Analist, Şimdi Satın Alınacak 6 Altcoin’i Açıkladı!

altcoins 2
altcoins 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para birimlerini ve teknoloji hisselerini yakından takip eden John Divine, “şimdi satın alınması gereken 7 kripto para birimi” başlığı altında fikirlerini paylaştı. Divine’nin listesi Bitcoin ve 6 kripto para birimini içeriyor. Analist her bir seçimi için projelerin kısa tarihini ve fiyat hareketlerini detaylandırıyor. Yazının devamında, en büyük altcoin projelerine John Divine’nin kaleminden ulaşabilirsiniz. Analist listesindeki kripto para birimlerinin riskli varlık sınıfına ait olduğunu, bu nedenle yalnızca olası zararların kabul edilebileceği miktarlarla yatırım yapılmasını söylüyor. İlk sırada tabi ki Bitcoin var…

John Divine, bu iki hamleyle Bitcoin’in nasıl ana akım hale geldiğini özetliyor

Bitcoin’in (BTC) 2009’daki icadı para ve kavramını sonsuza dek değiştirdi ve teknolojisindeki her türlü varyasyona ve iyileştirmeye kapı açtı. Bitcoin’in önemini ve ona eşlik eden Blokchain’in altında yatan kavramı küçümsemek zor, ancak 12 yıl sonra, Bitcoin’in ilk hamle avantajı, piyasa değerini 1 trilyon doların üzerine çıkarmak için birleşti. 

6 Analist, Bitcoin Fiyatını Konuşturdu:

Önde gelen “mavi çip” kripto para birimi olan BTC, yalnızca denenmiş ve doğru olmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni kilometre taşları belirlemeye devam ediyor: Tesla Inc.’in (TSLA) Bitcoin’i bilançosuna koyma kararı ve El Salvador’un bunu yasal bir ihale yapma hamlesi, BTC’nin nasıl ana akım haline geldiğini gösteren iki dönüm noktası 2021 eylemidir. Şirket bilançolarındaki trilyonlarca doların hala nakit veya nakit benzerleri olarak atıl kalmasıyla, BTC’nin kurumsal finansmana girişi hala erken safhalarda.

Analist göre Bitcoin altcoin projeleri tarafından paylaşılabilir

Bitcoin, başından beri önde gelen kripto olmasına rağmen, Ethereum 2015’te hesaba katılması gereken bir güç olarak ortaya çıktı ve belki de herhangi bir işin mavi çipli bir kripto olarak kabul edildiği diğer tek token. Ethereum’un gelişmekte olan ve hızla büyüyen merkezsiz finans alanındaki pazar payı veya DeFi, kripto para biriminin Bitcoin’in genel kripto pazarındaki payını yavaş yavaş parçalıyor. 2021’in başında Bitcoin, pazarın %70,7’sini, Ethereum ise sadece %10,8’ini oluşturuyordu. Bugün, BTC %45,1 ve ETH %18 ile fark önemli ölçüde daraldı. Ancak Bitcoin’in azalan pazar payının sadece üçte biri ETH’ye atfedilebilir – geri kalanı büyük ölçüde bunu satın almak için en iyi kripto para birimlerinden bazılarına bağlanabilir.

4. Çeyrekte Bitcoin ve Ethereum'dan Bunları Bekleyin!

Altcoin Solana (SOL), 2021’e damga vurdu!

Solana, belirsizlikten yükselerek 2021’de hızla sahneye çıktı. SOL, yıla başlamak için %0.01 pazar payına sahipti – Eylül ayına kadar piyasa değerine göre en iyi 10 kripto para biriminden biri haline geldi. Ethereum gibi Solana da, kullanıcıların merkezi olmayan uygulamalar veya kısaca Dapp’ler oluşturabilecekleri, borsalar, brokerler, takas odaları ve bankaların kendileri gibi geleneksel finansal bekçileri ortadan kaldıran DeFi’de bir lider haline geldi.

Analist: Bu 3 Altcoin, SOL'un İzinden Gidecek!

Yenilik her zaman bir artı değildir, ancak Solana ile birlikte: Ethereum benzeri ağ, kullanımı son derece kolay olan temel Rust programlama dili nedeniyle kaliteli mühendislik yeteneklerini çekmek için hızlı olmuştur. SOL’un ETH üzerinde sahip olduğu diğer iki iyileştirme: Ağ, hem daha yüksek hızlara hem de çok daha düşük işlem ücretlerine sahiptir. Solana’nın fiyatı yalnızca 2021’de yaklaşık 100 kat artarak 1,51 dolardan 160 doların üzerine çıktı.

Oyna-kazan oyun platformu Axie Infinity Shards (AXS) ekonomisi

Alan geliştikçe, satın alınacak en iyi kripto para birimleri giderek daha belirsiz hale gelme eğilimindedir. Pokemon’u anımsatan Blockchain tabanlı bir oyunun yönetim belirteci olan Axie Infinity Shards’a (AXS) girin. Oylama mekanizması olarak AXS’nin hareket ettiği, oyuncuların sahip olduğu bir oyundur. 

