Analist Tarih Verdi: Sıradaki Hızlı At Bu Altcoin!

Vural Erkan
Vural Erkan 3 gün önce
3.518 görüntülenme
Analist Tarih Verdi: Sıradaki Hızlı At Bu Altcoin!

Kripto analisti Filip L, Cronos’un (CRO), bu hafta başlarında üst tarafta kesin bir ret aldıktan sonra akıntıya karşı ilerlediğini belirtiyor. Ayrıca analist CRO’un bu Cuma günü Bitcoin’in rallisinden gelen destekleyici arka rüzgarları aldığını söylüyor. Bu doğrultuda analiste göre altcoin, yaza kadar %90 kazanç sağlayabilecek bir koparma hareketi için bu hafta izlenmeye değer.

Altcoin fiyatının %90’lık bir artış görmesi mümkün!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Cronos (CRO) fiyatı, altcoin alanındaki birçok erkek ve kız kardeşine karşı olduğu için bu Cuma günü burada tüm kartları elinde tutuyor. Fiyat hareketi hafta boyunca %6’nın üzerinde arttı. Bu Cuma günü, Bitcoin fiyatındaki ralli ile başka bir rüzgar CRO lehine hareket ediyor gibi görünüyor. CRO, 55 günlük Basit Hareketli Ortalamayı (SMA) yukarıya doğru kırabilirse, boğalar arasında sadece bir element daha duruyor ve bu yılın yazına kadar %90’lık bir kazanç elde etmesi mümkün.

Altcoin fiyatı, hafta boyunca %6’nın üzerinde artış kaydettiği içi için hafta sonu başlamadan önce bu Cuma bazı çok yükseliş işaretleri veriyor. Hafta başında kesin bir ret almış olsa da, boğaların fiyat hareketine güçlü bir şekilde katıldığı ve Bitcoin fiyatından gelen kuyruk rüzgarlarının yalnızca yükseliş ateşine daha fazla yakıt kattığı oldukça açık hale geldi. Hafta sonu piyasa gerilimlerinin yatışmasıyla, boğaların 55 günlük SMA’yı 0,0765 dolardan kırma konusunda adil bir fırsata sahip olması mümkün.

Altcoin
CRO haftalık fiyat grafiği

Cronos’un karşılaşacağı ters rüzgarlar da var

CRO, önümüzdeki hafta 200 günlük SMA ile 0,0851 dolardan karşılaşacak ve bu biraz zor olabilir. Kesinlikle, yanlış bir kırılmanın aynı haftadaki tüm kazançlarda neredeyse tamamen düşüşü tetiklediği Şubat ayındaki haftalık performansı gören traderlar, neyle karşı karşıya olduklarının farkındalar. Bitcoin fiyatı daha fazla yükselirse, bunun CRO’nun 200 günlük SMA’nın üzerine çıkması ve önümüzdeki aylarda kar hedefi olarak 0,16 dolar ile geniş bir alana açık olması için yeterli olmasını muhtemel.

Yukarıda belirtildiği gibi, Şubat olaylarının tekrarı olabilir. Bu, boğaların 200 günlük SMA’yı zorladığı ve fiyat hareketini hareketli ortalamanın altına iten ve hatta 55 günlük SMA’nın altına tam bir sıkışmayı tetikleyebilecek bir ayı dalgasıyla karşılaşacağı anlamına gelir. Bu, birçok boğayı durdurabilir ve fiyat hareketinin 0,0579 dolara düşmesine yol açabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Fxstreet

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

MATIC, DOT, SHIB ve Bu 7 Coin İçin Al-Sat Taktikleri!
MATIC, DOT, SHIB ve Bu 7 Coin İçin Al-Sat Taktikleri! Bitcoin 25.000 doların üzerine çıktı. Kripto analisti Rakesh Upadhyay’a göre, eğer boğalar bir sonraki geri çekilme sırasında bu seviyeyi desteğe çevirirse, bu 32.000 dolara yeni bir yükselişin başladığının sinyalini verecek. Peki, tarih tekerrür edecek mi? Bitcoin ve...
Vural Erkan 3 gün önce