Singapur Bu Altcoin’i Seçti! “Bu Seviyelere Tırmanabilir”

shutterstock 1901506465
shutterstock 1901506465
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Stellar geliştirme vakfı, Singapur Para Otoritesi tarafından Merkez Bankası Dijital Para Birimi çözümlerini geliştirmek ve sergilemek için seçildi. Kripto analisti Ekta Mourya’ya göre, Stellar’ın Livemint aracılığıyla altcoin NFT’lerine geçişi, yükseliş eğiliminin tersine çevrilmesi anlatısını körükleyecek gibi görünüyor. Haberin detayları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Analistler altcoin projesinin geri dönüş yapmasını bekliyor

Merkezi olmayan protokol Stellar, faydasını sınır ötesi bir ödeme çözümü olarak buluyor. Blockchain ağının yerel kripto para birimi XLM, bu nedenle Ripple’ın XRP’si gibi küresel devlerle rekabet ediyor. Taraftarlar, altcoin projesini en son kripto trendlerinden faydalanmamakla eleştiriyorlar.

Altcoin

Ethereum ekosistemi, 10.000 pikselli ve benzersiz yüz koleksiyonu olan en eski projelerinden biri olan CryptoPunks aracılığıyla dijital sanat ve koleksiyonlara öncülük etti. O zamandan beri, NFT’ler birkaç katman 2 ölçekleme çözümü ve Blockchain ağları üzerinde gelişti. Stellar, dijital bir koleksiyon ve NFT pazarı olan Litemint’in lansmanı ile son zamanlarda Fungible olmayan token trendine katıldı. Twitter adresinden şu duyuruyu yaptı: 

Dünya çapında daha fazla sanatçının ve yaratıcının yeni yükselen yaratıcı ekonomilere katılmak için Stellar’ın düşük ücretlerinden yararlandığını görmek gerçekten heyecan verici! LitemintHQ herkesin erişebileceği bir platform sağladığı için tebrikler!

Livemint, nispeten düşük maliyetli para basma imkânı sunuyor ve işlem yalnızca birkaç saniye sürüyor. Analist Ekta Mourya’ya göre, nispeten düşük yatırım ve zaman, içerik oluşturucuları Litemint’e katılmaya teşvik edecek ve karşılığında Stellar Network’ün altcoin XLM’sine olan talebi artıracak.

Ünlü kripto traderı, XLM/BTC çiftinde %30 tırmanış öngörüyor

Stellar’ın büyümesini destekleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Stellar Development Foundation (SDF), yakın zamanda Singapur Para Otoritesi (MAS) tarafından Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) çözümleri oluşturmak ve sergilemek için seçildi. Bu, altcoin için bir yükseliş gelişimi olarak kabul ediliyor. 

Altcoin

İlginç bir şekilde, Stellar Blockchain, Cardano, Chainlink ve diğer altcoin projelerinin yanı sıra Github’daki ortalama günlük geliştirme faaliyetlerine dayanan en iyi projelerde yer aldı. Ekta Mourya, Stellar’ın ekosistemindeki güncellemelerin, traderlar ve NFT sahipleri arasında yükseliş görünümünü tetiklemiş olmasının muhtemel olduğunu söylüyor. Takma adı kullanan kripto para traderı ve analisti Pentosh1, XLM/BTC çiftinde %30 yukarı tırmanış öngörüyor:

Çift dip ve IHS şekillendirme. Bence bu, 10xx’a kabaca %30’luk bir geçiş için iyi. Hacim de inşa edildi. USD çifti de gösteriliyor. Birçok altcoin böyle iyi görünüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Singapur Bu Altcoin’i Seçti! “Bu Seviyelere Tırmanabilir”