Reklamı kapat

2 Analistten SHIB ve 3 Altcoin’e Yönelik Hesapları Değiştiren Tahminler!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 26 Ekim 2021
0 görüntülenme
doge ve bu 3 altcoin yatirimcilarin begenilen coinleri GamNqJGA

Popüler kripto analistleri, SHIB ve 3 altcoin’e yönelik fiyat tahminlerini paylaştı. Analistler SHIB’den 0.00004853 dolar ATH’sini aşmasını bekliyor. FTM, WOO ve MATIC ise tüm hesapları değiştirebilir. İşte ayrıntılar…

Altcoin Sherpa, SHIB fiyatından bir ATH daha bekliyor

İlk analist Altcoin Sherpa, meme coin’lerden Shiba Inu’nun daha fazla yukarı potansiyele sahip olduğunu ve üç ek altcoin için ralli ihtimali bulunduğunu söylüyor. Analiste göre Shiba Inu (SHIB), 0,0005 dolardan ATH seviyesinde yeni bir ralli için hazır görünüyor.

SHIB : Eğer boşta olsaydım, o zaman herhangi bir dipte SHIB satın almaya çalışırdım. Hala hareket edecek çok yer olduğunu düşünüyorum.

SHIB ve 3 Altcoin'e Yönelik Tahminler!

Yazım sırasında SHIB, son 24 saatte yaklaşık %22 artışla 0.000046 dolardan işlem görüyordu.

Analistin diğer altcoin seçimi: Fantom (FTM)

Altcoin Sherpa’nın radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM). Trader, parite yükseliş piyasası yapısı oluşturmaya devam ederken Fantom’un Bitcoin’e (FTM/BTC) karşı güçlü bir yükseliş trendinde kaldığını söylüyor:

FTM’nin ne zaman geri çekileceğini görmek için muhtemelen FTM/BTC çiftini izlemek isteyeceksiniz… Hâlâ büyük ölçüde bunun için sabırsızlanıyorum; eğilim güçlü. Fantom.

SHIB ve 3 Altcoin'e Yönelik Tahminler!

ABD doları karşısında FTM’ye gelince, kripto stratejisti, Fantom’un Bitcoin (BTC) yerini koruduğu sürece daha da yükseleceğine inanıyor.

BTC iyi olduğu sürece (çoğunlukla) dolarçifti muhtemelen yükselmeye devam edecek.

Sırada Polygon (MATIC) var

Altcoin avcısının son seçimi, Ethereum Blockchain de merkezi olmayan uygulamaların geniş çapta benimsenmesini artırmak için tasarlanmış bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) var. Trader, son dört ayda kilit alana dört kez dokunduktan sonra MATIC’in 1,64 dolardan direnç almasını beklediğini söylüyor:

MATIC: Bunun yakın zamanda dolar çiftinde güçlü bir şekilde kırılma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Direnç alanına zaten çok dokunuldu. Boğa işaretleri.

Analistin joker altcoin projesini açıklıyor

Altcoin Sherpa’nın listesindeki bonus altcoin, kripto ticaretine sıfır ücretle işlemler gerçekleştirmeyi amaçlayan, yerleşik deflasyonist önlemlere sahip, merkezi olmayan bir fintech başlangıç ​​ve havuz ticaret platformu olan WOO Network (WOO). Trader, altcoin projesinin uzun vadeli yatırım için olduğunu, çünkü 2,50 dolara kadar yükselebileceğini ve mevcut değeri olan 1,17 dolardan %113’ün üzerinde bir yukarı potansiyeli temsil ettiğini söylüyor:

Bunun kaçınılmaz ATH’si için bazı Fibonacci hedefleri eklendi. Uzun vadeli yatırım için bu altcoin projesini seviyorum.

SHIB ve 3 Altcoin'e Yönelik Tahminler!

Jonathan Morgan, detaylı SHIB analizlerini paylaştı

İkinci analistimiz Jonathan Morgan, Shiba Inu fiyatının daha önce belirlenen kâr bölgesini 0.000044 dolarda vurduğunu ve üçlü dip kırılmasının hızlı bir düzeltme hareketini tetikleyebileceğini söylüyor.

Anailste göre Shiba Inu fiyatının Ekim ayının son işlem haftasına başlamak için biri uzun diğeri kısa olmak üzere iki ana ticaret kurulumu var. En yüksek pozitif beklenti oranına sahip ticaret düzeni, piyasanın kısa tarafındadır. Bu kurulum için, varsayımsal kısa giriş, 0,000034 dolar değerinde üçlü dip kırılması ve 0,000037 dolar değerinde durdurma kaybı (stop loss) olacaktır. Kâr hedefi (TP), %161.8 Fibonacci Genişlemesinin birleştiği bölge ve Hacim Profilindeki 0.000026 dolar yüksek hacimli seviye olacaktır. Nokta ve Şekil analizindeki dikey kâr hedefi yöntemi de olası bir geri çekilme seviyesi olarak 0,000026 doları tanımlıyor

Ek olarak, önceki çift tepenin üzerindeki tek X nedeniyle, Shiba Inu fiyatı 0,000034 dolardan girişe düşerse, Boğa Tuzağı olarak bilinen bir düşüş Noktası ve Şekil formasyonunun oluşturulmasını da onaylayacaktır.

Bununla birlikte, genel eğilim yükselişini sürdürüyor ve Shiba Inu fiyatının yaşadığı ivme devam edebilir. Analiste göre 0,000042 dolarlık varsayımsal bir giriş (0,000039 dolar stop loss) bir çift tepenin kırılmasında gerçekleşir ve daha önce tanımlanan kısa fikri geçersiz kılar. Dikey kâr hedefi yöntemi, varsayımsal girişten 0,000053 dolar olan maksimum yukarı yönlü potansiyeli tanımlar.

Altcoin Sherpa SHIB fiyatından 0,0005 dolar ile ATH beklerken, Jonathan Morgan, yukarıdaki teknik grafiklerle belirlenen teknik seviyelerden 0,000039 dolar stop’lu 0,000053 dolar ATH’sini belirliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

yatirimcilar cardanoya tasinsa da ethereumun defideki tvlsi yeni rekora ulasti 5fVwLWCT
Cardano, DOGE Değil! Analist: Bu Altcoin, Ether’i Öldürebilir Sırasıyla piyasa değerine göre dördüncü ve altıncı en büyük Blockchain’leri olan Cardano ve Solana, yükselen altcoin projeleri ve akıllı sözleşme yetenekleriyle övünüyor. Dahası, her ikisi de Ethereum’un gas ücretlerinden bıkmış kullanıcıları çekmek için ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları için “Ethereum katilleri” olarak...
Buğra Çağlar 26 Ekim 2021