Sıcak Gelişme: Coinbase, 4 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçtu

dangers of defi hype surface following one hour crypto scam
dangers of defi hype surface following one hour crypto scam
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase Pro, 4 yeni altcoin listeliyor. Borsa Function X (FX), Jasmy (JASMY), tBTC (TBTC) ve Wrapped Centrifuge (WCFG)’ü platformuna ekliyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik…

Coinbase, 4 yeni altcoin listeliyor! Fiyatlar uçtu gitti

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase Pro, 4 yeni altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

6 Ekim Çarşamba gününden itibaren, FX, JASMY, TBTC ve WCFG’nin Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağız. Likidite koşulları karşılanırsa, işlemler 7 Ekim Perşembe günü  veya sonrasında başlayacak. Platformda yeterli FX, JASMY, TBTC ve WCFG arzı sağlandığında, FX-USD, JASMY-USD, TBTC-USD, WCFG-USD, WCFG-USDT, WCFG-BTC, WCFG-EUR & WCFG- ile işlem yapın. GBP sipariş defterleri, yalnızca post, yalnızca limit ve tam ticaret olmak üzere üç aşamada başlatılacak. Herhangi bir noktada yeni emir defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir süre için bir durumda tutabilir veya İşlem Kurallarımıza göre ticareti askıya alabiliriz. Her sipariş defteri aşamalardan geçerken Coinbase Pro Twitter hesabımızdan tweetler yayınlayacağız.

Popüler Meme Coin’de Kritik Duvar! “Bu Seviyelere Düşebilir”

Coinbase’nin listeleme duyurusuyla altcoin fiyatları fırladı. Function X (FX), yüzde 40’tan fazla arttı. Jasmy (JASMY), yüzde 30’dan fazla arttı. tBTC (TBTC) yüzde 10’dan fazla arttı. Wrapped Centrifuge (WCFG), yüzde 15’ten fazla arttı.

Function X (FX), Jasmy (JASMY), tBTC (TBTC) ve Wrapped Santrifüj nedir?

Function X (FX), bir çekirdek Blockchain, çapraz zincir protokolü ve merkezi olmayan uygulamalar için platform içeren Function X’e güç sağlayan bir Ethereum tokenidir. FX, akıllı sözleşme oluşturma ve veri depolama gibi hizmetler için ödeme yapmak, ağ yükseltmeleri için oy kullanmak ve ağ üzerinde stake yapmak için kullanılabilir.

Altcoin projesi Jasmy (JASMY), IoT (“Nesnelerin İnterneti”) platformları geliştiren bir kuruluş olan Jasmy’ye güç veren bir Ethereum tokenidir. Jasmy, merkezi sunucular aracılığıyla cihaz ve veri ağlarını koordine etmek yerine, uç bilgi işlem ve merkezi olmayan bir depolama ağı olan IPFS’de veri depolama yoluyla süreci merkezden uzaklaştırmayı hedefliyor. JASMY, cihazlar arasında tokenleri aktarmak ve ağ hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılabilir.

2 Analist, Bu 7 Altcoin Projesine İşaret Etti:

tBTC (TBTC), Ethereum Blockcahin’inde Bitcoin’i (BTC) temsil etmesi amaçlanan bir Ethereum tokenidir. Bitcoin değil, Bitcoin’in değerini izlemek için tasarlanmış ayrı bir ERC-20 tokeni. tBTC, Keep Network tarafından desteklenmektedir. Keep Network, kullanıcıların Bitcoin yatırmasını ve daha sonra Ethereum ekosisteminde kullanılabilecek tokenize edilmiş tBTC’yi kullanmasını sağlar.

Wrapped Centrifuge (WCFG), Ethereum Blockchain’inde Centrifuge (CFG) temsil etmesi amaçlanan bir Ethereum tokenidir. WCFG, CFG değil, CFG’nin fiyatını izlemek için tasarlanmış ayrı bir ERC-20 tokenidir. CFG, Polkadot tabanlı Centrifuge Zincirinin yerel varlığıdır ve stake etme ve on-chain yönetim için kullanılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Coinbase, 4 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçtu