“Satın Al” Sinyali Veren 7 Altcoin: SHIB de Listede!

"Satın Al" Sinyali Veren 7 Altcoin: SHIB de Listede!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük ikinci ağı olan Ethereum’daki bazı altcoin’ler “satın al” sinyali veriyor gibi duruyor. Kripto para analisti Dhirendra Kumar, portföyünü Bitcoin’in ötesinde çeşitlendirmek isteyenler için 7 altcoin’in listesini verdi. Listede, popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) da yer alıyor. İşte detaylar…

İşte portföyünüzü çeşitlendirmek için bakabileceğiniz SHIB dahil 7 altcoin

Tether (USDT)

Tether, Ethereum ağı üzerinde geliştirilen en eski ve en önemli stablecoin’lerdendir. Piyasa değeri ile 70 milyar dolarlık proje, fiyatını ABD dolarına sabitlemiş haldedir. Bunun çoğu nakit rezervleri ile desteklenmekte.  Tether, kripto paralara maruziyeti koruyor. Ayrıca değişken kripto piyasasına karşı korunmak için iyi bir strateji olarak kabul edilmekte. Yine de endüstrideki bazı insanların Tether’in rezervine ilişkin endişeli olduğunu belirtmekte fayda var.

Ünlü Trader: Bu Altcoin'i Short'layın! Düzeltme Başlıyor

Shiba Inu (SHIB)

Bir meme coin olarak başlatılan Shiba Inu, Ethereum Blockchain’inde çalışır. Yaygın olarak Dogecoin’e bir alternatif olarak görülmekte. Meme coin fazla istikrarlı olmasa da, yine de, ilk yılında ciddi bir yükseliş sergiledi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, bazı yatırımcıları milyoner yaptı. Şu anda geliştirme ekibi, birçok fikir üzerinde çalışıyor. Shiba Inu, birçok geleneksel yatırımcı tarafından bir pump&dump planı olarak görülmekte. Kazançların çoğunun FOMO ile yönlendirildiğine dair eleştiriler var.

Crypto.com (Cronos-CRO)

Cronos (CRO), kripto para birimi platformu Crypto.com’un yerel tokenıdır. Crypto.com, kripto para birimini herkes için daha erişilebilir hale getirmeye kendini adadığını söylüyor. Bir ticaret ve finansal hizmetler şirketidir. Ayrıca kendi kripto para cüzdanı, bir NFT pazaryeri ve kripto kredi kartları vardır. Şirketin coini CRO, daha düşük ticaret ücretleri, daha iyi staking oranları ve kredi kartı teşvikleri sunmakta. Genel olarak analist, CRO’nun satın alınacak “mükemmel bir kripto para” olduğunu söylüyor. Ancak CRO’nun borsada durması konusunda yatırımcıları uyarıyor. Yatırımcıların coin’lerini soğuk cüzdanda saklamasının daha iyi olacağını vurguluyor.

MASK, SHIB, LDO ve LUNC Tahmini: Bu Seviyeler Geliyor!

The Sandbox (SAND)

The Sandbox, oyuncuların platformun yardımcı utility tokenı SAND kullanarak oyun deneyimlerini oluşturmalarını sağlar. Bir metaverse’tür.  Ayrıca ilk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen Blockchain tabanlı bir oyundur. The Sandbox, oyunculara serbest görevler sağlayan Minecraft benzeri bir oyundur. Proje, Softbank gibi şirketlerden 93 milyon dolarlık başlangıç ​​sermayesi çekerek popülaritesini artırdı. Ayrıca Adidas ve Snoop Dogg gibi büyük markalar projeye para yatırdı. Hatta The Sandbox’ın sularında dolaşan 650.000 dolarlık bir mega yat bile var.

Chainlink (LINK)

Chainlink, Blockchain dışındaki firmaların Blockchain platformlarına güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlar. Bir kripto para birimi ve teknoloji platformudur. Ayrıca, Blockchain tabanlı akıllı sözleşmeleri diğer veri kaynaklarına bağlar. Bir ara katman yazılımı platformudur. Blockchain ve geleneksel veriler arasında bir bağlantı görevi görmek üzere 2017 yılında piyasaya girdi. Chainlink’in yerel LINK tokenı, ERC20 ile geriye dönük uyumlu bir ERC677 tokenıdır. Hava durumu, spor skorları, seçim sonuçları vb. gibi gerçek dünya verilerini içe aktararak web3 açısından önemli bir konuma gelmiştir. LINK’i stake etmek; ağa katılmak ve teşvik toplamak için bir node oluşturur.

3 Altcoin Büyük Borsalara Giriyor

Enjin Coin (ENJ)

Enjin, oyun için bir Blockchain altyapısıdır. NFT’leri ucuz ve etkili bir şekilde oluşturma kapasitesi nedeniyle, Blockchain’i geliştirme açısından popüler hale geliyor. Ethereum side-chain’i olarak işlev görür. “Minted” varlıklar, Enjin platformunda özelleştirilebilir ve belgelenebilir. NFT’leri oluşturmak, alıp satmak ve silmek için bir yazılım geliştirme seti (SDK) sağlar. Uygulama programlama arabirimi (API) aracılığıyla, platformdaki kripto varlıklarının merkezi olmayan finansmanını ve oyunlaştırmasını da sunar.

Uniswap (UNI)

Uniswap, ERC-20 tokenlarının eşler arası ticaretine izin verir. Merkezi olmayan bir borsa ve protokoldür. Açık kaynaklıdır ve iki tür akıllı sözleşme üzerinde çalışır: “borsa” ve “fabrika”. Fabrika sözleşmeleri ağa yeni tokenlar getirirken, borsa sözleşmeleri token takaslarına izin verir. Topluluk, alım satımları desteklemek için merkezi bir borsaya güvenmek yerine bir likidite havuzu kullanır. Kullanıcılar, aksi halde mümkün olmayan işlemler için likidite sağlamak için bakiyelerini stake ederler. Ayrıca MetaMask, Coinbase ve WalletConnect ile uyumludur. SushiSwap gibi rakiplerle giderek daha rekabetçi bir niş içinde faaliyet göstermektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

“Satın Al” Sinyali Veren 7 Altcoin: SHIB de Listede!