Yatırım Şirketi Bu Altcoin’i Binance’ten Çekti! Fiyat Fırladı

Yatırım Şirketi Altcoin HFT’yi Binance’ten Çekti! Fiyat Fırladı
Yatırım Şirketi Altcoin HFT’yi Binance’ten Çekti! Fiyat Fırladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoin dünyasında son zamanlarda yatırım şirketlerinin borsalardan kripto para birimlerini çekmeleri dikkat çekiyor. Diğer taraftan tersi bir durum da söz konusu olabiliyor. Buna göre zaman zaman da dev şirketler borsalara kripto para birimlerini yağdırıyorlar. Son gelişme ünlü yatıtım şirketi GSR Markets’ten geldi. Detaylara bakalım.

Devasa altcoin rakamı Binance’ten çekildi

Yakın tarihli bir hamleyle önemli ölçüde bir rakama tekabül eden altcoin Binance’ten hareket etti. Hareketin ardındaki balina ise bir yatırım şirketi. Buna göre GSR Markets isimli yatırım şirketi altcoin HFT’yi Binance’ten çekti. Çekilen rakam az değil. Tam olarak 1,53 milyon dolara karşılık geliyor. Adet olarak ise 5.17 milyon HFT’ye karşılık geliyor. Bu eylem, GSR Markets tarafından kripto para topluluğunun ilgisini çeken bir dizi işlemi takip ediyor.

Kriptokoin.com olarak baktığımızda şirketin ağır bir HFT pozisyonu oluşturduğunu görüyoruz. GSR Markets’ın son altcoin çekimi bir hususu da gözler önüne seriyor. Buna göre tahmini piyasa değeri 12,5 milyon dolar olan toplam HFT token varlıklarını etkileyici bir şekilde 41,7 milyona çıkarıyor. Bu, toplam HFT dolaşım arzının %20’sini oluşturuyor. Bu hamle, şirketin bu tokenleri biriktirme ve piyasada önemli bir pay elde etme konusundaki devam eden ilgisini gösteriyor. Bu durum aynı zamanda şirketin artık bu altcoin’de piyasa belirleyici olacağına da işaret ediyor.

GSR Markets dikkat çekiyor

GSR Markets, özellikle çeşitli dijital varlıkların ticaretini yaparak ve elinde tutarak kripto para birimi alanına aktif olarak katılmasıyla biliniyor. Binance’ten stratejik olarak çekim yapması dikkat çekiyor. Diğer taraftan altcoin HFT tokenlarını biriktirmeye devam etmeleri, tokenların potansiyeline ve altta yatan blockchain teknolojisine güçlü bir inanç olduğunu gösteriyor. GSR Markets varlıklarını genişletiyor. Diğer taraftan kripto para topluluğu yatırım şirketinin gelecekteki hareketlerini yakından izleyecek. Ayrıca altcoin HFT piyasası üzerindeki etkisini tahmin edecek.

Yatırım şirketinin altcoin çekim işlemi sonrasında fiyatta da bir hareketlilik söz konusu oldu. Yaklaşık 3 saat önce gerçekleşen hareket sonrasında fiyatta yaklaşık olarak %10’luk bir artış gerçekleşmiş durumda. Ancak sonrasında ise HFT’de bir miktar geri çekilme söz konusu oldu. Yazıyı yazarken HFT fiyatına baktığımızda kripto para biriminin 0,31 dolar seviyesinden işlem gördüğünü görüyoruz. Artış son tahlilde %4.45 olarak gerçekleşmiş durumda. Bakalım ilerleyen zaman dilimlerinde yatırım şirketi daha başka hangi altcoinler için pozisyon alacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Yatırım Şirketi Bu Altcoin’i Binance’ten Çekti! Fiyat Fırladı