Topluluk Açıkladı: SHIB Temmuz’da O Rakamları Görebilir!

Topluluk Açıkladı: SHIB Temmuz'da O Rakamları Görebilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası oldukça uzun süredir kırmızıda işlem görüyordu. Ancak, uzun düşüşün ardından piyasa, son toparlanmayla birlikte yeşile geri dönmeyi başardı. Bunun sonucunda, Bitcoin ve birçok altcoin, sildiği kayıpları geri almaya başladı. Bununla birlikte, Shiba Inu da (SHIB), piyasa toparlanmasını izleyen popüler kripto paralar arasında kendini gösterdi. Popüler memecoin, böylece kripto topluluğunda gelecekteki fiyatı konusunda iyimserlik yaratmış oldu. CoinMarketCap’taki topluluk Shiba Inu için, fiyat tahminleri yaptı. CMC’nin fiyat tahmin aracına göre popüler memecoin, Temmuz ayında bu seviyelere gidecek.

SHIB, Temmuz ayında bu seviyeleri görebilir

CoinMarketCap’teki topluluk, platformun kullanıcıların kripto fiyat tahminleri yapmasına olanak tanıyan “Fiyat Tahminleri” aracını kullandı. Böylece, Shiba Inu için Temmuz ayındaki fiyat beklentisi ortaya çıkmış oldu. Buna göre topluluk, SHIB’in, bu ayın sonuna kadar ortalama 0.00002065 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Fiyat tahmininin, meme token için %101,30 oranında bir artışa işaret ettiğini belirtmekte fayda var. Buna göre Shiba, 0,000001026 dolar olan mevcut fiyatından 0,00001039 dolarlık bir artış yaşayabilir. Yazım sırasında, 16.403 topluluk üyesi aşağıdaki tahmine ulaşmak için oy vermişti bile. Bununla birlikte topluluk, Ağustos ayının sonu için de çeşitli tahminler yaptı. Buna göre, SHIB’in Ağustos sonunda 0.00001761 dolardan biraz daha düşük olacağını tahmin ediyorlar. Ağustos için, şu ana kadar 8.308 oy kullanıldı.

SHIB fiyat tahmini

Shiba Inu fiyat analizi

Yılın başından bu yana SHIB, kademeli olarak düşüyor. Aşağı yönlü trend, özellikle Mayıs ayının ilk yarısında güç kazandı. Bununla birlikte token, şu anda birkaç kısa vadeli kazanç kaydetmeyi başardı. Ancak, genel fiyat hareketi, hâlâ istikrarlı bir düşüş eğiliminde seyrediyor. Köpek temalı altcoin, 1 Ocak’ta 0.000034 dolar seviyesinde hareket ediyordu. Ancak, fiyat sonraki aylarda kademeli olarak düşmeye devam etti. Buna göre, SHIB, 1 Ocak 2022 tarihindeki fiyatından %60,82 oranında düşüş yaşadı. Şu anda ise, 0.00001026 dolardan işlem görüyor. Ek olarak, CoinMarketCap’tan gelen verilere göre popüler meme tokenin piyasa değeri, 5,62 milyar doların civarında yer alıyor.

Shiba Inu analizi

Verilerin gösterdiği üzere, Shiba Inu fiyatı değer kaybı yaşıyor. Ancak fiyattaki bu düşüş, ekosisteme yansımıyor. Tam tersine Shiba Inu ekosistemi büyümeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, ağdaki işlemlerin sayısı artıyor. Öyle ki memecoin, Mayıs ayında 30 binin üzerinde yeni benzersiz kullanıcı elde etmeyi başardı. Ayrıca Haziran ayının sonunda kripto alanındaki kazançlarda ilk 100 arasındaydı. Ancak buna rağmen, SHIB ile yapılan işlemlerin sayısı 15 ayın en düşük seviyesini gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Topluluk Açıkladı: SHIB Temmuz’da O Rakamları Görebilir!