SHIB ve Bu 2 Coin İçin Yükseliş Sesleri: Ünlü Balina Olacakları Anlattı!

SHIB ve Bu 2 Coin İçin Yükseliş Sesleri: Ünlü Balina Olacakları Anlattı!
SHIB ve Bu 2 Coin İçin Yükseliş Sesleri: Ünlü Balina Olacakları Anlattı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) ile rakiplerinden biri olan FLOKI, ünlü balina Kaleo’nun dikkatini çekmiş gibi duruyor. Bu sırada, bir altcoin projesi yükselişiyle göz dolduruyor. İşte detaylar…

Kaleo, SHIB ve FLOKI’den bahsetti

Kripto para biriminin değişken dünyasında, trader ve analist Kaleo, yeni yorum yaptı. Zira analist, Shiba Inu (SHIB) için cesur tahminlerle topluluk genelinde dalgalanmalar yarattı. X’te 605.700’den fazla kripto meraklısı tarafından takip edilen Kaleo, SHIB’nin önümüzdeki günlerde önemli kazançlar elde etmeye hazırlandığına inanmakta.

Kaleo’ya göre, Shiba Inu’nun kısa süre önce önemli bir yatay direncin üzerine çıkması kritik. Ardından destek olarak başarılı bir şekilde yeniden test edilmesi, önemli bir yükseliş için zemin hazırlıyor. Grafik analizi, SHIB için Aralık ayı başında 0,000015 doların üzerinde potansiyel bir artışa işaret ediyor. Son güncelleme itibariyle SHIB 0,00000861 dolardan işlem görüyor. Meme coin’in Kaleo’nun öngördüğü hedefe ulaşması halinde %74’ün üzerinde potansiyel bir kazanca işaret ediyor.

FLOKI ralli yapabilir

Kaleo yalnızca Shiba Inu’ya (SHIB) odaklı değil. Zira FLOKI’yi de yakından takip ediyor. Analist, FLOKI’nin 0,00004 dolar civarında çapraz bir direnci kırmayı başarması halinde rallilere tanık olabileceğini öne sürüyor. Bu yazının yazıldığı sırada FLOKI 0,000032 dolar değerindeydi. Kaleo’nun bakış açısına göre, Bitcoin (BTC) yeni bir 2023 zirvesine yükselmeden önce spekülatörleri sarsmayı amaçlayan düzeltici bir aşama yaşıyor. Kaleo, “40.000 dolara ulaşmadan önce boğaları inançsız bir şekilde silkeliyor. irkaçB ayıyı daha tuzağa düşürüyoruz,” diyor.

Celestia, meteorik yükselişte

SHIB, FLOKI dışında piyasada Celestia (TIA) göze çarpan bir oyuncu olarak ortaya çıktı. Kendisini “ilk modüler blockchain ağı” olarak tanıtan Celestia, dikkat çekti. Proje, geliştiricilere kitlesel benimseme için Blockchain tabanlı uygulamalar oluşturma yetkisi vermeyi amaçlıyor. Ekim ayının sonunda piyasaya sürülmesinden bu yana Celestia’nın yerel tokenı TIA, yükseldi. Özellikle, yaklaşık %200’lük şaşırtıcı bir artış yaşadı. Şu anda piyasa değerine göre 59. sırada yer alan TIA, ağın mainnet betaya başarıyla dağıtıldığı 31 Ekim’de 2,18 dolar olan ilk fiyatından 6,49 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde TIA %10’dan fazla artış gösterdi. Son yedi günde %111’in üzerinde büyüme kaydetti.

Placeholder Capital’in kurucusu risk sermayedarı Chris Burniske, Eylül ayında Celestia’nın tanımlayıcı özelliğini “kullanılabilirlik” olarak vurgulamıştı. Projenin “Blockchain tasarımında yeni bir paradigma” olarak tanımlanan modüler Blockchainlere yaklaşımı, belirli görevler için uzmanlaşma ve optimizasyonu vurguluyor. Binance ve Coinbase gibi borsalar, lansmanından kısa süre sonra TIA’yı listelemekte hiç vakit kaybetmedi. OKX, Bybit, Gate.io, KuCoin, Kraken ve Crypto.com gibi diğer büyük platformlar da Celestia’nın yenilikçi Blockchain ağının potansiyelini fark ederek aynı yolu izledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

SHIB ve Bu 2 Coin İçin Yükseliş Sesleri: Ünlü Balina Olacakları Anlattı!