XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Shiba Inu Mucidi Gizemli Tweetler Attı: SHIB İçin Ne Geliyor?

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 2 hafta önce
2 görüntülenme
Shiba Inu Mucidi Gizemli Tweetler Attı: SHIB İçin Ne Geliyor?

Shiba Inu (SHIB)’nun fiyatı son zamanlarda yatırımcıların radarındaydı. Projenin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın son tweeti bunun nedenlerinden biri. Geçen hafta, Shytoshi Kusama’nın olan yaklaşmakta olan bir projeyle ilgili çok önemli bir güncelleme yayınladı. İşte detaylar…

Shiba Inu geliştiricisinden topluluğu heyecanlandıra  tweet

Kusama’nın tweet’inin, yakım mekanizması ile bir bağlantısı olduğuna inanılıyor. Kusama’nın dikkat çeken son tweetinde  “Oyun döneminden itibaren yakımlar olacak. Detaylar, Shiba Eternity’nin neden güçlü olduğunu gösterecek. Shib, Shiboshi sahipleri ve Shibarium için harika olduğunu açıklayacak.” ifadeleri yer aldı. Bu tweetlere dayanarak, Shiba Inu geliştiricisinin “Shiba Eternity”de toplam dolaşımdaki SHIB arzını azaltmaya odaklandığı ortaya çıkıyor.

Bunun dışında oyuncuların kart oyununun keyfini çıkarmasını sağlayacak bir şey hazırladığı görülüyor. Ayrıca, Kusama’nın oyunun “indirme günü” öncesinde daha fazla ayrıntı sağlaması beklendiğinden topluluk sabırsızlıkla bekliyor. Diğer yandan söz konusu duyurunun geçen yıl Aralık ayında bahsettikleriyle bağlantılı olduğuna dair spekülasyonlar var. Lider geliştirici geçen yıl bir tweet’te şunları yazdı:

TÜM YENİ PLATFORMLAR SHIB yakımı sağlayacak. Tek istisna oyun. Ama bunun bir nedeni var.

İlginç bir şekilde, geçen ay bu tweet, Shiba Inu üyesi GossipShib tarafından tekrar paylaşıldı.

Bu 3 SHIB Tahminine Dikkat: Shiba Inu Bu Seviyelere Oynuyor!

Avustralya’da Shiba Eternity lansmanı oldu

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Shiba Eternity, kademeli olarak piyasaya giriyor. Shiba Inu, geçen hafta Avustralya’da Blockchain tabanlı kart oyunu Shiba Eternity’yi piyasaya sürdü. Bundan önce Vietnam’daki kullanıcıların erişimine açılmıştı. Piyasaya girmesinin ardından oyun, ülkede bir hit haline geldi. Yani bu da geliştiricilerin sunucuların kapasitesini elli kat artırmasını sağladı.

Aralık ayında Shiba Inu Games, Avustralya’nın önde gelen video oyunu geliştiricisi PlaySide Studios ile ortaklık kurdu. Geçen ay Shiba Eternity, dünyanın en büyük oyun etkinliklerinden biri olan Gamescom’da görücüye çıktı. Bir sonraki lansmanın, oyunun “İndirme Günü” aracılığıyla tüm ülkelerde resmi olarak yayınlanması beklenmekte.

Analistler, Düşüş Bekledikleri 3 Binance Altcoin'i Duyurdu! 

SHIB yakımı hız kazanıyor

Bu sırada Shiba Inu’nun yakım oranı, son 24 saatte yakılan 132.7 milyon SHIB ile arttı. Böylece oran, yüzde 1.502,55’e yükseldi. Topluluk liderliğindeki yakım projelerinden birinde, önemli bir işlemde 126.73 milyon SHIB yok oldu. Topluluk liderliğindeki “1Cent” olarak adlandırılan yakım girişimlerinden biri, yakım sürecini ciddi şekilde ekledi. Shiba Inu’nun yakım oranının, belirttiğimiz oranda fırlamasına neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

AB, Büyük Projesinde Bu Altcoin'i Kullanabilir!
AB, Büyük Projesinde Bu Altcoin’i Kullanabilir! AB’nin Fikri Mülkiyet Ofisi, Blockchain tabanlı bir tedarik zinciri sistemi üzerinde çalışıyor. Bu tedarik zinciri projesinde, altcoin VET’in arkasındaki VeChain’in kullanılma olasılığı mevcut.  VeChain’in tedarik zinciri ekosistemi, tüm süreçte çok önemli bir rol oynayabilir. İşte detaylar… VeChain,...
Aslı Dinçer 2 hafta önce