AXS İçin Tahminlerini Verdi

Ethereum Blockchain üzerine inşa edilen Axie Infinity, bugünlerde Blockchain’de ortaya çıkabilen serbest dönen yaratıcılığın harika bir örneğidir. Ekosistem benzersizdir çünkü teşvike dayalı bir oyunun oluşturulabileceği ve merkezi olmayan bir ağ üzerinde başarılı bir şekilde sürdürülebileceği kanıtlanmıştır. Basit eğlencenin yanı sıra, kazan-kazan seçenekleri, sürekli kullanımı teşvik eder ve her karakter, oyun yoluyla seviyelendirilebilen kendi değiştirilemez token’i veya NFT’sidir. AXS bu yıl parabolik gitti ve 57 sentten 126 dolar civarındaki mevcut seviyesine yükseldi.

Cardano (ADA) ve diğerlerinde olmayan özellikler

Ethereum veya Bitcoin liginde tam olarak olmasa da, John Divine’ye göre Cardano satın almak en iyi kripto para birimleri arasında zorlu bir adaydır. Bitcoin ve Ethereum’un yanında piyasa değerine göre üçüncü en büyük altcoin projesi. İlk ADA – Cardano Blockchain’deki yerel para birimi – Eylül 2017’de ortaya çıktı ve hem Bitcoin hem de Ethereum’dan daha genç.

Cardano ve Bitcoin Gelecek Hafta Ne Yapacak?

Cardano’nun çekiciliği çok yönlü: Ethereum’un kurucu ortaklarından Charles Hoskinson tarafından kuruldu. Anında güvenilirlik ve ETH’den farklı olarak, 45 milyarda var olabilecek kripto para sayısı konusunda da sert bir üst sınıra (hard cap) sahip. Diğer birçok kriptoya göre bir başka avantaj: Cardano, kullanıcıları yeni bloklar oluşturmaya teşvik etmek için bir PoS protokolü kullanıyor; bu, bazı uzmanların Bitcoin’in PoW algoritmasından 20.000 kat daha fazla enerji verimli olduğunu tahmin ettiği bir süreç.

Borsaların kripto para birimleri: Altcoin Binance Coin (BNB)

Coinbase Global Inc. (COIN), konu kripto para borsaları olduğunda medyanın dikkatini çekerken, Binance hacim olarak en büyük küresel borsadır. Binance başlangıçta Ethereum Blockchain aracılığıyla verilen token’e dayanıyordu, ancak o zamandan beri kendi Binance Blockchain’inde yayına geçti. Diğer birkaç kripto para biriminde olduğu gibi, 200 milyon ile sınırlandırılmış maksimum BNB arzı vardır. Şu anda, 168 milyondan fazla zaten dolaşımda. 

Binance Destekli Altcoin, Tek Haberle Tahtadan Fırladı!

Binance’nin kripto para biriminin yıllar içindeki yükselişi için bir katalizör, Binance’in toplam arzı %50 oranında azaltma hedefidir. Bu amaçla Binance, arzı azaltmak için üç ayda bir BNB “yakıyor”. Bu yıl açıklanan üç yanık, 6.016.504 BNB’yi yok etti – bugünün fiyatlarında yaklaşık 2,5 milyar dolara eşdeğer. 2017’deki ilk kripto para teklifinden bu yana, BNB fiyatı 10 sentten yaklaşık 415 dolara yükseldi. Sadece 2021’de BNB yaklaşık %1.000 arttı.

Son sırada Wilder World (WILD) var

Şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri arasında en az bilinen ve en riskli olanı, Mayıs 2021’de piyasaya sürüldükten sonra etraftaki en yeni madeni paralardan biri olan Wilder World. İlk önce: İhtiyatlı yatırımcılar WILD’i yalnızca küçük, spekülatif bir HOLing olarak eğlendirmelidir – bir geçmişe sahip olmaması ve 118 milyon dolarlık piyasa değeri (bu listedeki diğerlerinin değeri 7 milyar ila 1,05 trilyon dolar arasındadır) onu bir çıkış noktası yapar. – dışarı kumar. Ancak “aya ulaşabilecek” olabilecek küçük kriptoları tutmak bazen oldukça kazançlı olabilir. Uyarılar bir yana, WILD, bir metaverse yaratan Wilder merkezsiz özerk organizasyonun yönetişim kripto para birimidir. Dijital sanatçılar, yerel para birimi olarak hareket eden WILD token’i ile ekosistemde NFT’ler oluşturabilir ve satabilir. Wilder World, sanatçılardan ekosistemde yaptıkları satışlar için ücret almıyor.

Bu 6 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Olacaklar!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist, Şimdi Satın Alınacak 6 Altcoin’i Açıkladı!