Shiba Inu İçin Son Dakika: Shibarium Başlatılıyor!

Shiba Inu İçin Son Dakika: Shibarium Başlatılıyor!
Shiba Inu İçin Son Dakika: Shibarium Başlatılıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) için önemli bir gelişme yaşandı.  Platform Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Shiba Inu’nun Layer-2 Blockchain Shibarium Beta’nın beklenen lansmanının neredeyse başlayacağını duyurdu. İşte detaylar…

Shba Inu (SHIB) ekibi Shibarium haberi verdi

Shibarium Blockchain’inin resmi Twitter hesabı, piyasaya sürülmeden önce Shiba Inu topluluğuna Shibarium hakkında bazı temel kavramları tanıttı.  Shibarium Blockchain’inin resmi Twitter hesabı olan Shibarium Network, 16 Ocak’ta bir tweet’te Shibarium Beta lansmanı için hazırlığın neredeyse tamamlandığını ortaya koydu. Shiba Inu topluluğu yakında Shibarium’a kavuşmuş olacak.

Shiba Inu ekosisteminin resmi hesapları ve çekirdek geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium’un 2023’ün başlarında lansmanı hakkında ipuçları veriyor. Shiba Inu ekibi, resmi bir blogda Shibarium Blockchain ve lansmanı hakkında bazı temel kavramları açıkladı. Shibarium Beta lansmanı için son bir tarih açıklanmazken, ekip “Shibarium’un Beta lansmanı için son rötuşlara yaklaşıyoruz” dedi.

Shibarium’un layer-2 Blockchain’i, mevcut Blockchain’in ağlarının ölçeklenebilirlik ve performans sınırlamaları sorununu çözecektir. SHIB ekosistem tokenları SHIB, LEASH ve BONE, Shibarium için gereken tek token olacaktır. Web3’ün gelişmesiyle metaverse, NFT’ler, dApp’ler ve oyunlarda avantajlara sahip olacak. Doğrulayıcılar (validator), BONE tokenlarını kilitleyerek ve Heimdall Validator ve Bor blok üretici nodelarını çalıştırarak güvenliği artıracak.

Gözler Bu Gelişmede: Shiba Inu Fiyatını Uçurabilir!

SHIB tokenları yakılacak

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi BONE, gas işlemleri için ödeme yapmak ve Shibarium protokolü dahilinde doğrulayıcıları ödüllendirmek için seçilen tek token olmaya devam edecek. Ayrıca, Shibarium ağındaki tüm işlemler daha fazla SHIB tokeni yakacak ve bu da SHIB dolaşımdaki arzı büyük ölçüde azaltacaktır.  Son olarak, kullanıcılar Shibarium’un test tokenlarının henüz resmi olarak dağıtılmamış olmasına rağmen özel test ağı portalları aracılığıyla erişebilirler. Lider Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama defalarca Shibarium’un lansmanının yakın gelecekte gerçekleşeceğini belirtti.

Fiyatlar yükseldi

Shiba Inu (SHIB) fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 6 ve son 7 günde yüzde 20’nin üzerinde arttı. Şu anda fiyat 0,00001079 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek seviyeler sırasıyla 0,00000985 dolar ve 0,00001099 dolar. Bu arada, Bone ShibaSwap (BONE) fiyatı son 24 saatte yüzde 15’in üzerinde fırladı. BONE fiyatı, 24 saatin en yüksek seviyesi olan 1,42 dolara ulaştıktan sonra şu anda 1,33 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu İçin Son Dakika: Shibarium Başlatılıyor!