Shiba Inu Listede Yok: Herkes Bu 9 Altcoin’i Konuşuyor!

Shiba Inu Listede Yok: Herkes Bu 9 Altcoin'i Konuşuyor!
Shiba Inu Listede Yok: Herkes Bu 9 Altcoin'i Konuşuyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analiz platformu LunarCrush, geçen hafta sosyal etkileşimlere göre en iyi 10 kripto parayı açıkladı. İlginç bir şekilde popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB) listeye girmeyi başaramadı.

Sosyal etkileşimlere göre en iyi 10 kripto para

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasasındaki en iyi varlıkların fiyatları bu hafta neredeyse hiç dalgalanmadı. Bitcoin 19 bin dolar eşiği civarında durgun kalırken, Ethereum yatay olarak 1,2 bin dolar ile 1,3 bin dolar arasında salındı.

Bununla birlikte, topluluk, uzun süreli bir ayı eğilimi ihtimaline karşı olası bir toparlanma ihtimalini tartışmaya devam etti. Aslında, bugünün seçeneklerinin sona ermesi de bir çekişme noktasıydı. Sonuç olarak, Bitcoin ve Ethereum, bu hafta en yüksek sosyal katılımı elde etmeyi başardı.

Son zamanlarda, en büyük meme coin’i olan DOGE, ilgisiz hale gelmişti. Ancak son birkaç gün içinde Elon Musk sayesinde sosyal ilgi toplamayı başardı. Musk, 12 Ekim’de, müşterilerinin ‘Burnt Hair’ parfümünü Dogecoin kullanarak satın alabileceğini duyurdu. Ve belki de bu, bu haftaki rafine sosyal duygu değişimine de katkı sağladı.

Aptos listede dördüncü sırada yer aldı. Bu kripto para, resmi lansmanından önce bile sosyal platformlarda trend oldu. Yakın tarihli bir makalede vurgulandığı üzere proje, sosyal platformlarda yavaş TPS işlemesiyle ilgili olarak çok fazla tepki aldı. Bunun yanı sıra, FUD listeleri ve tokenomik tartışmaları da geniş çapta tartışma konusu oldu.

İlk 10’dan diğer üç kripto, Solana, XRP ve Cardano, listede yer almayı başardı. Topluluk, Cardano ve Solana’nın yatırım yönü ile daha fazla ilgileniyor. Ancak, durum XRP için biraz farklı. XRP Ledger’daki NFT’ler ve SEC aleyhine devam eden davadaki gelişmeler, Ripple’ın konuşma konuları arasında yer alıyor. Sosyal etkileşimleri oldukça yüksek olan Axie Infinity, Velas ve Tezos da listede kendilerine yer buldu.

Shiba Inu

Shiba Inu (SHIB) listeye giremedi

Shiba Inu, şaşırtıcı bir şekilde, liste dışı kaldı. SHIB Army, Twitter gibi sosyal platformlarda her zaman oldukça hevesli ve ilgi çekici oldu. Güncellemeleri ve yayınları paylaşıp onaylamaktan, yakma oranlarını ve olası fiyat hareketlerini tartışmaya kadar, çoğunlukla ayakları üzerindeydiler.

Bununla birlikte, geç saatlerde, topluluk, ekosistem içinde işlerin gereksiz hale geldiğini hissetmeye başlamış gibi. Şüphesiz, Shiba Inu için ShibaEternity oyunu gibi düzenli güncellemeler ve sürümler oldu. Ancak, varlığın fiyat iyileşmesine esasen yardımcı olmadılar.

Öte yandan, topluluğun Shiba Inu (SHIB)’in fiyatını sürdürülebilir bir şekilde artırabileceğine inandığı Shibarium gibi tüm ana projeler erteleniyor. Belki de bu yüzden ilgilerini kaybediyorlar. Shiba Inu, mevcut durumda %6 haftalık fiyat düşüşü gördü. Ayrıca, Shiba Inu ile ilgili sosyal mention’lar ve katılımlar sırasıyla %7,7 ve %2,8 düştü.

Shiba Inu
Kaynak: LunarCrush

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Listede Yok: Herkes Bu 9 Altcoin’i Konuşuyor!