Shıba Inu Yatırımcılarına Müjde: SHIB Yeni Bir Borsaya Girdi!

Shiba Inu SHIB Nedir SHIB Coin Nasil Satin Alinir Yatirim Yapmadan Once Bu Klavuzumuzu Okuyon
Shiba Inu SHIB Nedir SHIB Coin Nasil Satin Alinir Yatirim Yapmadan Once Bu Klavuzumuzu Okuyon
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hindistan’ın en eski kripto para borsası olan ve 4 milyondan fazla kullanıcısına hizmet veren ZebPay, meme kripto para birimi Shiba Inu’yu (SHIB) listelediğini duyurdu. İşte ayrıntılar…

SHIB, listelenmeye devam ediyor!

Şirketin Çarşamba günü yaptığı açıklamalara göre, ZebPay, meme kripto para birimi Shiba Inu’yu listeliyor. Dogecoin’in (DOGE) en büyük türdeş rakibi SHIB, geçen hafta PayPal’ın kurucu ortağı Peter Thiel’in tarafından finanse edilen Avusturya fintech platformu Bitpanda’da işlem görmeye başladı. Geçen hafta %300’lük patlama yaşan kripto para birimi bundan önce, Coinbase Pro’da alım ve satım için uygun hale getirildi. Binance’te de Mayıs ayında listelenen SHIB, borsanın işlem hacminin %27’sinden fazlasını oluşturan en büyük meme coin’dir.

SHIB Önemli Ortaklığı Duyurdu! "Yeni Zirveler Geliyor"

ZepPay CEO’su Rahul Pagidipati, Mart ayındaki bir röportajda Hindistan kripto piyasasının muazzam yatırımcı tabanı nedeniyle büyümeye çok müsait olduğunu söyledi:

Hindistan, dünyadaki kripto para birimlerinin %1’inden daha azına sahip ve potansiyel yatırımcı tabanı 100 milyon.

Ayrıca, Hindistan’da kripto para birimlerinin geleceği, düzenleyici belirsizlik nedeniyle belirsiz kalırken, Pagidipati, kripto paralara yönelik büyük talep olduğu için Hindistan’ın kripto para birimlerini yasaklayacak kadar ileri gitmeyeceğine inanıyor. Kriptokoin.com olarak  bildirildiği üzere, Morning Consult anketi, hükümetin onlara karşı şahin tutumuna rağmen, Hintlilerin %86’sının kripto para birimlerine güvendiğini gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shıba Inu Yatırımcılarına Müjde: SHIB Yeni Bir Borsaya Girdi!