Shiba Inu Metaverse’üne Yeni Özellikler Geldi! İşte Detaylar…

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 15 Nisan 2022
0 görüntülenme
Shiba Inu Joins the Metaverse Featuring More than 100K Land Plots

Shiba Inu (SHIB) metaverse’ü, geliştiriciler tarafından duyurulduğundan bu yana heyecanla bekleniyor ve geçtiğimiz günlerde ilk satış aşaması başladı. Bu sırada SHIB ekibindekiler, satış sürecine yeni özellikler getirmeye devam ediyor. İşte detaylar…

Shiba Inu geliştiricileri, metaverse’e yönelik yeni özellikleri duyurdu

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere SHIB topluluğu, metaverse’teki arazi satış sürecine hevesle katılıyor. Hatta, arazi satışının ilk aşaması başladı. Bu sırada SHIB geliştirme ekibi sistemde çeşitli iyileştirmeler yapıyor. Geliştiriciler, işleri kolaylaştırmak amacıyla SHIB teklif aşamasına “multibid” isimli yeni bir özellik ekledi. Böylece katılımcılar, tek bir işlemde birden fazla arazi seçebilecek.

Resmi SHIB ekip üyelerinden biri olan “SHIB INFORMER”, zamanlayıcı ve tek bir işlemle çoklu teklifler olmak üzere yeni özellikler sundu.  Zamanlayıcının, yarışmacının tekliflerini buna göre planlayabilecekleri bir sonraki aşamaya kadar ne kadar zaman kaldığını bilmesine yardımcı olduğu bildiriliyor. Öte yandan multibid özelliği, yarışmacıların yalnızca tek bir işlemle birden fazla seçime teklif vermelerine yardımcı olacak ve bu da uygun maliyetli olduğu kanıtlanacaktır.

Metaverse’te ilk aşama gerçekleşiyor

İlk satış etkinliği 13 Nisan’da başlarken, bunun etkinliğin ilk aşaması olduğu ve bu aşamada yalnızca LEASH sahiplerine haritaya/arazilere erken erişim izni verildiği bildiriliyor. Teklif etkinliğinin 3 gün sürmesi planlanıyor. Son resmi raporlara göre, etkinlikte 4.500’den fazla işlem aşıldı. Kullanıcılar, yalnızca 2 Nisan 2022’de tanıtılan kilitleme sistemini kullanarak LEASH’lerini veya Shiboshis NFT’lerini kilitleyerek etkinliğe katılabiliyor. Teklif amacıyla kullanılan kripto para birimi ise Ethereum’dur (ETH).

HODLers Shiba Inu Stoklarken, Bu Yatırımcılar Satıyor!

Bu sırada, ticaret platformu Robinhood, Shiba Inu’yu (SHIB) listeledi. Sıfır komisyonlu ticaret platformuna Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP) da eklendi. SHIB, Robinhood’da listelenme haberlerinin ortasında, Salı günü yüzde 30 arttı ve büyük kripto varlıkları arasında kazanımlara öncülük etti. Yazım sırasında SHIB, yüzde 1’lik düşüş ile 0.00002607 dolardan el değiştiriyor. 14.3 milyar dolarlık piyasa değeri ile on beşinci sırada yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

0 QuuU e dLQXfwRxn
Cardano Mucidinden Elon Musk’a Teklif: Bize Gel! Elon Musk, Twitter’ın tamamını satın almayı teklif etti. Bazıları bun endişeyle karşılarken, Cardano (ADA)’nun kurucusu Charles Hoskinson destek verdi. Bu destek, mevcut sosyal medya platformuna bir alternatif oluşturma şeklindeydi. İşte detaylar… Cardano kurucusu, Elon Musk ile bir...
Aslı Dinçer 15 Nisan 2022