Reklamı kapat

Silikon Vadisinde Bitcoin, Ethereum ve Ripple İle Satılık Arsa!

mcgregor
mcgregor 28 Mayıs 2018
1 görüntülenme
Uluslararası gayrimenkul kuruluşu Propy bu hafta içerisinde yaptığı duyuru İnternet sitesindeki listelemelerden birisinde Ripple [XRP], Bitcoin [BTC], ve Ethereum [ETH] ile ödemeleri kabul edeceğini açıkladı. Bu kripto paraların ev alım-satımında daha geniş bir adaptasyona ulaşacağının sadece bir göstergesi.

Söz konusu teklif, Silikon Vadisi’nin kalbinde, yaklaşık 27 dönümlük ya da 100 km kareye yakın bir arazi parçası için geçerli. Tesis, Los Gatos Tepeleri’nin üstünde, Shannon Yolu üzerinde yer alıyor. Propy’a özel olan arsayı satın almak için ise 16 milyon dolar gerekiyor.

Yatırımcılar Kuzey Kaliforniya’nın en gözde bölgelerinden birisi olarak tanımlanan bu arsada 10’a kadar ev inşa edebilirler. Arsa aynı zamanda Netflix, Google ve Apple gibi dünya devi şirketlerin merkez ofislerine de çok yakın bir konumda yer alıyor.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple ile de satın alınabilecek arsa aynı zamanda Stanford ve Harker gibi Amerika’nın köklü eğitim kuruluşlarının da hemen yanında yer alıyor.

Resmi duyuruda ise şu sözlere yer veriliyor;

“Bu arsa Silikon Vadisinde nadir bulunan büyük arsalardan. Yerleşimi, manzarası, önemli yerlere olan yakınlığı bu bölgede hayat kurmak isteyenler için bu arsayı harikulade bir konuma oturtuyor.”

Sıradaki Haber: Florida’da Vergiler Bitcoin ve Bitcoin Cash İle Ödenebilecek

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Avrupa’nın En Büyük 5. Metrosu Artık 10 Yeni Bitcoin ATM’sine Sahip Dünya’nın en büyük Bitcoin ATM üreticilerinden General Bytes, Çekya’nın Prag metrosuna 10 tane yeni kripto para ATM’sinin kurulumunu tamamladı. Artık Dünya’nın en büyük 5. metrosu olan Prag metrosunda insanlar metro sistemlerine yayılmış ATM’lerden dijital varlık satın alabilecek....
Mert Kaya 28 Mayıs 2018