8’den Fazla Bilen Analistten SHIB ve CRV İçin Bomba Tahmin!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 5 Kasım 2022
101 görüntülenme
SHIB ve CRV İçin Bomba Tahmin

Bitcoin’in 2022’de düşeceğini önceden tahmin eden bir analist, SHIB ve CRV’nin rallilere hazırlandığını söylüyor.

Smart Contracter, Dogecoin rallisini kaçıranlara Shiba Inu’ya (SHIB) bakmalarını söylüyor

Kripto para piyasası 25 Ekim’den bu yana yukarı yönde hareket ediyor. 2022 çöküşünü önceden tahmin eden Smart Contracter’ın geçmiş tahminlerine bu makaleden ulaşabilirsiniz. Contracter, güncel analizlerinde, Shiba Inu (SHIB) fiyatının bu haftanın başlarında paylaştığı bir yükseliş görünümüne bağlı kaldığını söyledi. Analist, geçen ayın sonlarında SHIB ve Dogecoin için bir yükseliş sapması bekliyordu. Dogecoin bu ralliyi tamamlarken, analist SHIB’in ikinci fırsat olduğunu söylüyor:

DOGE’yi kaçırdıysanız, SHIB’ye atlama şansınız var.

Analistin grafiğine baktığımızda, SHIB’nin tıpkı Dogecoin’in son haftalarda yaptığı gibi Bitcoin’den iyi performans gösterdiğini görüyoruz. Smart Contracter bu ivmenin devam edeceğini öngörüyor. Piyasa değerine göre 13.sırada olan SHIB, şu anda 0.00001271 dolardan işlem görüyor. Geçen haftaya göre bir noktada %15’in üzerinde değer kazanmıştı.

Curve DAO (CRV), günlük grafikte kırılımın eşiğinde

Smart Contracter’a göre Curve DAO (CRV) günlük grafikte bir tersine dönüş formasyonu oluşturduktan sonra kırılmanın eşiğinde. DeFi altcoin’i şu anda piyasa değerine göre 84.sırada yer alıyor. Analist, VRC grafiğinin çok aylık düşüş trendi kırılmasında ters baş ve omuz formasyonu şekillendirdiğini belirtiyor.

Grafiğe baktığımızda, analistin CRV için 1,62 doları hedeflediği ortaya çıkıyor. Böyle bir durumda Ethereum tabanlı token neredeyse %60’lık bir yükselişi tamamlayacak. CRV şu anda 1.01 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte göre %3 civarında değer kazandı. Dün bir noktada son 24 saatlik kazancını %10’un üzerinde çıkarmıştı.

Smart Contracter’in isabetli tahminleri

Bitcoin, Haziran 2018’de 6.000 doların üzerinde işlem görürken, Smart Contracter tam olarak 3.200 dolarda dibe vuracağını, 200 dolar vereceğini veya alacağını tahmin ediyordu. Altı ay sonra Bitcoin için yaklaşık 3.150 dolarda bir dibe ulaşıldı. Analist şimdi güncel tahminlerinde CRV için %60’lik artışla 1,62 dolar bölgesini hedefliyor. diğer yandan SHIB için Dogecoin benzeri bir ralli bekliyor. Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının tamamlaması ardından %150’in üzerinde ralli yapmıştı…

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Tesla CEO’su Elon Musk birkaç kez fikir değiştirdikten sonra Twitter satın alımını tamamladı. Dogecoin bunun ardından sadece 7 günde %150’nin üzerinde ralli yaptı. bu esnada piyasa değeri bazın Solana ve Cardano gibi hacim devlerini geride bıraktı. Dogecoin şu anda piyasa değerine göre 8.sırada.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Coinbase 3 Altcoin İçin Müjde: Listeleniyor
Coinbase ve BKEX’ten Bu 3 Altcoin İçin Müjde: Listeleniyor! ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, Binance Launchpool’un 31. projesi olan Hashflow (HFT) için listeleme kararı aldı. BKEX ise 2 yeni altcoin daha listeliyor. Coinbase, Hashflow’u (HFT) yol haritasına eklediğini duyurdu Hashflow (HFT), cross chain çalışabilirliği destekleyen...
Buğra Çağlar 5 Kasım 2022