Shiba Inu’da Şifreli Mesaj Geldi! SHIB Yatırımcısı Coştu

Shiba Inu’da Şifreli Mesaj Geldi! SHIB Yatırımcısı Coştu
Shiba Inu’da Şifreli Mesaj Geldi! SHIB Yatırımcısı Coştu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu‘nun (SHIB) esrarengiz baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, sosyal medyada bir hamleyle gündeme geldi. Paylaştığı şifreli bir mesajla SHIB topluluğunun merakını bir kez daha uyandırdı. Kusama’nın Taylor Swift’in “Bad Blood” şarkısının sözlerini içeren son paylaşımı dikkat çekiyor. Buna göre Shiba Inu’nun geleceği için potansiyel etkileri hakkında tartışmalara yol açtı.

Yapay zeka girişimleri ve kötü fikir işbirliği

Kusama’nın tweet’inin bir yorumu, Shiba Inu‘nun Bad Idea AI (BAD) ekibiyle işbirliği yapma konusundaki iddialı planlarına işaret edebileceği yönünde. Son raporlar, SHIB geliştirme ekibinin BAD ile ortaklaşa yapay zeka girişimlerini araştırdığını gösteriyor. Eğer şifreli mesaj bu işbirliğini ima ediyorsa, SHIB ekosisteminde yapay zeka alanında önemli gelişmelere işaret ediyor olabilir.

ChatGPT, Shiba Inu Coin'in 1 Dolara Ne Zaman Ulaşacağını Açıkladı

Kusama daha önceki bir yazısında, BAD ekibinin üyeleriyle yaptığı ve SHIB ile ilgili girişimler için yapay zekadan yararlanmaya odaklanan başarılı toplantıyı paylaşmıştı. Bu potansiyel işbirliği, Shiba Inu’ya çığır açan yapay zeka destekli özellikler sağlıyor. Böylelikle kullanım alanlarını ve teknolojik yeteneklerini daha da genişletiyor.

SHIB için popüler kültür ve benimseme bağlantıları

Kusama’nın tweet’inin bir başka ilgi çekici yorumu daha var. Buna göre daha az teknoloji odaklı ve daha çok pop kültürüne ve benimsemeye yönelik. Kısa bir süre önce, önde gelen bir kripto ödeme işlemcisi olan BitPay, kripto topluluğunun SHIB, DOGE, XRP, BTC, ETH ve BitPay tarafından desteklenen diğerleri dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini kullanarak Taylor Swift’in Eras Tour filmi için bilet satın almasına olanak tanıyan bir ortaklık duyurdu.

SHIB ekibinden resmi bir pazarlama uzmanı olan Lucie bir hamle yaptı. Buna göre entrikayı arttırmak için Taylor Swift’in “Bad Blood” şarkısını içeren animasyonlu bir GIF paylaştı. Ayrıca bir $BAD hashtag’i ekledi. Şarkı ve BAD’den bahsedilmesi arasındaki bu bağlantı, SHIB için bir anlam ifade ediyor. Buna göre onun pop kültürüyle ilgili etkinliklerde benimseneceğinin göstergesi durumunda. Ayrıca kullanımının geleneksel kripto alanının ötesine geçeceğinin bir işareti olacak.

Yeni gelenler için rehberlik ve uyarı

SHIB ekibinden Lucie, bu görüşlere ek olarak, kripto para yatırımlarıyla ilgilenen yeni gelenler için bir dizi adım adım yönerge paylaştı. Tavsiyeleri, kapsamlı araştırma yapmak (DYOR) şeklinde. Ayrıca aşırı yatırımdan kaçınmak tavsiyeleri arasında. Son olarak kısa vadeli harcamalar için gereken fonları riske atmamak gibi temel uygulamaları kapsıyor.

SHIB ekibinden Lucie, küçük yatırımlarla başlamanın, potansiyel kayıpları azaltmak için portföyü çeşitlendirmenin önemine bakıyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda, saygın kripto borsaları ve cüzdanları kullanmanın ve özel anahtarları korumanın önemini vurguluyor. Gerçekçi beklentiler, fevri kararlardan kaçınmak vurguları arasında. Diğer taraftan dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmak da rehberliğinde yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Shiba Inu’da Şifreli Mesaj Geldi! SHIB Yatırımcısı Coştu