Shiba Inu (SHIB) Sizi Milyoner Yapabilir mi?

Shiba Inu (SHIB) Milyoner Yapabilir mi?
Shiba Inu (SHIB) Milyoner Yapabilir mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası 2011, 2015 ve 2017’de olduğu zor zamanlar geçirirken, bir çok yatırımcı Bitcoin ve Dogecoin gibi köklü kriptolarla servet kazandı. Peki Shiba Inu (SHIB) da yatırımcılarını milyoner yapmaya devam edebilir mi?

Shiba Inu (SHIB) bu gelişmelerle yatırımcılarını canlı tutuyor

Piyasanın en büyük ikinci meme coin’i Ekim 2021’in sonlarında %1.069’un üzerinde yükselerek kripto sahnesine damga vurdu. İlerleyen aylarda Terra ve FTX çöküşleriyle zirve fiyatından yaklaşık %85 uzaklaştı. Düşen fiyatına rağmen Shiba Inu, 1,3 milyondan fazla yatırımcının cüzdanını dolduruyor. Devam eden yatırımlar, Katman-2 ağı Shibarium’un NFT’ler, dApp’ler ve DeFi alanında yapacağı Shiba Inu darbesine dayanıyor.

Bir diğer gelişmede SHIB ekibi, 10-19 Mart tarihleri arasında Austin, Teksas’ta düzenlenecek 2023 SXSW festivali öncesinde, Shiba Inu temalı metaverse deneyimi SHIB: The Metaverse’in yanı sıra WAGMI Temple adlı 11 merkezinden ilkinin özel bir ön izlemesini paylaştı.

Yaklaşan haber takvimi, SHIB fiyatının arkasındaki birinci katalizör

Bu konuda, yaklaşan gelişmelerin SHIB’e ivme kazandırması beklenirken, CoinCodex’in yapay zeka (AI) teknolojisi, SHIB fiyatının 2023’ün sonuna kadar 0,00000361 dolara ulaşacağını öngörüyor.

CoinCodex kadar boğa olmasa da kendi kendine öğrenme teknolojisine dayalı başka bir tahmin platformu olan CoinPriceForecast, 2023 sonunda SHIB fiyatının 0,00001474 dolara ulaşacağını tahmin etti. Yapay zeka, daha uzun vadede 28 Temmuz 2024’de meme coin’in 0,00003547 dolara ulaşacağını öngörüyor. Kriptokoin.com olarak PricePredictions’ın Mart sonu için fiyat tahminlerine bu yazıda yer verdik.

OpenAI’nin metin tabanlı yapay zeka platformu ChatGPT, defalarca sorgulandığında, Shiba Inu’nun 2030 tahminleri konusunda belirsizliğini korudu, ancak ağ yükseltmelerini, akıllı sözleşmelerin ve kripto cüzdanlarının yanı sıra düzenleyici politikaları, küresel ekonomiyi ve diğer kriptoların rekabetini fiyatı üzerinde önemli etkiler olarak vurguladı.

SHIB fiyatı teknik açıdan ne durumda?

SHIB fiyatı yazım sırasında piyasa geneli eşliğinde yatay hareket ediyor. Son günlerin ABD’li ödeme ağı Silvergate kaynaklı satış baskısı, SHIB fiyatında 7 günlük ölçekte %8’in üzerinde düşüş meydana getirdi. Bununla birlikte, meme token’in son bir yıllık performansı -%52.1 seviyesinde. Şu anda SHIB yatırımcılarının büyük bir kısmı zararda.

Shiba Inu (SHIB) yeni milyonerler doğurabilir mi?

Kripto analistleri, 2024 Bitcoin halving ile birlikte tetiklenen güçlü bir boğa piyasasında, Shiba Inu’nun da milyonlarca yeni yeni yatırımcı kendine çekebileceğini söylüyor. Shiba Inu, fiyatını artırma ve hatta dikkatli bir yatırımcıyı milyoner yapma potansiyeline sahip olabilir. Ancak Bitcoin ve Ethereum’un (ETH) yayına ulaşması oldukça uzun bir zaman alacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu (SHIB) Sizi Milyoner Yapabilir mi?