Reklamı kapat

SHIB Yeni Tarihi Duyurdu: 6 Ekim Neden Kritik?

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
2 görüntülenme

Popüler meme coin’i Shiba Inu’nun (SHIB) merakla beklenen Shiba Eternity Download Day yaklaşıyor. Kripto piyasasının az da olsa ivme kazandığı son günlerde, bu gelişmenin SHIB için büyük katalizörler olması mümkün mü?

Shiba Eternity Download Day’in katalizör olması mümkün mü?

İlginç bir şekilde, Shiba Eternity Download Day bu hafta sonrasına ayarlandı. Shiba Inu ekibi, Shiba Eternity indirme gününü, 6 Ekim olarak planlıyor. Bu arada, Twitter’da Shiba maximalisti olduğunu iddia eden SHIB Knight’a göre, indirme gününün SHIB için bir katalizör olması mümkün. SHIB Knight, indirme gününün büyük bir token çıkışı için katalizörlerden biri olup olmayacağını merak ediyor. Bu bağlamda SHIB Knight, şu paylaşımı yaptı:

SHIB, birikim bölgesinde yükseliyor. Büyük bir çıkış için bazı büyük katalizörlere ihtiyacınız var. Shiba Eternity Download Day’in onlardan biri olması mümkün mü?

Shiba Eternity, Shiba Inu karakterlerine ve hikayelerine dayalı koleksiyonluk bir kart oyunu. Oyun, kullanıcıların online ve mobil oyunları ücretsiz olarak oynamasını sağlıyor. Ancak kullanıcıların, Shiba Eternity sanal özelliklerini ve oyunlar bağlamındaki diğer hizmetleri satın almak için tokeni kullanma imkanları var.

Memecoin’in destekçileri, Shiba Eternity’nin başarısının beklentilerine umut bağladılar. Oyun indirme günü başlangıçta 1 Ekim olarak planlanmıştı. Ancak geliştiriciler tarihi biraz erteledi. Topluluk, Shiba Inu ekibinin strateji kart oyununu beklerken, token için büyük bir çekiş var. Analistlere göre, son birkaç gündeki fiyat hareketi, bir kırılma için ideal bir trade davranışını yansıtıyor.

SHIB fiyat analizi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere SHIB, iki haftadan fazla bir süredir yatay hareket modeli gösteriyor. Ancak, şimdi Shiba Inu, iyimserlik belirtileri göstermeye başlıyor. Kripto analisti Anvesh Reddy, bu yükselen birikim bölgesi durumunun, genellikle bir fiyat kırılma pozisyonu için tercih edildiğini söylüyor.

SHIB

Son veriler, SHIB’nin en büyük Ethereum balinalarının biriktirmek için favori token olmaya devam ettiğini gösteriyor. Bu da SHIB holder’larının meme coin’ini desteklemeye devam etmesi için daha fazla güven sağlıyor. Birkaç büyük dalgalanma dışında, Shiba Inu Eylül’ün ikinci yarısını büyük ölçüde sakin geçirdi.

Analiste göre, tutarlı bir yan fiyat paterni ile token 0,000011 dolar aralığını korumaya devam etti. CoinMarketCap’e göre, basın zamanında Shiba Inu, son 24 saatte %0,21 düşüşle 0,0000111 dolardan işlem görüyor. İndirme günü beklentisinin ileriye dönük token fiyatını yükseltip yükseltmeyeceği henüz net değil.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ABD Düzenleyicileri Kripto Paralar İçin Geliyor! Neler Bekleniyor? Kripto paralar ve paydaşlarına karşı son zamanlarda yapılan bir dizi yasama ve uygulama eylemi, ABD kripto ortamının gelecekte nasıl gelişebileceğine dair değerli bilgiler sağladı. ABD hükümetinin kripto düzenlemesine yaklaşımı, endüstrinin gelişmeye mi yoksa belirsizliğe mi dönüşeceğini belirleyecek....
Vural Erkan 2 ay önce