Siacoin Yeni Rekorlara Yelken Açıyor

1 görüntülenme

Kriptopara dünyasında, göz atmaya değer bir çok para bulunuyor. Öyle ki, her şeyi birden takip etmek imkansız hale geliyor. En değerli 25 para içerisine geçtiğimiz haftalarda size tanıtma fırsatı bulduğumuz Siacoin de girdi. Bir çok insan Sia’ya aşina, ve sonunda bu para projenin potansiyel değerini yansıtmaya başladı. Son 24 saatteki %86.15’lik büyüme, Siacoin için durumun iyiye gittiğine işaret ediyor.

SIACOIN İÇİN BÜYÜK KAZANÇLAR

Son iki hafta içerisinde en değerli 20 para içerisinde bulunmayan kriptoparalar büyük değerler kazandı. Bunlardan biri de Sia projesinin bir parçası olan Siacoin oldu.

Son olarak, Siacoin’in değeri $0.087’ye ulaştı. Bu rakam veri merkezlerinin geleceğinde ve merkezi olmayan ağlarda büyük bir etkisi olabilecek para birimi için halen düşük bir değer. Sia’nın geleceğiyle ilgili bir yorum yapmak için çok erken olsa da, şimdilik geleceği parlak görünüyor. Siacoin sahip olduğu değer artışıyla piyasadaki kriptoparalar arasında 22. sıraya yerleşti.

Siacoin 4 Ocak’tan itibaren artışa geçti. Hatta bir ara zirve değeri olan $0.093’e ulaştı. Ancak daha sonra insanların kar elde etmek istemesi ve koinleri geri satması nedeniyle bu değer biraz düştü.

SiaCoin Fiyat Grafiği

SiaCoin Fiyat Grafiği

24 saatlik ticaret hacminin $515.27 milyon olması sayesinde, Siacoin için işler gayet iyiye gidiyor. Her ne kadar yeterince büyük bir değer olsa da, günümüzde bir çok kriptoparanın elde edebileceğinden daha düşük bir rakam. Ancak özellikle Siacoin’in ortalama $20 milyonluk ticaret hacmini düşünürsek yeterince büyük bir adım.

Siacoin’in ticaret hacminin büyük bir kısmı Bittrex borsasından gelmekte. SC için kullanılan BTC ve ETH piyasaları bu koin’in toplam ticaret hacminin %99.5’ini oluşturuyor. Siacoin ticareti için kullanılan bir diğer borsa da Poloniex. HitBTC’deki fiyatlar ise diğer borsalara göre biraz daha yüksek, ancak insanlar bu farklılığa çok fazla dikkat etmemeli. Tüm durumlar düşünüldüğünde, işler bu altkoin için gayet iyi gidiyor.

Siacoin’in bu hafta da $0.10’u görmesi bekleniyor, ancak insanların kar amacıyla satış yapmaları da göz önünde bulundurulmalı. Özellikle şimdiki Siacoin değer artışını düşünürsek, zirvede alım yapmak pek tavsiye edilmez. Ancak kumar oynayacak kadar cesur kişiler bir kaç saat içinde epey kazanç sağlayabilir.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Coinbase: Yeni Kripto Eklenmeyecek Coinbase perşembe günü yaptığı açıklamada şimdilik kendi şirket platformuna veya dijital varlıklarına (GDAX borsasına) yeni kripto para eklemeyi düşünmediğini söyledi. Müşterilerinin Bitcoin, Litecoin, Ethereum, son zamanlarda da Bitcoin Cash satın almalarına, satmalarına, deposit olarak bırakmalarına veya çekmelerine...
Canan Çayırlı 7 Ocak 2018