Reklamı kapat

Silikon Vadisinde Bitcoin İle Mücevher Almak Artık Mümkün

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 26 Haziran 2018
36 görüntülenme

Silikon Vadisi’ndeki bazı zengin müşteriler, ürünleri karşılığında kripto para kabul eden son derece lüks saatler ve mücevherler satan Stephen Silver Fine Jewelry adlı butikten alışveriş yapıyor.

Şirket Bitcoin, Bitcoin Cash ve Monero dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemlerini ve kripto paralarını kabul etmektedir. Fakat önemli bir uyarı var: kripto paranın onaylanmış bir Bitpay cüzdanına ait olması gerekiyor.

Şirketin CEO’su Stephen Silver şunları söyledi:

“Kripto para , çok kısa bir süre içinde şirketteki perakende kredi kartı alımlarının hacmini aştı.”

Stephen Silver şirketin kripto para kabul etmeden tat alamayacağı bir gelir yarattığını ve büyük miktarda para kazandırdığı için kripto parayı büyük bir avantaj olarak gördüğünü de ekledi.

Kuyumcu kripto para kabul etmenin artık “vazgeçilmez” bir ödeme yöntemi haline geldiğini söylüyor. Şirket, satış başına ne kadar kripto para kabul edeceğine dair bir limit koymadı. Ayrıca, bir milyon dolarlık kripto para yatırımı gerçekleştirdiklerini de belirttiler.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

blockchain kriptokoin com 1 1
50 Milyon Kullanıcıya Ulaşmaları Ne Kadar Sürdü? 1900’lü yılların başında olduğunuzu düşünün. Devrim niteliğinde bir buluşunuz var. Buluşunuzun 50 milyon kullanıcıya ulaşması ne kadar sürerdi sizce? İlk uçak Aralık 1903’te yapılmıştı ve 50 milyon kullanıcıya ulaşması tam olarak 68 yıl sürdü. Anlık iletişim, gelişen network...
Ahmet Yılmaz 26 Haziran 2018