SHIB, XRP ve Bu 16 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler Var!

SHIB, XRP ve 16 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler
SHIB, XRP ve 16 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) ekibi, yeni bir duyuruda Ryoshi Vision ile bağlantısını tamamen kestiğini duyurdu. Ripple, SushiSwap ve seçili altcoin projelerinden de önemli haberler var.

Shiba Inu, SHIB Burn Portal’ı tamamen devraldı

 • Terra Classic topluluğu, LUNC tokeni Coinbase’de listelenmek için imza kampanyası başlattı. Dilekçe şu anda 3 bin üzerinde imzaya ulaştı. Topluluk, Coinbase’i LUNC “kripto piyasasındaki konumunu hızla geri kazandığı” için listelemeye çağırıyor.
 • Stellar Development Foundation, yerel akıllı sözleşmenin benimsenmesini desteklemek için 100 milyon dolarlık fon başlattı. SDF, geliştiricileri 11 Ekim’de Futurenet’te resmi olarak yayına giren Soroban akıllı sözleşme platformunu geliştirmeye teşvik edecek.
 • dYdX Foundation, yeni CEO’su olarak görev alacak ismin Charles d’Haussy olduğunu duyurdu. Charles d’Haussy, topluluğun ve dYdX DAO’nun gelişiminin baş sorumlusu olacak.
 • Orderly Network, mainnet’e geçicisini tamamladı. Lansman, WOOFi DEX merkezi olmayan borsayı Orderly’nin emir defteri altyapısıyla güçlendirecek. Ayrıca profesyonel yatırımcıların derin likiditeye erişmesini sağlayacak.
 • Shiba Inu (SHIB), resmi token burn portalını tamamen devraldığını duyurdu. Bu kapsamda, Ryoshi Vision (RYOSHI) ekibiyle ilişkisini tamamen sonlandırdı.

Anonim bir cüzdan tek seferde 135 milyon SHIB yaktı

 • Anonim cüzdan tek bir işlemde 135.89 milyon SHIB yaktı. Böylece Shiba Inu’nun yakma oranının geçen güne göre %425’in üzerine çıkmasına neden oldu.
 • XRP Ledger’ın baş geliştiricisi Wietse Wind, Xumm cüzdanına bir rampa çözümü eklendiğini bildirdi. Yenilik ile kullanıcılar, özellikle doğrudan banka hesaplarından Xumm aracılığıyla fiat karşılığında XRP satın alabilecekler.
 • Ripple hakkında bir diğer haberde, XRPL Labs, uzun zamandır beklenen açık/kapalı rampa hizmetinin nihayet Hollanda’da yayınlandığını duyurdu. Ayrıca Avrupa’nın diğer bölgelerine ve İngiltere’ye genişleme planlarını paylaştı.
 • SushiSwap yöneticisi Jared Gray, hakkındaki hırsızlık iddialarını reddetti. Gray, tokenin toplam arzının %70’ini çalmak için kullanılan Liberio adlı cüzdanı tanıttıktan sonra 2019’da ALQO adlı bir projeden kripto topluluğundan fon çalmakla suçlandı. Grey, tüm suçlamaların “gerçek dışı” olduğunu savundu.
 • Dünyanın ilk sosyal borsası XT.COM, LINKS token’ı listeleyeceğini duyurdu. LINKS token Binance Smart Chain (BSC) üzerinde tabanlıdır. Token şu anda XT.COM üzerinde işlemlere açık.

CACHE Gold, Chainlink ürününü Polygon ağına entegre ediyor

 • CACHE Gold, Polygon ağına Chainlink Rezerv Kanıtı’nı (Chainlink Proof of Reserve) entegre ettiğini duyurdu. Entegrasyonun ardından, CACHE Gold kullanıcıları artık Polygon üzerindeki CGT tokenlerine 1:1 oranında ulaşabilirler.
 • Coinbase, 00 Token (00) için para yatırma ve çekme işlemlerini desteklediğini duyurdu. 00 işlemleri şu anda çiftli çiftlerde işlemlere açık.
 • Ethereum’un arzı 3.000 ETH azaldı. Ek olarak, yeni Ethereum adreslerinin sayısı 10 ayın zirvesi olan 5.044.161’e ulaştı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, bazı analistler bunun bir ralli işareti olduğunu söylüyor.
 • Tron, “ulusal fan token” çıkartmak için Dominica ile anlaştı. İşbirliği kapsamında, Dominica hükümetinin TRX, JST, BTT ve USDT ile vergi kabul etme ihtimali var.
 • Bitcoin’e özgü, kredi platformu Sovryn, son finansman turunda 5,4 milyon dolar topladığını duyurdu. Finansman turu General Catalyst önderliğinde gerçekleşti. Firma, finansman turundan elde ettiği geliri, dünyanın dört bir yanındaki insanlara finansal özerklik sağlamak için kullanacak. 
 • Hybrid Compute platformu olan Boba Network, ilk canlı Katman-2 olmak için yürütme katmanını Moonbeam’e konumlandırdı.
 • Yeni bir duyuruya göre, Hindistan’ın Firozabad şehrindeki bir polis departmanı şikayetlerini artık Polygon üzerinden alacak. Şikayetler ReCaptcha doğrulama sisteminden geçtikten sonra otomatik olarak polis sistemine düşecek. Daha sonra her şikayet için bir token numarası olacak ve şikayet süreci bu numaradan takip edilecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB, XRP ve Bu 16 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler Var!