Shiba Inu Mucidinden ‘Boğa’ Kripto Para Tahmini!

Shiba Inu Mucidinden 'Boğa' Kripto Para Tahmini!
Shiba Inu Mucidinden 'Boğa' Kripto Para Tahmini!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyada Shytoshi Kusama takma adıyla ünlü olan Shiba Inu (SHIB)’in baş geliştiricisi, ShibArmy’ye yükseliş mesajı gönderdi. Özellikle Shibarium ve onun geleceği hakkında kendi görüşünü ortaya koydu.

Shiba Inu mucidi, SHIB topluluğuna boğa mesajı gönderdi

Shytoshi Kusama, Shibarium’u diğer ağaçların aksine en zorlu kışa bile dayanabilen bir çam ağacıyla karşılaştıran bir alegori paylaştı. Bu doğrultuda, SHIB’in hayatta kalma kapasitesinin muazzam olduğunu ima etti. Bununla birlikte, geliştiricilerin desteğine ve kullanıcılar tarafından kullanılmaya hâlâ ihtiyacı olduğunu belirtti. Kusama, düşüncelerini şu şekilde ifade etti:

Sonbaharda ağacın sadece birkaç yaprağı olabilir ama sonra bahar gelir. Şans eseri, Shibarium bu bağlamda bir Çam Ağacı’dır. Yine de suya, güneş ışığına ve uygun toprağa ihtiyacı var. Ancak çamlar en sert kışlarda hayatta kalır ve gelişir. İğne çayının da sana iyi geldiğini duydum.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shibarum ekibi daha önce bir Shibarium beta sürümünün piyasaya sürülmesinin onaylandığını duyurmuştu.

Shibarium lansmanı çok yakında!

Geliştirici ekip ayrıca Katman 2 protokolü Shibarium’un temelini oluşturan kavramları da paylaştı. Özellikle daha hızlı işlem yapılmasını sağlayacak, miktarının artmasına olanak sağlayacak ve maliyetleri çok büyük oranda düşürecek. Bu bağlamda şu açıklamayı yaptılar:

Shibarium’a Giriş: Shiba Inu’nun 2. Katman Ağı geliyor. ShibArmy sevinin! Shibarium Beta piyasaya sürülmek üzere ve bu makale aracılığıyla topluluğa netlik sağlamak için bazı temel kavramları tanıtmak istiyoruz.

Shibarium’da ayrıca, ağ üzerinde staking sözleşmeleri oluşturacak olan Delegators (Yetki Verenler) de bulunacak. Bu sözleşmeler bir ödül sisteminin işlevlerini yerine getirecek. Geçen yıl, Shytoshi Kusama sık sık Shibarium’un ‘çok yakında’ başlatılacağını tweetledi. 31 Aralık’ta, Kusama ve geliştiricileriyle birlikte Shibarium inşa etmekle meşgul olan Birleştirme ekibiyle birlikte ‘buna hoş bir selam verdiğini’ paylaştı.

Shiba Inu

Shiba Inu balinası, 2,25 trilyonluk pozisyona daha fazla SHIB ekliyor

CryptEye’a göre, bilinmeyen büyük bir yatırımcı son 24 saatte 7,56 milyar Shiba Inu tokeni satın alarak pozisyonunun toplam büyüklüğünü 2,25 trilyon SHIB’e çıkardı. Bugüne kadar, bu balinanın SHIB portföyünün değeri 23,45 milyon dolar. Bahsedilen bilinmeyen yatırımcı pasif görünmüyor. Ayrıca, sürekli olarak milyarlarca SHIB alıp satarak pozisyonunu ayarlıyor.

Bu arada Shiba Inu, görünüşe göre satıcılardan gelen baskıyla karşı karşıya kalarak son üç gündür direnci 0,000011 dolardan kırmaya çalışıyor. Basın zamanında SHIB, günlük bazda %3,37 artışla 0,00001058 dolardan işlem görüyordu. Aynı zamanda meme coin’i haftalık bazda %19,25 yeşil bölgede duruyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Mucidinden ‘Boğa’ Kripto Para Tahmini!