SHIB Yatırımcılarının Heyecanla Beklediği Gelişme Haftaya mı?

SHIB Yatırımcılarının Heyecanla Beklediği Gelişme Haftaya mı?
SHIB Yatırımcılarının Heyecanla Beklediği Gelişme Haftaya mı?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023’ün başından beri, Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarının aklında tek bir konu var: Shibarium’un lansmanı. Son zamanlarda sosyal medya, Shiba Inu projesinin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın Shibarium Public Beta Testnet’in bir hafta içinde yayınlanacağını doğruladığına dair söylentilerle doldu. İşte detaylar…

SHIB topluluğu, Shibarium lansmanı konusunda tartışıyor

Bazı önde gelen SHIB fenomenleri Cumartesi günü bir video paylaştılar. Video, Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın Shibarium lansmanını onayladığını ve önümüzdeki yedi gün içinde 2. katman Blockchain’i piyasaya süreceğini öne sürüyordu.  Sosyal medyadaki söylentiler, tweet’ler ve retweet’lerle kontrolden çıktı. Ancak bu iddianın nereden çıktığına dair herhangi bir kaynak yoktu. Shytoshi Kusama herhangi bir blog yayınlamadı veya Telegram, Discord veya diğer sosyal medya kanallarında Shibarium’un yayınlandığını doğrulamadı.

Ünlü Politikacı Torbalarca Aldı: Bu 3 Altcoin Tırmanabilir!

Ancak büyük SHIB hesaplarından biri olan SHIBARMY CANADA, YourPOP’u tıklama tuzağı yapmak ve söylentiler yaymakla suçladığında, Shytoshi, “O haklıysa, ona bir özür borçlusun” diye yanıt verdi. Bu nedenle Twitter’da dolaşan Shibarium’un önümüzdeki yedi gün içinde yayınlanacağına dair haberler kafa karıştırıyor.

 CoinMarketCap’e göre BONE fiyatı son 24 saatte yüzde 9 arttı. 375 milyon dolarlık piyasa değeri ve yüzde 3,9 artan bir günlük işlem hacmi ile en büyük kripto para birimleri arasında en çok kazananlardan biri haline geldi. Bilindiği gibi Bone ShibaSwap (BONE), Shibarium’da yönetim tokenı olarak ve ağda gas ücretlerini ödemek için kullanılacaktır.

Shibarium’un lansmanı hala belli değil

Yeni ağ, Polygon’a (MATIC) benzer olacak şekilde tasarlandı ve geliştiricilere üzerine inşa edilebilecekleri hızlı ve ölçeklenebilir bir platform sunarken, traderların düşük işlem ücretleriyle yeni projelere ve özel tokenlara erişmesini sağlıyor. Geliştiriciler Shibarium üzerinde çalışırken, zaten Shiba Inu’nun ekosisteminin bir parçası olan iki Ethereum tabanlı altcoin, bazı büyük fiyat hareketlerine tanık oluyor. BONE’un dışında Doge Killer (LEASH), Sevgililer Günü’nün en düşük seviyesi olan 379 dolardan yüzde 69’luk büyük bir artışla 652 dolara yükseldi.

Ünlü Politikacı Torbalarca Aldı: Bu 3 Altcoin Tırmanabilir!

Kripto varlığı başlangıçta Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin sadık üyelerini ödüllendirmenin bir yolu olarak kullanılmak üzere tasarlandı. Ancak LEASH’in gelecekteki kullanımı, Mayıs 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana daha gizemli hale geldi. Shibarium’un ne zaman piyasaya sürüleceğine gelince, geliştiriciler henüz kesin bir çıkış tarihi belirlemedi. Shytoshi Kusama, yukarıda bahsettiğimiz yanıtında, beta sürümünün önümüzdeki hafta başlayabileceğini ima etti. Ayrıca, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi geçtiğimiz süreçte Shibarium’un Mayıs ayında piyasaya gireceği iddia ediliyordu. Shytoshi, bu konuya cevap vererek Shibarium’un Mayıs’tan çok daha önce geleceğine dair söz verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB Yatırımcılarının Heyecanla Beklediği Gelişme Haftaya mı?