Reklamı kapat

Sıcak Gelişme: Shiba Inu Merakla Beklenen Tarihi Duyurdu!

Vural Erkan
Vural Erkan 25 Eylül 2022
0 görüntülenme
Sıcak Gelişme: Shiba Inu Merakla Beklenen Tarihi Duyurdu!

Shiba Inu (SHIB) ekibi, Shiba Eternity oyununun resmi indirme tarihini açıkladı. Ayrıca, Shytoshi Kusama, Shiba Eternity gelirinin %5’inin SHIB token’lerini yakmak için kullanılacağını kaydetti.

Shiba Eternity’nin resmi indirme günü: 1 Ekim

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, SHIB liderlik ekibi, Shiba Eternity hakkında, Shiba Inu topluluğunu bilgilendirmeye devam ediyor. Shiba Eternity, Hearthstone, Yu-Gi-Oh! ve Magic the Gathering kart oyunları gibi özelliklere sahip koleksiyonluk bir kart oyunu.

Bu arada, Shiba Eternity oyununun beta testçileri, oynanışı hakkında parlak referanslar paylaştı. Oyuncular arasında bu heyecanı ve eğlenceyi yaratmak, Shytoshi’nin oyunu yapmak için zaman ayırmasının ana nedenlerinden biriydi. Ekim 2021’de SHIB ekibi, oyunun 12 ay içinde uygulama mağazalarında indirmeye hazır olacağına söz verdi. Ekip, 1 Ekim 2022’nin yeni oyunun resmi indirme günü olacağını açıkladıktan sonra sözünü tuttu.

Ayrıca oyunun Shiboshi’leri kullanan binlerce karakterden oluşan şaşırtıcı bir 500’den fazla karta sahip olduğu da kayıtlara geçti. Oyun ayrıca acemi oyunculara bu oyunların nasıl oynanacağını öğretmek için birkaç öğreticiye sahip. Bu oyun için oyuncu başına ortalama oyun süresi, günde elli dokuz dakika. Shiba Eternity kart oyunu, iOS’taki herhangi bir kart oyunu için en yüksek puana sahip (4,9 puan).

App Store’daki diğer birçok oyunun aksine, Shiba Eternity kart oyunu bir play-to-earn oyunu değil. Oyunda oyuncuların herhangi bir yükseltmeyi satın alması zorunlu değil. Oyuncular, temel desteleriyle rekabet ederek başarılı oluyorlar. Bu da bu oyunun olağanüstü bir özelliği. Çünkü herkese parası ne olursa olsun oynama ve kazanma şansı veriyor. Aynı zamanda Ryoshi’nin vizyonu ve Shiba Inu ekosisteminin ruhu ile de uyumlu.

Shiba Inu oyununda heyecan verici bir özellikler

Bu oyun hakkında birçok insanı heyecanlandıracak heyecan verici bir özellik de SHIB token’lerini yakacak olması. SHIB Army üyesi DEZ’in bir tweet’ine göre, oyunun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba gelirinin %5’inin SHIB’yi yakmak için ayrılacağını söyledi. DEZ, oyun yakma programının sadece ekstra olduğunu ekledi. Ana anlaşma ise her işlemde yakma yapacak olan Shibarium.

Shiba Inu

Birden fazla veri, bu yıl kart oyunları sektörünün toplam gelirinin muhtemelen 15,71 milyar dolar olacağını belirtiyor. Sektör analistleri, yıllık toplam gelirin %14,36 oranında artacağını tahmin ediyor. Böylece, önümüzdeki dört yıl için pazar hacminin 26,87 milyar dolar olacağını öngörüyorlar. Bu yıl için kart oyunları sektörü için endüstri analistlerinin diğer tahminleri:

  • Uygulama içi satın almalar ve ücretli uygulama gelirleri sırasıyla 5,73 ve 200 milyon dolara ulaşacak.
  • Reklam geliri 9,96 milyar dolara ulaşacak.
  • Oyun indirme sayısı 1,7 milyarı aşacak.

Şu anda, indirme başına tahmini ortalama gelir 9,14 dolar. Verilerin küresel bir karşılaştırması, ABD’nin kart oyunları endüstrisinde elde edilen gelirin çoğuna sahip olduğunu gösteriyor. Bu yıl için, yalnızca ABD’deki kart oyunları geliri 6,405 milyar dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

25’ten Fazla Sinyali Çıktı! İşte Önemli Ripple Tahmini
25’ten Fazla Sinyali Çıktı! İşte Önemli Ripple Tahmini Piyasada bir çok isabetli sinyal veren TD Sequential göstergersi, şimdi de Ripple (XRP) için yanıp sönüyor. Son günlerdeki rallisiyle çok konuşulan XRP için yaklaşan bir satış olduğunu gösteriyor TD Sequential, XRP için sinyali verdi! Ripple (XRP) son...
Vural Erkan 25 Eylül 2022