temsil etmediği için kırıldığını söylüyor. Ayrıca analiste göre, Polkadot (DOT), 2022 için yeni dip seviyeleri basma riskiyle karşı karşıya. Analist, Terra’nın (LUNA), performansı üzerinde bir sınır olduğu için mücadele ettiğini kaydediyor. Analistin, SHIB, DOT ve LUNA analizlerini okuyucularımız için derledik.

“SHIB, eldeki kuyruk risklerini yakalama riskiyle karşı karşıya”

Shiba Inu, Ağustos ortasından bu yana fiyat hareketi üzerinde asılı duran kırmızı azalan trend çizgisinin yanı sıra hafta boyunca yukarı ve aşağı flört ediyor. Bu bir sorun değil. Çünkü bu, ayıların trend çizgisini koruduğunun ve boğa tuzağı kurduğunun işareti. Boğalar bir çıkış yapmak ve trend çizgisinden uzakta bir ralliyi tetiklemek istiyor. Yine de, küresel piyasalar neredeyse dört ardışık işlem günü boyunca kelimenin tam anlamıyla yanıyor. Bu yüzden, bu kadar sessiz fiyat tepkisini görmek garip.

Bu nedenle, birkaç varlık sınıfı keskin bir şekilde hareket ediyor. SHIB, gerçekliği yakalaması gerekirken, piyasaların devrilmesini tetikleyen toplu hareketler tarafından aşamalandırılmamış gibi görünüyor. Bunun bir nedeni, muhtemelen fiyat hareketinin hala 0,00001011 dolar ile desteklenmesi. Ancak bunun, yakında SHIB fiyat hareketine ağırlık vermeye başlayacak olan geniş kuyruk riskleri listesine karşı kalmasını beklemeyin. Bu gerçekleştiğinde, 0,00000712 dolara keskin bir düşüş mümkün. Bu durumda da 0,00001000 dolarlık bariyere elveda deyin.

Polkadot
SHIB haftalık grafik

SHIB’in kırmızı azalan trend çizgisinden uzaklaşması olası. Bununla birlikte, bir sonraki sorun, 55 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın (SMA) ilk fiyat sınırı olarak 0,0001245 dolardan gelmesiyle ortaya çıkıyor. Bu ralliyi sınırlamazsa, 200 günlük SMA bunu ayılar için yaz aylarında olduğu gibi 0,00001500 dolardan kesinlikle yapacak. Her iki durumda da, kuyruk riskleri çok fazla. Bu yüzden, herhangi bir rallinin ne kadar sürdürülebilir olacağı sorusu önemli.

“Polkadot (DOT) fiyatı kaçamıyor ve tutsak kalıyor”

DOT, boğaların sonunda olumsuz duygudan kurtulduğunu gördü. Ayrıca Polkadot, önemli fiyat etiketinin 6,92 doların üzerine çıkmaya çalıştığına tanık oldu. Bununla birlikte, birkaç olay, boğaların sandalyelerinin altından bacakları kesti. Bu, yüksek seviyenin sadece birkaç sent altındaki aylık pivotlarda mahsur kalma girişimlerini gördü. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere İngiliz Sterlini eriyor. BOE devreye girip piyasaları sakinleştirmeye çalışıyor. Bu arada, Putin savaş konuşmalarının şiddetini artırıyor.

Polkadot fiyatının, yukarıda belirtilen kuyruk riskleri yalnızca genişlemekte olduğundan 2022 için yeni bir dip görmesi mümkün. Bu ayın aylık S1 ve S2 destek seviyeleri arasında muhtemelen 5 dolara doğru bir düşüş bekliyoruz.

Polkadot
DOT haftalık grafik

Geçen haftaki tüm kargaşadan sonra, Rusya’nın sessizliği veya daha küçük manşetler piyasalar için hoş bir sakin an yaratabilir. Bu da, sükûnetin ardından yukarı yönlü bazı hareketler için pencere açacaktır. Polkadot için 55 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) civarında 7,50 dolara doğru bir sıçrama mümkün.

“LUNA, ayıların poker oynadığını ve nehri kazandığını görüyor”

Pazar gevşemeye başlıyor ve kripto paralar için kapanış zili yaklaşıyor. LUNA fiyat hareketi hafta için küçük kazançlar kaydetmenin zirvesinde. Asya oturumu devraldığında, bu değişken hafta sonunda sona erecek. Hafta boyunca rakipsiz kalacak gibi görünen katı reddetmeyi görünce, kırılma gelecek hafta bir yerde gerçekleştiğinde keskin bir düşüş mümkün.

En iyi kartlar ayıların elinde. Bu yüzden, LUNA’da bu hafta poker oyununu kaybeden boğalar oldu. Bu arada, bu hafta devasa kuyruk riskleri yeniden ortaya çıktı. Bunları görünce, bu sürpriz olmamalı. Aşağı yönlü risk, %23,6 Fibonacci seviyesi olan 0,000228 dolara doğru bir patlama olacak.

Polkadot
LUNA haftalık grafik

Hafta boyunca zorlu zamanlarda bazı yükseliş hareketleri olduğunu görmek, boğaların long pozisyona girdiğine işaret edebilir. Boğalar bu son kısımdan kaçabilirse, 0,000552 doları veya %78,6 Fibonacci seviyesini geri alabilecek dik bir tepki mümkün. %50 Fibonacci seviyesi olan 0,000383 dolarda hızlı bir kâr muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Gizemli Analist 2 Dev Altcoin’i Eleştirdi: Boş Vaatleri Çok! Popüler bir kripto analisti iki büyük altcoin projesini eleştirdi. Hedefteki altcoin’lerden birisi olan Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, eleştirilere tepki gösterdi. Pentoshi’den iki büyük altcoin projesine ağır eleştiriler Popüler bir kripto analisti olan Pentoshi, bir tweet’te XRP ve...
Vural Erkan 2 ay önce