XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Analistler, SHIB ve Bu 3 Altcoin’de Büyük Hareket Bekliyor! 

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
0 görüntülenme
Analistler, SHIB ve Bu 3 Altcoin'de Büyük Hareket Bekliyor! 

Analistlere göre Shiba Inu fiyatı, Ethereum balinası 312 milyar SHIB topladıktan sonra patlamaya hazır. Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum için potansiyel bir yol haritası çiziyor. Ayrıca analistler, piyasa hissiyatı arttıkça Cardano (ADA) ve Ripple (XRP)’nin potansiyeli olduğunu kaydediyor.

Boğalar sabırsızlanırken SHIB bir ralliye hazırlanıyor”

Shiba Inu, patlamaya hazırlanırken rakibi Dogecoin ve katman-1 altcoin’lerini geride bırakıyor. Ethereum ağındaki büyük cüzdan yatırımcıları, 312 milyardan fazla SHIB tokenini ele geçirdi. Bu arada Shiba Inu topluluğu bir gecede büyük bir yanmaya tanık oldu. Tek bir işlemde 139.85 milyondan fazla SHIB tokeni yakıldı.

SHIB

FXStreet analistleri, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi. Analistler, meme coin için %150’lik bir ralli öngörüyor. Bu bağlamda analistler, SHIB fiyatı 0,0000118 dolar olan kontrol hacim noktasını geçerse, 0,0000211 dolar olan hedefine doğru yükseleceğini söylüyorlar.

Raoul Pal, Ethereum (ETH) için fiyat hedefi belirledi

Real Vision CEO’su Raoul Pal, lider altcoin Ethereum (ETH) için potansiyel bir yol haritası ortaya koyuyor. Pal, çoğu traderın daha ucuz bir giriş bölgesi aradıkları için düşük bir hacimde tuttuklarını söylüyor. Analist, şu açıklamayı yapıyor:

Çoğu katılımcı hala zayıf. Ayrıca, daha düşük giriş noktaları arıyor. Bu yüzden, acının yolunun hala daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Çoğu insan bu direnç bölgesinde bir başarısızlık bekler.

SHIB
Kaynak: Raoul Pal / Twitter

Eski Goldman Sachs yöneticisi, ETH 2.300 dolara ve “trend kanalına” ulaştığında “daha ​​büyük savaşın” olacağını tahmin ediyor. Bu bağlamda Pal, şunları söylüyor:

Genellikle, bunun gibi düzeltme kanalları ilk denemede kırılmaz. Önce aralıkta keskin bir şekilde düzeltme yapar. Ancak bu muhtemelen birkaç hafta için bir şeydir.

SHIB
Kaynak: Raoul Pal / Twitter

ETH, yazı yazılırken 1.825 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde %7’den fazla artış kaydetti.

Piyasa hissiyatı arttıkça Cardano ve XRP yükseliyor

Cardano ve Ripple, piyasanın yükseliş momentumu belirtileri göstermesiyle son dört saat içinde %4’ten fazla arttı. Analistler altcoin projelerinin fiyat hareketleri için şu değerlendirmeleri yapıyorlar.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere ABD enflasyonunun Temmuz ayında %8,5’e düştü. Bu haberin ardından ADA, kritik bir destek alanından toparlandı. Fiyat hareketindeki artış, ADA’yı 12 saatlik grafiğinde gelişen yükselen bir üçgenin X eksenine yaklaştırdı. Bu tedarik engelini aşmak, ADA’nın yeni bir yükseliş trendine girmesine yardımcı olabilir.

Ayrıca teknik oluşumun Y ekseni, %27’lik bir kırılma öngörüyor. ADA, iyimser görünümü teyit etmek ve 0,70 doları hedeflemek için 0,55 doların üzerinde 12 saatlik bir mum çubuğu basmak zorunda kalacak. Yükseliş tezinin doğrulanması için 0,50 doların üzerinde işlem yapmaya devam etmesi gerektiğini belirtmekte fayda var.

ADA
ADA 12 saatlik grafik / Kaynak: TradingView

Ayrıca XRP, son birkaç saat içinde bir yükseliş gördü. Basın zamanında 0,38 dolarlık gün içi en yüksek seviyeye ulaştı. Bu arada token, Temmuz ayının sonundan itibaren çıktığı paralel bir kanalın üst trend çizgisinden sıçramış gibi görünüyor. Son fiyat hareketi, XRP’nin daha fazla kazanıma bağlı olduğunu gösteriyor. Mevcut fiyat seviyeleri etrafındaki satın alma baskısındaki artışın, XRP’nin 0,41 doları tekrar ziyaret etmesine yardımcı olması mümkün. Bu direnç seviyesini keserse 0,45 dolara yükselmesi olası.

XRP
XRP 12 saatlik grafik / Kaynak: TradingView

XRP’nin, yükseliş görünümünü sürdürmek için 0,37 doların üzerinde işlem görmeye devam etmesi gerekiyor. Bu hayati destek seviyesini kaybederse, potansiyel olarak 0,34 dolara düşüşe yol açan bir satış yaşaması olası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Trader'lar Belirledi: Bitcoin Ekim'de Bu Seviyelerde Olabilir!
Trader’lar Belirledi: Bitcoin Ekim’de Bu Seviyelerde Olabilir! Kripto analisti Marcel Pechman’a göre türev verileri Bitcoin için 29.000 dolara açık bir yol gösteriyor. Ancak enflasyon ve işsizlik verileri BTC fiyat rallilerini belirlemek için çok önemli olmaya devam edecek. Analist, bu doğrultuda lider kriptonun rotasını belirleyeme...
Vural Erkan 2 ay önce