Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Airdrop Geliyor!

Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Airdrop Geliyor!
Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Airdrop Geliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB)’nun pazarlama lideri Lucie, Shibarium ağında yaklaşan büyük bir airdrop’u duyurdu. Böylece, SHIB topluluğu içinde heyecanı ateşledi. Eskiden Twitter olarak bilinen platformda yakın zamanda yapılan bir gönderiyle ortaya çıkan bu haber, kritik. Zira kullanıcıları Shibarium ekosistemine katılımları ve sadakatleri için ödüllendirmeyi vaat ediyor.

Shiba Inu yatırımcılarına airdrop müjdesi

SHIB pazarlama lideri Lucie’ye göre Shibarium ağında büyük bir airdrop yaklaşıyor! Lucie’nin mesajı, resmi bir Shibarium ortak projesi olan K9 Finance’in kurucu ortağı Buzz’a övgüyle başladı. Buzz’la yaptığı “inanılmaz sohbeti” övdü. Onun hem “olağanüstü bir geliştirici” hem de “sarsılmaz dürüstlük” sahibi bir kişi olarak niteliklerini vurguladı. Bu olumlu onay, Shibarium’daki heyecan verici gelişmelere zemin hazırlıyor. Ayrıca projenin güvenli geliştiricilere olan bağlılığını vurguluyor.

Ancak Lucie’nin gönderisinin asıl odak noktası airdropun duyurulmasıydı. “Ücretsiz token” kazanma fırsatı olarak tanımlanan girişim, Shibarium’da kullanıcı katılımını teşvik etmeyi amaçlıyor. Katılımcılar “Shibarium’a köprü kurarak, Shibarium’u kullanarak ve $LEASH ve $Knine gibi belirli tokenları tutarak”, sonuçta airdrop’lanan tokenlardan paylarını belirleyecek puanlar toplayacaklar. Kullanıcı etkinliğine ve stoklara dayalı bu kademeli dağıtım sistemi, dikkat çekti. Özellikle, SHIB topluluğu içinde önemli bir beklentiye yol açtı.

Tokenlar herkese gidecek

Lucie, airdrop süreci hakkında daha fazla detay verdi. Özellikle, “ücretsiz tokenların katılan herkese dağıtılacağını” belirtti. Ayrıca nihai miktarın bireysel katılıma bağlı olacağını belirtti. Bu strateji, Shibarium ağına aktif katılımı teşvik etmek ve potansiyel olarak topluluk katılımının artmasına ve ekosistem içinde belirli tokenlerin yaygın olarak benimsenmesine yol açmak üzere tasarlanmıştır.

Bugün, O 15 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!

Lucie airdrop için genel bir çerçeve sunmakta. Ancak nihai yapı ve resmi gereksinimler gibi önemli ayrıntılar henüz açıklanmadı. Bu ayrıntıların “daha sonraki bir tarihte K9 Finance tarafından” açıklanacağını belirtti. Hatta mevcut bilgilerin “gayri resmi bir sızıntı” görevi gördüğünü vurguladı. Airdrop duyurusu, SHIB tokeninin hafif bir toparlanmasıyla aynı zamana denk geldi ve bu, önde gelen kripto para birimlerinde daha geniş bir iyileşmeyi yansıtıyordu.

SHIB fiyatında son durum nedir?

Bu yazının yazıldığı sırada SHIB fiyatı 0,00002465 dolar seviyesinde yer alıyor. Ayrıca bu da gün içindeki %1,12 artışı yansıtıyor. Ancak bu yükselişe rağmen SHIB, kritik direnç seviyesi olan 0,000025 doların altında işlem görmeye devam ediyor. İlginç bir şekilde Coinglass verileri, SHIB açık pozisyonlarının %3,24 artışla 80,67 milyon dolara yükseldiğini ortaya koyuyor ve bu durum yatırımcılar arasında karışık bir görünüme işaret ediyor. Bu, aktivitenin arttığına işaret etse de, ufukta olası bir düşüş eğilimine işaret eden önemli uzun tasfiyeler de gözlemlendi.

İngiltere’den Meme Coinler İçin Uyarı Geldi!

Airdrop haberi, Shibarium ekosistemindeki bir diğer önemli oyuncu olan KNINE tokeni için başlangıçta iyimserliğe yol açtı. Bununla birlikte, erken kazanımlara rağmen KNINE sonuçta satış baskısına yenik düştü ve %3,76 düşüşle 0,00002543 dolara geriledi. Yaklaşan Shibarium airdrop’u şüphesiz SHIB topluluğuna bir miktar heyecan kattı.    

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Airdrop Geliyor!