SHIB Mucidi, Shibarium İçin Önemli Gelişmeyi Duyurdu: Katılım Süreci Başladı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
995 görüntülenme
SHIB Mucidi, Shibarium İçin Önemli Gelişmeyi Duyurdu!

Merakla beklenen layer-2 blockchain Shibarium’u oluşturan ekip, yakın zamanda yeni web siteleri ve alım sistemleri için bir bağlantı paylaştı. Açıklamalara göre bağlantıdaki Shibarium katılım portalı, düşük maliyetli, hızlı ve güçlü teknolojiyle dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için tasarlandı. Shiba Inu (SHIB) ekosistemine katkıda bulunmak isteyen işletme sahipleri, geliştiriciler, içerik oluşturucular ve iş arayanlar için bir merkez olacak. İşte detaylar…

Shibarium için önemli gelişme ortaya çıktı

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi ve mucidi Shytoshi Kusama, Twitter’da bu yeni web sitesinin Shibarium’da işbirliği yapmak isteyen herkesin işini kolaylaştıracağı umuduyla blog yazısına bir bağlantı paylaştı. Duyuruya göre, bu alım sistemi SHIB ordusunun en iyi projeleri bulmasını sağlayacak ve profesyonel şirketlerle Shibarium’un erişimini artırabilecek. Son olarak, insanların doğru doğrulayıcıları bulmasına yardımcı olacak.

Shibarium, çok sayıda fayda sağlayacak olan yakında çıkacak olan bir beta lansmanı için hazırlanırken, bunun bazı sonuçları olacaktır. Shytoshi Kusama, kripto traderlarını, yeni oluşan ağda piyasaya sürülen yeni tokenlara dikkat etmeleri konusunda uyardı. Shytoshi, paylaştığı bir tweet’inde aşağıdaki ifadeleri kullandı:

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Beta sırasında, beta ağındaki tüm tokenler ve ürünler YALNIZCA test amaçlıdır. Dolandırılmayın ve ana ağ lansmanına kadar Shibarium’da bulacağınız hiçbir şeyi satın almayın.

SHIB fiyatı yükseldi

Resmi Shibarium sürümünün lansman tarihi belirlenmemiş olsa da, birçok kişi beta sürümünün önümüzdeki hafta çıkacağına inanıyor. Bu duyuru, Shiba Inu’yu yükseliş rallisine doğru itti. SHIB fiyatı, duyurunun yapıldığı sırada yüzde 5’e yakın yükseldi. Coin, yazım sırasında 0.00001271 dolardan el değiştiriyor. Ancak kripto para biriminin günlük bazda 0.0000124 dolardan 0.00001307 dolara kadar yükseldiğini belirtmekte fayda var. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Shibarium, SHIB ekosistemi için en çok beklenen gelişmelerden biri. Bu nedenle SHIB’in fiyatındaki değişiklik şaşırtıcı değil. Birçok kripto para yatırımcısı, Shibarium’un piyasaya sürüldüğü anda SHIB fiyatında dramatik değişimler olacağına inanıyor. Bu nedenle Shibarium gelişmeleri yakından takip ediliyor. SHIB’in sıçrama yaşadığı anı aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Öte yandan, Shibarium ekosistemine ait yönetim tokenı BONE fiyatı da son 24 saatte yüzde 1’lik küçük bir artış kaydetti ve bir günlük işlem hacmi 17.505.720 dolara ulaştı. Coin, günlük bazda 1.87 dolardan 2.03 dolara kadar yükselmeyi başardı. Yazım sırasında 1.88 dolara geri çekilmiş halde. BONE da Shibarium duyurusu yapıldığı sırada sıçrama yaşadı. BONE fiyatındaki değişim, aşağıdaki 24 saatlik grafikten de görülebilir:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

IMF Başkanı, Bu Altcoin’leri Hedef Aldı: Düzenleme Geliyor!
IMF Başkanı, Bu Altcoin’leri Hedef Aldı: Düzenleme Geliyor! Uluslararası Para Fonu (IMF), doğrudan bir yasak uygulamak yerine kripto paraları farklılaştırmayı ve düzenlemeyi tercih edecek, ancak yasaklama seçeneği şimdilik masada kalacak. Ayrıca, belirli altcoin projelerini odağına aldı. İşte IMF’in en son açıklamaları… IMF Başkanı, kripto para...
Aslı Dinçer 4 hafta önce