Shiba Inu Büyük Metaverse Duyurusunu Yaptı! 

Shiba Inu Büyük Metaverse Duyurusunu Yaptı! 
Shiba Inu Büyük Metaverse Duyurusunu Yaptı! 
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) ekibi, metaverse’ü için yeni bir konsept fotoğrafı yayınladı. SHIB: The Metaverse’teki merkezlerden olan “Dunes”un çizimi ortaya çıktı. İşte detaylar…

Shiba Inu, metaverse projesindeki yeni konsept fotoğrafı yayınladı

Shiba Inu, metaverse projesi SHIB: The Metaverse’deki merkezlerden biri olan Dunes’un ilk konsept çizimini yayınladı. SHIB metaverse’ünün arkasındaki geliştirme ekibi, Dunes’un konseptinin, hub’ın yaratıcı görünümünü ve en güçlü referans noktalarını sağlamak için paylaşıldığını belirtti. Diğer hub’lar gibi, Dunes da ilk başta siyah beyaz bir görüntü ile paylaşıldı. Ekibe göre, görüntü, kullanıcılara hub’ın metaverse’te nasıl ayrılmaz bir rol oynayacağına dair bir fikir vermek için paylaşılmakta. SHIB ekibinin bir blog yazısına göre “siyah beyaz eskizler ve konsept sanat eserleri”, özellikle soyut sanat eserlerinde güçlü, fiziksel bir potansiyel sunmakta.

Dunes konsept tasarımının arkasındaki ilham ABD’deki Colorado, Dubai’deki Great Sand Dune gibi yerlerden oluşuyor. Ayrıca Namibya’daki Sossusvlei Parkı ve Sahra Çölü gibi bölgeler de ekibi etkilemiş. Ayrıca Shiba Inu ekibi aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Kendinizi rüzgarların şekillendirdiği kum tepeciklerine bakarken, sıcaklık hissederken, yakın mesafeden diğer kum tepeciklerini karşılarken, belki de bir engelin arkasındaki korunaklı alanlar hissiyatı ile seyahat ederken hayal edin. Önüne baktığınızda bir tür vaha keşfedersiniz, ancak bu vaha başka hiçbir şeye benzemez, devasadır. Maceracı ve modern bir yeri memnuniyetle karşılar.

SHIB’in metaverse’ü birçok yenilik sergiliyor

Bu arada, SHIB, 27 Ekim 2022’de, resmi Shibtoken Discord kanalında bir topluluk sohbeti planladı. Shiba Inu’nun, köpek temalı projenin diğer yönlerinin yanı sıra Dunes hakkında daha fazla ayrıntı paylaşması beklenmekte. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi şimdiye kadar Shiba Inu, SHIB: The Metaverse’te çeşitli merkezlerinin konseptini paylaştı. SHIB; WAGMI Temple, Canyon ve Rocket Pond gibi farklı merkezlerin ilk konsept görsellerini yayınlamıştı.

En popüler meme coin projelerinden olan Shiba Inu (SHIB), birçok yatırımcıyı çekmeye devam ediyor. Traderlar, daha çok, SHIB’in sıradaki hamlesini merak ediyor.  Bir analiste göre Shiba Inu (SHIB) fiyat tahmini, 0.0000101 dolar seviyesinin üzerine çıkmadığı sürece düşüş eğilimini sürdürecek. Fiyatını, 0.00001007 dolarla en düşük 0.00000992 dolar arasında değişiyor. İşte SHIB analizi ve ekosistemde yaşananlar…

Metaverse projesi, artık bir meme coin olmadığını kanıtlamaya çalışan SHIB için önemli bir projedir. Ekip, projenin etkili bir şekilde çalışmasını sağlamaya kararlı duruyor. Shiba Inu, metaverse projesinin büyümesini hızlandırmak için eğlence endüstrisinden üst düzey profesyonelleri işe alıyor. Yazım  sırasında SHIB, yatay işlem görüyor. Kripto para birimi, son 24 saatte hiçbir değişiklik yaşamadı. 0.00000999 dolardan el değiştiriyor. Fakat, son 7 günde yüzde 4.1 oranında düşüş kaydetti.

En büyük ikinci meme coin olan SHIB’in, eski gösterişli günlerinin gerisinde kaldığını belirtmekte fayda var. Kripto para, geçtiğimiz yıl, 28 Ekim 2021’de 0.00008616 dolarlık rekor seviyesini kaydetmişti. O zamandan bu yana yüzde 88 oranında düşüş yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Büyük Metaverse Duyurusunu Yaptı!