SHIB Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Platform Listeledi!

dog 4415649 1280
dog 4415649 1280
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şirket Çarşamba günü yaptığı açıklamada, adını aynı Japon köpek ırkından alan meme coin Shiba Inu (SHIB)’in artık Public.com trade platformunda listelendiğini duyurdu.

Shiba Inu’nun (SHIB) listelendiği platform sayısı artıyor

New York merkezli online aracı kurum, Ekim ayının başlarında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE) ve diğer birkaç altcoin ile başlayarak kripto para birimlerini listelemişti. Robinhood ve WeBull ile rekabet eden Public, ilk çıkışını 2019’da yaptı. Bu Şubat ayında şirket, GameStop çılgınlığının hemen ardından gelen 220 milyon dolarlık bir finansman turuyla birlikte 1,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı.

Kriptokoin.com tarafından bildirildiği üzere, Shiba Inu, fake Robinhood listeleme söylentileri nedeniyle Pazartesi günü önemli bir fiyat artışı gördü. Bu ayın başlarında, Dogecoin (DOGE)’nin rakibi, Hindistan ve Türkiye’deki en eski kripto borsalarında da listelendi. Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre SHIB fiyatı günlük %0,78 artışla 0,0000283 dolardan işlem görüyordu.

SHIB
Shiba Inu (SHIB) günlük grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Platform Listeledi!